Антіцарапін для авто. Навіщо потрібен, який краще | Рейтинг ТОП 7

Антіцарапін для авто дозволяє видалити дрібні подряпини з поверхні лакофарбового покриття на кузові автомобіля. Використовуючи подібні засоби можна швидко і досить якісно видалити різні пошкодження, подряпини, «павутинки», «залисини» та інші дефекти на ЛКП машини. Ліквідатори подряпин, як ще називають засоби Антіцарапін, бувають двох типів - олівці і пасти. Однак олівці не так поширені через малу ефективність використання.

зміст:

 • види Антіцарапін
 • Рейтинг кращих засобів
 • Який Антіцарапін краще

Вибір Антіцарапін для автомобіля досить широкий і більшість з них за способом використання практично однакові, проте відрізняються по ефективності застосування. Щоб прояснити це питання, був складений рейтинг кращих Антіцарапін для авто. Він заснований виключно на відгуках і тестах тих чи інших засобів реальними автолюбителями і майстрами і не носить комерційного характеру.

Назва засоби Короткий опис і особливості Обсяг упаковки, мл / мг Ціна за станом на літо 2020 року, рублів
Антіцарапін Turtle Wax Добре закладає неглибокі подряпини на ЛКП, відмиває застиглі крапчасті. Наносити можна лише при температурі від + 5 ° С до + 25 ° С і не допускати його замерзання. Перед використанням гарненько розім'яти в руках флакон, і тим самим розігріти його вміст. Термін придатності становить один рік від дати виготовлення. 150 450
Liqui Moly Kratzer Stop Універсальний Антіцарапін, до складу якого входять абразивні матеріали, і відсутня силікон. Засіб повсюдно використовується не тільки для видалення подряпин, але і для виконання передпродажної підготовки машини. Може бути використаний для машин будь-яких кольорів, а також для фарб будь-яких типів, в тому числі, металік. Добре видаляє неглибокі ушкодження. 200 600
Astrohim Видаляє з поверхні ЛКП потускнения і завітрювання, слідів дорожніх реагентів. Може використовуватися для будь-яких фарб, зокрема, з ефектом «металік», «перламутр» або «хамелеон», а також різних кольорів. Наносити Антіцарапін Астрохім на поверхню потрібно лише при температурі вище + 10 ° С. Вимагає два, а то три сеанси обробки цим засобом. Перевага полягає в низькій вартості. 100 140
Willson Одне з найдорожчих, але й якісних Антіцарапін. Ділиться на два типи - для темних автомобілів і світлих. Відповідно, реалізується в чорної і білої упаковках. При цьому ціна і спосіб використання у них однакові. Антіцарапін Вілсон можна використовувати не тільки для гаражних ремонтів, а й в рамках ремонтів в автомайстерень. Єдиним недоліком даного Антіцарапін є його висока ціна. Однак упаковка має великий обсяг, а термін придатності становить п'ять років з дня виготовлення! 320 1800
Sonax Abrasive Paste Позиціонується як шліфувальна паста для видалення подряпин. З його допомогою можна обробляти не тільки металеві, а й пластикові поверхні. Також він дозволяє згладити невеликі нерівності на кузові. Відновлює ЛКП, створює на ньому захисний шар. Не можна допускати замерзання пасти при її зберіганні. А перед використанням гарненько розім'яти в руках і тим самим розігріти. Не можна наносити його під прямими променями сонця. Ефективність Антіцарапін середня, і залежить багато в чому від ступеня пошкодження ЛКП, а також дотримання автовласником рекомендацій по його нанесення і використання. 75 180
Sapfire Позиціонується виробником як полірувальна паста. Тому з її допомогою можна не тільки позбутися від подряпин на ЛКП, а й виконати передпродажну підготовку кузова машини. Полірування потрібно виконувати обов'язково вручну, без використання шліфувальних машинок. Ефективність Антіцарапін середня, часто потрібно виконати два-три цикли обробки з його допомогою. Перевага полягає в низькій ціні. 120 140
"Кожен день" Засіб є антісколоцарапіном. Вітчизняна розробка, яка має середню ефективністю. Може використовуватися з кузова будь-яких кольорів і з фарбами будь-яких типів. До переваг можна віднести малі витрати і низьку ціну. Продається не тільки в автомагазинах, але і в супермаркетах. Підходить, скоріше для гаражного ремонту. 100 100

