Ремінь ГРМ на Ford Focus 3 1.6: оригінал, аналоги - який краще?

Якщо пробіг вашого автомобіля більше 100 000 км, варто звернути увагу на стан ременя ГРМ. Термін служби ременя ГРМ, як правило, 120 000 - 150 000 км. Якщо ремінь має тріщини, високий знос, надриви, потрібно терміново міняти, в іншому випадку ви ризикуєте, що вона вас підведе в самий невідповідний момент.

При обриві ременя ГРМ на Форд Фокус 3 гніт клапана .

Оригінальний комплект ременя ГРМ Ford 1672144

Як і з багатьма деталями, для Форд Фокус 3, можна замінити на новий оригінальний ремінь ГРМ або вибрати з великої кількості аналогів.

Оригінальний комплект ременя йде під номером Ford 1672144 , ціна від 3300 руб. за комплект (натяжна ролик, болти і сам ремінець). Оригінальний ремінь виготовлений з якісних матеріалів, що підвищує його міцність і зносостійкість.

Крім оригінального комплекту ременя ГРМ, є аналоги і багато також високої якості. Основний плюс більшості аналогів це їх низька вартість.

Dayco KTB461 - популярний комплект для заміни, за доступною ціною, від 1900 руб . Але, не дивлячись на популярність, якість, як правило, залишає бажати кращого. Комплект не завжди повний, може не вистачати одного, двох болтів. Та й якість запчастин, зокрема роликів, залишає бажати кращого. Шансів, що ремінь відходить всі 150 000 км. замало, але на 80 000 - 100 000 км. має вистачити. При такому ресурсі вам доведеться частіше міняти ремінь, тому варто задуматися, купити один раз хороший оригінал або аналог дорожче, який відходить довше або купувати дешево, але часто.

SKF VKMA 04226 - велика компанія зі столітньою репутацією. Виробляє комплектуючі для великих концернів. Ремені даної компанії відрізняються високою якістю і доступною ціною, від 2750 руб . На практиці ресурс становить понад 135 000 км, що можна порівняти з оригіналом.

Contitech CT881K5 - великий, відомий німецький бренд. Contitech займає третє місце з постачання запчастин для автомобільної промисловості в світі. Ремінь даний фірми виконаний якісно і відповідає вимогам ford. Термін служби і характеристики аналогічні оригінальному ременя, але при цьому ціна трохи нижче, від 2650 руб . Даний варіант один з найпопулярніших варіантів для заміни, що заслужив довіру багатьох фокусоводов і не тільки, своєю якістю і надійністю.

Bosch 1 987 948 944 - ще один іменитий виробник, який не потребує представлення. Якість ременя як завжди на висоті, хоча ремінь трохи «дубовата». Головний мінус даного ременя це ціна, від 3200 руб . Вартість ременя ГРМ від Bosch вище, ніж на оригінал, при інших рівних характеристиках. Зважаючи на популярність марки, ринок наповнений підробками Bosch, а як ви розумієте якість підробки багато гірше. Тому ви ризикуєте переплатити, але при цьому отримати неякісний продукт, який швидко вийде з ладу і доведеться знову шукати заміну.

Ціни вказані для регіону Москва і МО на момент написання статті, осінь 2016 р


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found