Інструкція по заміні лобового скла Тойота Корона або Карина.

Спровокувати появу необхідності в заміні лобового скла може аварія, бажання тюнінгувати Toyota Corona / Caldina або поява дефектів, пов'язаних з механічними пошкодженнями або зносом. Процедура зняття і подальшої установки не відрізняється підвищеною складністю. Знаючи алгоритм і основні нюанси, з нею впоратися будь-який власник автомобіля.

Заміна лобового скла Toyota Corona / Caldina

Ціна питання - вартість роботи і деталі

В даний час можна легко знайти СТО, де заміну проведуть протягом найкоротшого часу та візьмуть за це не менше 25 доларів. Врахуйте, що в цій сумі не враховано саме скло, вартість якого може змінюватися від 40 до 135 доларів.

Ціна на лобове скло безпосередньо залежить від країни виробника, авторитету бренду, якості матеріалу і використовуваних технологій. Так деталі компаній XYG, FYG, Benson і Olimpia вийдуть близько 50-60 доларів. Скло Pilkington або Nord glass влетить в копієчку, адже коштуватиме від 100 у.о.

Вибір запчастини повністю лягає на плечі власника Toyota Corona / Caldina. Відзначимо, що і в середньому ціновому діапазоні знайдуться гідні варіанти для установки на автомобіль.

Самостійна заміна лобового скла Toyota Corona

Як вже говорилося раніше, з цим можна впоратися і без переплати за послуги сторонніх людей. Досить мати в наявності стандартний слюсарний набір інструментів, а також кілька витратних матеріалів.

Дізнатися про алгоритм дій під час зняття скла і його установки можна в наданому матеріалі. Особливу увагу приділіть рекомендацій виробника. У них є корисні поради, які дозволять вдало провести заміну і не завдати автомобілю різних пошкоджень.

Знайти докладну інструкцію для Toyota Corona / Caldina можна тут:

Інструкція по демонтажу та встановлення лобового скла Корона / Карина


як поміняти вітрове скло Toyota Corona / Caldina
лобове скло Тойота Корона і Карина