типи Антіцарапін

Всі кошти з видалення подряпин або дефектів на лакофарбовому покритті кузова автомобіля, називають в народі Антіцарапін, діляться на два основних типи. Перший - це так звані олівці. За своєю дією вони схожі на дитячі фломастери, за допомогою яких наноситься фарба на пошкоджену ділянку кузова. З переваг даних коштів можна відзначити:

 • Зручність використання. Робота по використанню Антіцарапін олівця полягає в тому, щоб просто зняти ковпачок і нанести фарбу на пошкоджену ділянку ЛКП. Крім цього, процес за часом займає лічені хвилини, а може навіть і секунди.
 • Невеликий розмір. Олівець можна зберігати практично в будь-якому місці - в наборі інструментів, в багажнику, в ящику для рукавичок (бардачку), будинки.
 • Низька ціна. Антіцарапін у вигляді олівця коштує досить дешево, тому його цілком можна купити для усунення незначних подряпин.

Однак у Антіцарапін олівця є і чимало недоліків. Серед них:

 • Складність вибору кольору. Як правило, колір олівця вибирають за номером кольору автомобіля. Це не завжди зручно, та й просто в асортименті магазину може не бути конкретного відтінку.
 • Після зняття ковпачка грифель олівця швидко засихає. Тобто, Антіцарапін має обмежений час роботи, що також незручно, особливо при обробці подряпини великої довжини / площі.
 • За допомогою Антіцарапін-олівця можна обробляти лише неглибокі ушкодження. Зокрема, подряпаний лак. Якщо на ЛКП мають місце глибокі подряпини, то після нанесення фарби з олівця залишається небезпека виникнення на місці пошкодження вогнища іржі.
 • Низька ефективність. Більшість автолюбителів, які використовували Антіцарапін-олівці, відзначають низьку ефективність роботи. Погано замальовує, а після дії на місце пошкодження води нанесена фарба швидко змивається. Аналогічно вона може «вигоріти» під дією ультрафіолету (яскравого сонця в літній час).

Таким чином, користуватися олівцем-Антіцарапін чи ні - вирішувати виключно автовласникові. Аналогом олівця-Антіцарапін є так звані кисті по номеру. Вони реалізуються в невеликих флакончиках, в комплектацію яких входить маленька пензлик (схоже на жіночий лак для нігтів). За допомогою кисті потрібно нанести засіб на пошкоджену поверхню.

Однак у цих коштів є дві особливості. Перша - потрібно підбирати колір за номером кольору кузова. Але в більшості випадків відміну все одно помітно. Друге - за допомогою кисті не вийде акуратно нанести нову фарбу на тонку подряпину. Відповідно, кисть по номеру скоріше підійде для обробки відколів, що мають відносно велику площу в порівнянні з подряпиною.

Замість згаданих коштів для зафарбовування подряпин повсюдно використовуються інші засоби. Серед них:

 • Пасти, в складі яких є абразивні елементи.
 • Засоби, що розчиняють лак, і замість нього «заливають» подряпину.
 • Воскові склади, що заповнюють і маскують подряпину. Найчастіше такі засоби використовують продавці старих автомобілів, щоб приховати дефект на кузові машини в момент її демонстрації потенційному покупцеві.

Також Антіцарапін слід розділити на поліруючі і ті, які безпосередньо видаляють подряпину. Найчастіше подібними засобами користуються по черзі. Спочатку удалитель, а потім - поліроль. При цьому бажано користуватися засобами однієї торгової марки, оскільки їх склад буде оптимально підходити один до одного.

