Слабкі місця в Шевроле Авео Т250. Найбільш можливі перші несправності і хвороби Chevrole Aveo

Автомобіль Chevrolet Aveo Т250 випускається з 2003. Машина комплектується 1.2, 1.4, 1.6 літровими двигунами. За весь час експлуатації автовласниками були виявлені найслабші місця Авео Т250. Варто відзначити, що автомобіль вийшов досить невибагливим в обслуговуванні та ремонті. До того ж, якщо його дбайливо експлуатувати, вчасно робити ТО, стежити за рівнем і якістю олії в основних агрегатах, то Шевроле Авео прослужить вам досить довго вірою і правдою. Наприклад, двигуна на цих автомобілях бігають від 250-350 тис. Км без капітально ремонту. Нижче наведені основні хвороби Шевроле Авео Т250:

Слабкі місця Шевроле Авео Т250

Двигун : Одним з болючих місць, є датчик тиску масла. Несправність цієї деталі показує лампочка масла на панелі приладів. Коштує він недорого і змінюється просто. Чи не довгожителем є і гофра повітряного фільтра. Тут радимо перевіряти її стан на наявність тріщин, адже потрапляння пилу і піску в двигун не обіцяє нічого хорошого. Часто власники скаржаться на патьоки масла з-під кришки клапанів, виною тому прокладка, коштує вона копійки і змінюється просто. Ще, не дуже часто, відзначається відмова приводу дросельної заслінки. Що стосується витрати палива, то це звичайно не коник даної моделі автомобіля. Виходом з даної ситуації, автолюбителі бачать в установки газового обладнання. На щастя застосування ГО з даними двигунами себе добре зарекомендували.

Ходова Підвіска мабуть найслабше місце Aveo Т250. При експлуатація по наші дорогах, такі запчастини як: підшипники маточини, втулки стабілізатора, задні амортизатори, сайлентблоки передніх важелів - перетворюються в видатковий матеріал. Стабільно до 60 тис. Км. пробігу, що щось з вищепереліченого вимагає заміни. Іноді на інтервалі 40-80 тис. Км. зустрічається постукування рейки. Виною цьому - зношеність правої втулки зубчатого вала.

Електрика В інтервалі 60-120 тис. Км. бувають випадки окислення контакту фар, в слідстві чого, є ймовірність перегорання моторчика коректора фар. Ще трапляються випадки необхідності в заміні підшипника генератора після 70 тис. Км. пробігу.

Кузов В цілому якість лакофарбового покриття, на Авео в кузові Т250, перебувати на рівні. Навіть по закінченню 5-7 років експлуатації, кузов стійкий до корозії. Що не можна сказати про автомобілі пофарбовані саме в білий колір. Зустрічаються тріщини кузова в районі задніх арок, але це характерно тільки для Авео зібраних в Україні. До речі після 2008 року, цей косяк був виправлений.

Охолодження Частенько в інтервалі 60-90 тис. Км, зустрічаються проблеми з перегрівом двигуна. Це пов'язано з поломкою термостата. Термостат починає або підтікати, або несвоєчасно пускати охолоджуючу рідину по великому колу. При пробігу 40-80 тис. Км. бувають випадки, коли кришка розширювального бачка починає «сифонить». Причина тому западаючий клапан.

Салон В принципі як і на всіх автомобілях з часом в салоні з'являються сторонні звуки, різноманітні скрипи. У нашому випадку, вони виходять від передньої панелі і від замка спинки заднього сидіння.

Коробка передач Коробка передач тут більш-менш стійка. За статистики при важких умовах експлуатації, такі як місто, вижимний підшипник вимагає заміни в інтервалі 50-100 тис. Км. Що ж стосується зчеплення, то можливо буде потрібно заміна в інтервалі 100-150 тис. Км. Багато що ще залежить і від якості і манери їзди.

Підводячи підсумок, можна сказати, що автомобіль Шевроле Авео Т250 досить комфортний, надійний і недорогий автомобіль для своїх грошей. Збірка Aveo T250 проводилася в Росії, Україні, Кореї, Європі тому слабкі місця і болячки можуть відрізнятися. В основному болячкою, є прокладка під клапанною кришкою, яка пропускає моторне масло, ну а до слабкому місцю можна віднести підвищений витрата палива.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found