У більшості випадків автолюбителі використовують саме абразивні пасти. Суть їх роботи полягає в наступному ... До складу цих засобів входять абразивні елементи, які мають велику твердість, ніж безпосередньо лакофарбове покриття автомобіля. При нанесенні Антіцарапін і його розтирання по оброблюваної поверхні абразивні елементи як би сточують гострі краї на пошкодженні. Таким чином, замість одиночного глибокого пошкодження виходить велика площа з поглибленням. Однак глибина цієї області буде приблизно дорівнює глибині подряпини. Після цього на оброблювану поверхню додатково наноситься поліроль, і таким чином лакофарбове покриття відновлюється майже до вихідного стану.

Метод використання коштів практично однаковий. Зокрема, необхідно попередньо очистити оброблювану поверхню на лакофарбовому покритті автомобіля. Після цього нанести невелику кількість засобу і ретельно розтерти. Однак перед використанням того чи іншого Антіцарапін обов'язково ознайомтеся з інструкцією щодо його використання, і виконайте в ній рекомендацій!

Чи допоможе Антіцарапін прибрати дефект на кузові?

Перш ніж розглядати рейтинг, що дозволяє виділити кращий Антіцарапін для авто, потрібно провести тест, який дасть відповідь на питання: «Чи варто купувати Антіцарапін і чи допоможе він усунути подряпину на кузові?». Існує один простий тест, що дозволяє перевірити, чи має взагалі сенс використовувати Антіцарапін, або ж автовласникові пряма дорога в малярську автомайстерню, оскільки Антіцарапін здатні видалити лише неглибокі подряпини, які ушкоджують лак і трохи фарбу. Але якщо подряпина (скол) досягли грунту, то згадані кошти з таким завданням вже не впораються, відповідно, для усунення таких пошкоджень необхідно використовувати інші, професійні засоби.

Отже, сенс тесту полягає в наступному ... Необхідно нігтем провести по лакофарбового покриття автомобіля поперек подряпини. Якщо її глибина невелика, і ніготь не застряг в ній - значить, Антіцарапін, швидше за все, впорається з її усуненням. Однак якщо ніготь глибоко провалився в неї, і вона стала перешкодою на його русі, то Антіцарапін з таким глибоким пошкодженням однозначно не впорається. В такому випадку автовласнику краще звернутися за допомогою в малярську автомайстерню. Причому робити це краще якомога швидше, щоб не допустити ситуації, коли подряпина стане осередком іржавіння корпусу. А іржа поширюється по кузову досить швидко.

Рейтинг кращих Антіцарапін для авто

В даному розділі наведено список найбільш популярних паст Антіцарапін, якими повсюдно користуються вітчизняні автолюбителі. Саме за їхніми відгуками і тестам і був складений рейтинг. Наш ресурс не рекламує жодна з представлених в ньому коштів, а лише надає максимально об'єктивну інформацію для допомоги у виборі іншим автовласникам.

Антіцарапін Turtle Wax

Засіб Антіцарапін від компанії Turtle Wax (в просторіччі кошти цієї торгової марки ще називають «черепашка») є одним з найбільш популярних і ефективних. Паста призначена для видалення поверхневих подряпин, потускнение і стійких забруднень лакофарбового покриття автомобіля. Крім цього, засіб також полірує оброблювану поверхню до блиску. У складі пасти відсутня силікон.

Спосіб використання Антіцарапін «Черепашка»:

 • В першу чергу необхідно гарненько розім'яти тюбик з пастою в теплих руках (в разі, якщо нанесення відбувається в холодну погоду).
 • Нанести на чисту і суху поверхню кілька пасти і за допомогою вологого дрантя.
 • За допомогою тієї ж дрантя із середнім натиском обробити подряпину (скол) протягом декількох хвилин. При цьому головне домогтися рівномірного поширення пасти на рані.
 • Дати пасті висохнути.
 • Після цього за допомогою сухої дрантя або полірувальної машинки відполірувати місце, куди була нанесена паста. Полірування необхідно продовжувати до моменту, коли лакофарбове покриття в даному місці буде блищати.
 • Якщо з першого разу не вдалося досягти необхідного результату - спробуйте ще раз ще раз. Як правило, достатньо двох сеансів обробки.
 • Також після використання Антіцарапін Turtle Wax рекомендується на оброблену поверхню нанести воскової поліроль відповідно до інструкції по його використанню.

Зверніть увагу, що наносити Антіцарапін Turtle Wax потрібно тільки в теплому (розм'якшеному) стані при температурі навколишнього середовища в межах від + 5 ° С до + 25 ° С. Якщо засіб зберігалося при мінусовій температурі - то його потрібно помістити в тепле середовище. Також не можна наносити полірувальну пасту під впливом прямих сонячних променів. Одним з недоліків даного засобу є невеликий термін його використання. Зокрема, один рік після його випуску. Далі Антіцарапін поступово втрачає свої властивості.

Паста для видалення подряпин на автомобілі Turtle Wax Антіцарапін реалізується в тюбику об'ємом 150 мл. Станом на літо 2020 року ціна такої упаковки становить близько 450 російських рублів. Артикул, за яким можна купити Антіцарапін в інтернет-магазині - FG6614.

Liqui Moly Kratzer Stop

Антіцарапін від відомої німецької компанії Liqui Moly Kratzer Stop - ефективної універсальний засіб, яке можна використовувати для відновлення незначних пошкоджень лакофарбового покриття кузова автомобіля. Являє собою віск, з абразивними елементами, тому користуватися їй потрібно обережно, чітко за інструкцією. У складі ліквідатора подряпин Ликви Моли відсутня силікон, а також ароматичні вуглеводні. Засіб може застосовуватися не тільки для видалення подряпин, але і в процесі підготовки кузова до майбутньої фарбування. За допомогою Антіцарапін можна легко видалити окислів шар лаку на кузові, а також видалити іржавий наліт на ньому і відновити глянсовий блиск. Може бути використаний для обробки металлікових фарб. Значення лужного числа знаходиться в межах від 7 до 8,5.

Умови нанесення традиційні - попередньо вимити і осушити поверхню, нанести невелику кількість пасти на подряпину. Однак рекомендується використовувати для поліровки шліфувальну машинку з відповідним колом, що працює зі швидкістю в межах 1500 ... 2000 оборотів в хвилину. Якщо після обробки на поверхні залишилася деяка кількість Антіцарапін «Ликви Моли» - то необхідно видалити його за допомогою вологої чистої дрантя. Далі рекомендується нанести на оброблену поверхню захисну поліроль для нових поверхонь відповідно до інструкції щодо її застосування.

Відгуки та тести, знайдені в інтернеті, дозволяють стверджувати, що Антіцарапін Liqui Moly Kratzer Stop має досить непоганий ефективністю, і може бути використаний для обробки незначних пошкоджень на поверхні кузова автомобіля. Однак в деяких випадках відзначається, що даний засіб здатне добре впоратися лише з дрібними подряпинами, а глибокі пошкодження представляють для нього складність. Відповідно, для видалення значних пошкоджень краще користуватися іншими складами. Це тим більш актуально, оскільки Антіцарапін «Ликви Моли» володіє відносно високою ціною в порівнянні зі своїми конкурентами, що є одним з його недоліків.

Купити Антіцарапін Liqui Moly Kratzer Stop ви можете у флаконі об'ємом 200 мл. Ціна такої упаковки станом на вказаний вище період становить близько 600 рублів. Артикул для покупки - 7649.

Astrohim

Вітчизняний Антіцарапін «Астрохім» представлена ​​як Антіцарапін-поліроль кузова. Даний засіб є абразивним засобом від подряпин, за допомогою якого без особливих зусиль можна позбутися від незначних пошкоджень лакофарбового покриття кузова автомобіля. Крім подряпин з його допомогою також можна позбутися від потускнение на ЛКП, і стійких завітрювання на ньому.

За твердженнями виробника, засіб здатний обробити поверхню до дзеркального блиску. Завдяки наявним в його складі абразивним елементів, за допомогою Антіцарапін Астрохім можна позбутися слідів дорожніх реагентів, які зазвичай не змиваються після традиційної мийки. Підходить для лакофарбових покриттів всіх типів: чи не металлікових, з ефектом «металік», «перламутр» або «хамелеон». Консистенція складу дозволяє без праці наносити його на поверхні, розташовані під будь-яким кутом, в тому числі на вертикальні.

Попередньо перед нанесенням Антіцарапін пластмасову тубу необхідно гарненько розім'яти в руках. Зверніть увагу, що наносити засіб виробником дозволяється лише при температурі не нижче + 10 ° С. Наноситься Антіцарапін із середнім натиском, після чого необхідно дати близько однієї-двох хвилин часу з тим, щоб склад трохи підсох. Після цього утворюється матовий наліт. Далі потрібно за допомогою м'якої дрантя (замші, фланелі) або ж за допомогою шліфувальної машинки відполірувати оброблену раніше поверхню.

Найчастіше одного сеансу обробки мало, тому при недостатньому результаті спробу слід повторити. Зверніть увагу, що виробник прямо вказує, що за допомогою Антіцарапін Astrohim неможливо позбутися глибоких подряпин і пошкоджень ЛКП. Для цього потрібно користуватися восковими коректорами цієї ж або іншої торгової марки.

Що стосується техніки безпеки, то можна допускати попадання складу в очі і на шкіру. Зверніть увагу, що не допускається зберігання Антіцарапін Astrohim при мінусовій температурі. Мінімальна її значення повинно бути + 1 ° С. Термін придатності становить 3 роки з моменту випуску складу.

Відгуки в інтернеті про Антіцарапін «Астрохім» вказують, що засіб має дійсно непоганий ефективністю. Також важливо дотримуватися умов застосування Антіцарапін. Зокрема, не допускати його охолодження, а перед нанесенням гарненько розігріти. Це підвищити його загальну ефективність.

Антіцарапін-поліроль Astrohim реалізується в пластиковій тубі об'ємом 100 мл. Її ціна становить близько 140 рублів, що є одним з найменших показників серед усіх представлених аналогів. Купити Антіцарапін «Астрохім» можна по артикулу - AC8010.

Willson

Поліроль-Антіцарапін Willson ділиться виробником на два засоби - Антіцарапін для чорного авто і Антіцарапін для світлого автомобіля. Вони виробляються на території Японії однойменною фірмою. Засоби є дуже якісними і ефективними, відповідно, можуть використовуватися не тільки для виконання гаражного кузовного ремонту, але і на професійних автомайстерень. Реалізується у вигляді твердого синтетичного воску, до складу якого входять віск карнаубський, силікон, нано-пудра, вода, дистиляти нафти. Позиціонується засіб як «два в одному». Зокрема, з його допомогою можна не тільки дрібні дефекти, ризики і дорожній наліт з ЛКП кузова автомобіля, а й повернути поверхні кузова первісний вигляд, додає дзеркальний блиск і водовідштовхувальний ефект.

Однак виробник прямо вказує, що за допомогою Антіцарапін Willson неможливо видалити глибокі подряпини. Для цього необхідно скористатися абразивними пастами цієї ж або іншої торгової марки. Використання засобу традиційне. Нанести засіб по поверхні потрібно круговими рухами, після чого давати висохнути до появи білястого відтінку. Після чого розтерти з допомогою наявної в комплекті губки або м'якої дрантя. Зверніть увагу, що термін придатності Антіцарапін «Вілсон» становить 5 років з дня виготовлення.

Антіцарапін Willson на практиці показує дійсно гарні результати по видаленню дрібних подряпин і відколів. Єдиним недоліком даного засобу є його висока ціна в порівнянні з конкурентами. Тому має сенс його купувати в разі, якщо автовласник (автомастер) стикається в необхідності відновлення ЛКП на постійній основі.

Як зазначалося вище, під торговою маркою Willson реалізується два різних Антіцарапін для світлих і темних машин. Обсяг упаковок у них однаковий, і становить 320 грам. Відрізняються вони лише кольором упаковки, відповідно, світла і темна. Артикул «світлого» Антіцарапін - WS01223. Артикул «темного» Антіцарапін - WS01224. Їх ціна однакова і становить приблизно 1800 рублів. У комплектацію крім банки з аплікатором також входять рукавичка і губка для натирання поверхні, яка повинна промиватися після кожного використання.

Sonax Abrasive Paste

Німецьке засіб Sonax Abrasive Paste позиціонується виробником як удалитель подряпин (або шліфувальна паста для видалення подряпин). Призначено для догляду за лакофарбовим покриттям кузова автомобіля, а також для відновлення фарби на ньому. З його допомогою можна обробляти не тільки металеві, а й пластикові поверхні. Також він дозволяє згладити невеликі нерівності на кузові. Відновлює лакофарбове покриття, видаляє надлишковий напилення фарби, частинки піску, іржі і тому подібних шкідливих факторів. Створює захисний шар фарби від зовнішніх впливів, як механічних, так і від дії ультрафіолету. У складі Антіцарапін немає силікону, однак є дрібний абразив. За допомогою даного засобу можна підготувати кузов машини до чергової фарбування або ж поліпшити його вигляд при передпродажної підготовки.

Виробник вказує, що даний засіб необхідно розтирати руками за допомогою серветки, фібри, дрантя або іншого подібного матеріалу. При цьому після нанесення потрібно почекати кілька хвилин, після чого видалити залишки кошти. Часто доводиться повторити процедуру два-три рази. Якщо ж і в цьому випадку ефект не досягнуто - потрібно скористатися аналогічним засобом, однак для полірування скористатися шліфувальною машинкою.

Перед нанесенням оброблювану поверхню необхідно гарненько очистити і просушити. Не можна наносити пасту під прямими променями сонця. Не можна допускати попадання засобу в очі або на шкіру. При використанні полироля бажано нанести малярську стрічку на ту частину поверхні, куди не повинно потрапити засіб «Сонакс».

Відгуки про Антіцарапін Sonax, в основному, нейтральні. Якщо подряпини (пошкодження) неглибокі і не застарілі, то засіб справляє з ними без праці. Також слід враховувати умови і технологію нанесення складу. В цілому ж, з огляду на, невисоку ціну Антіцарапін, його доступність і середню ефективність - це засіб цілком рекомендовано для автолюбителів, які потребують виконання дрібних кузовних ремонтів.

Купити Антіцарапін Sonax Abrasive Paste можна в тюбику об'ємом 75 мл. Його ціна становить близько 180 рублів. Артикул однієї упаковки зазначеного обсягу - 320100.

Sapfire

Антіцарапін Sapfire позиціонується виробником як полірувальна паста для лакофарбового покриття кузова автомобіля. Виробляється вітчизняною компанією «Колорит-Б» (відповідно до внутрішніх технічними умовами ТУ 2384-006-53928498-2010). Є абразивної пастою, яка не містить силікону.

Призначена для обробки ЛКП автомобільного кузова при його незначному пошкодженні або для виконання передпродажної підготовки машини. Відповідно до інструкції засіб може впоратися з незначними подряпинами, які не зашкодили грунтового шару фарбування. Крім цього, за допомогою Антіцарапін «Сапфір» можна видалити потускнения на поверхні, будь-які (несильні) забруднення, одночасно з цим поліруючи оброблювану поверхню.

Полірування мається на увазі ручна, без використання додаткових шліфувальних машинок. Для нанесення і полірування необхідно користуватися м'якою ганчіркою, тканиною, серветкою або будь-який інший м'якою поверхнею.

Наносити поліроль на поверхню потрібно акуратно, щоб засіб потрапив безпосередньо на подряпину. Вручну полірувати необхідно з наростаючим зусиллям, спочатку легко, а потім сильніше. Відзначається, що в ряді випадків одного циклу обробки буде недостатньо для усунення подряпин на ЛКП машини. Тому допускається обробка в два і навіть три заходи. Дана особливість є одним з недоліків Антіцарапін Sapfire, який однак компенсується його невисокою ціною.

Відгуки про Антіцарапін Sapfire вельми суперечливі. Можна сказати, що з дрібними подряпинами даний засіб справляється непогано. З огляду на його низьку ціну Антіцарапін «Сапфір» буде незайвим в гаражної колекції автохімії будь-якого автомобіліста.

Реалізується Антіцарапін-поліроль Sapfire в тюбиках об'ємом 120 мл. Його ціна на вказаний вище період становить близько 140 рублів. Купити Антіцарапін можна по артикулу - SPK0709.

"Кожен день"

Засіб «Кожен день» є антісколоцарапіном вітчизняного виробництва. Являє собою білу пасту зі специфічним хімічним запахом. Підходить для використання на автомобілях будь-якого кольору. Не містить у своєму складі силікону. Засіб не тільки усуває подряпини, але і видаляє потускнения, одночасно поліруючи лакофарбову поверхню на кузові машини.

За своїми характеристиками і особливостями нічим не відрізняється від наведених вище аналогів. Перед нанесенням його на поверхню необхідно вимити і висушити лакофарбове покриття на кузові. Витрати засобу дуже маленький. Потрібно нанести буквально пару крапель на подряпину, після чого гарненько розтерти, дати висохнути і ретельно відполірувати поверхню. Полірувати потрібно з наростаючим зусиллям.

Ефективність Антіцарапін «Кожен день» можна охарактеризувати як середню. Однак воно має велику перевагу - низьку ціну при малій витраті на питому оброблювану площу. Тому його можна використовувати тривалий час. Тим більше що термін придатності у нього три роки з моменту виготовлення. Продається антісколоцарапін «Кожен день» не тільки в автомагазинах, але і в супермаркетах.

Станом на літо 2020 року тюбик Антіцарапін «Кожен день» обсягом 100 мл реалізується за ціною близько 100 рублів.

Це лише частина коштів представлених на ринку торгових марок, під якими реалізуються різні Антіцарапін. Насправді їх набагато більше. Однак ми зібрали найпопулярніші з них, які дійсно дають позитивний ефект. А яким Антіцарапін користувалися ви? Чи задоволені його використанням? Напишіть про це в коментарях.

Який Антіцарапін краще

Вибір того чи іншого Антіцарапін базується на наступних факторах - ціною, обсягом упаковки, ефективності та зручності використання. Що стосується олівців-Антіцарапін і «кистей по номеру», то більшість автолюбителів зазначає, що згадані кошти мають низьку ефективність, і, відповідно, до покупки не рекомендовані. На відміну від них пасти-поліролі для видалення подряпин показують себе досить непогано. Тому бажано купувати саме їх. Що стосується конкретної торгової марки, то всі перераховані в наведеному вище рейтингу рекомендовані до покупки. Вибір полягає лише в ціні і наявності товару в магазині.

У порівнянні з початком 2019 (час написання статті), в 2020-му найбільше подорожчав Антіцарапін Willson - на 500 руб. Turtle Wax і Liqui Moly в середньому піднялися в ціні на 50-100 руб., Astrohim, Sonax Abrasive Paste і Sapfire - на 20 руб, а засіб від подряпин «Кожен день» залишилося на тому ж ціновому рівні.

Станом на літо 2020 року вершину популярності серед покупців традиційно тримає Turtle Wax. Під даним брендом випускається ще одна не менш популярний засіб від подряпин - Turtle Wax Essential Scratch Remover FG7464 . Ціна за ємність в 100 мл - 260 руб.

Додатково варто звернути увагу на Антіцарапін, не представлений в даному рейтингу - NANOX NX8303 . Ціна - 600 руб, обсяг упаковки - 300 мл. Даний засіб погано маскує великі, але відмінно справляється з дрібними подряпинами і "павутиною".


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found