Який антигравій кращий. Антигравійне покриття body 950, kerry, novol, hi gear балончиках і банках

Антигравійне покриття призначене для захисту елементів кузова від механічного впливу щебеню, гравію та інших камінчиків що вилітають з під машини, пошкоджуючи лакофарбове покриття порогів і дверей.

Антігравійка є хімічна сполука на основі синтетичної смоли, рідкої гуми і різних присадок. Нинішній антигравій для автомобіля також має додаткові захисні властивості - антикорозійними, шумопоглинаючими. Все антигравійне кошти можна розділити на два типи - в балончиках, для використання в гаражних умовах, і для нанесення з пістолета - їх використовують в професійних кузовних майстерень.

зміст:

  • Для чого потрібен антигравій
  • За якими критеріями вибирати засіб
  • Огляд кращих антигравійне покриття

Антигравій для кузова авто

Вибір антигравій залежить від методу нанесення засобу, а також ефекту який необхідно досягти. Покриття може бути як з шагренью, так і мати різний колір під кузов автомобіля. У продажу представлено кілька десятків подібних засобів, проте найбільшою популярністю користуються лише близько 10 з них.

Назва засоби Інформація та короткий опис Розмір упаковки, мл / мг Ціна за одну упаковку станом на літо 2019 року, російських рублів
Аерозольні Антигравий в балончиках
Liqui Moly Steinschlag-Schutz Володіє функціями механічного захисту, шумоізоляції, Антикорозій. Можна розбавляти з фарбою до 30%. Засохлий склад можна фарбувати. Має приємний аромат і широкий температурний діапазон. 500 1170
Body 950 Можна використовувати на зовнішніх і внутрішніх поверхнях. Реалізується в трьох кольорах - білому, сірому, чорному. Захищає від механічних пошкоджень, корозії, шуму. 400 210
Hi-Gear Chip Stop Protector Clear Може використовуватися з пластиковими деталями, володіє грязеотталкивающими властивостями. Недолік - велика витрата і високу ціну. 311 580
Kerry Володіє ефектом шагрені, тобто, краще тримається на поверхні. Реалізується в сірому і чорному кольорах. Захищає від корозії і зайвих звуків. Низька ціна. 650 210
Astrohim Antiruster Універсальне захисний засіб. Може наноситися на метал, пластик, скло. Покриття - матове. Наноситься в 3 ... 4 шари. 520 250
Kudo Середнє по ефективності комплексне засіб. Захищає від механічних пошкоджень, корозії, звуків. Одне з найпопулярніших, низька ціна. 520 180
Рідкі аерозолі для пневматичних пістолетів
Novol Gravit MS 600 Дуже міцна і довговічна захисна плівка. Не можна наносити на непідготовлений метал (без лаку). Низька ціна при дуже високих експлуатаційних характеристиках. 1,8 літра 430
Body 930 Обробляти їм можна лише днище, пороги і колісні арки. Наноситься тільки на очищений метал. Наноситься шар - від 0,5 до 4 мм. Високі характеристики і низька ціна. 1 літр; 2,5 літра; 5 літрів 265 рублів; 575 рублів; 1100 рублів
Dinitrol 479 Універсальний захисний композитний матеріал. Можна наносити на металеві та пластикові поверхні, в тому числі пофарбовані. Для нанесення можна використовувати пістолет або малярську кисть. 1 літр; 5 літрів 1100 рублів; 4500 рублів.
Body 900 "М'яке" засіб, який можна наносити і на ЛКП для його захисту від гравію, корозії, ультрафіолету. Також можна наносити на пластикові та гумові деталі. Наноситься за допомогою пістолета під тиском 5 ... 6 атмосфер. 400 мл; 1 літр 400 рублів; 900 рублів

Коли використовувати антигравій

Перший антигравій на пороги використовувалися, переважно, для позашляховиків, які їздили по грунтових дорогах з великою кількістю дрібних каменів, пилу та інших шкідливих для лакофарбового покриття впливів. Однак з часом виробники стали додавати в свою продукцію додаткові речовини, за допомогою яких змогли забезпечити додаткові захисні функції - антикорозійний захист, шумопоглинаючі і антистатичні властивості, захист від дорожніх реагентів в зимовий час. Зокрема, цими властивостями володіють кращі антикори для автомобіля.

Обробка днища, порогів і колісних арок Антигравий - відмінна профілактична міра, в першу чергу, для захисту лакофарбового покриття на зазначених деталях кузова. Вони утворюють на їх поверхні полімерну захисну плівку, яка захищає ЛКП від механічних впливів, а також забезпечує шумопоглинання при їзді по грубозернистими асфальту на високій швидкості.

Особливо використання антигравій для порогів автомобіля має сенс після їх фарбування (або загальної фарбування кузова автомобіля), кузовного ремонту, а також просто в профілактичних цілях приблизно раз в один-два роки.

Практично всі сучасні антигравійне склади можна наносити на будь-які автомобільні ЛКП.

критерії вибору

Для того щоб вибрати кращий антигравій, необхідно визначитися з тими характеристиками, за якими розрізняються ці кошти. В першу чергу всі сучасні антигравійне кошти діляться на аматорські, що поставляються в аерозольних балончиках, і професійні (рідкі), що реалізуються у великих, зазвичай металевих, банках. Перші передбачені для використання приватними автовласниками в гаражних умовах. Другі - для використання в професійних майстерень за допомогою додаткового обладнання - пневматичного пістолета. Крім цього, вибір антигравій повинен грунтуватися на додаткових умовах.

універсальність

Все антигравійне кошти діляться на універсальні і спеціальні. Універсальні Антигравий утворюють на оброблюваної або поверхні прозору полімерну захисну плівку. З їх допомогою обробляють не тільки пороги, днище і колісні арки, а й лакофарбове покриття кузова автомобіля. Багато в чому ці кошти схожі з автомобільним воском. Однак універсальні засоби не так ефективні як спеціальні, оскільки ступінь їх захисту «розходиться» за різними напрямками. Універсальні засоби зазвичай мають якийсь конкретний колір - червоний, синій, але не монохромний (чорно-білий).

У той же час спеціальний антигравій для авто призначений для захисту порогів, днища і колісних арок кузова. Як правило, вони мають білий, сірий, чорний, сріблястий або прозорий колір. Вони краще справляються із захистом зазначених кузовних деталей від механічного впливу.

область захисту

Пряма задача антигравій-аерозолю - захист обробленої поверхні від впливу дрібного гравію та іншого сміття в процесі руху автомобіля. Однак сучасні засоби мають в своєму складі додаткові присадки, які значно розширюють їх функціональні можливості. Так, більшість антигравійного коштів також мають антикорозійними і шумопоглинаючими властивостями. Також багато хто з них захищають корпус автомобіля від реагентів, якими в зимовий час посипають дороги комунальні служби.

В ідеалі, чим більше додаткових функцій - тим краще. Про них можна додатково прочитати в інструкції до конкретного засобу на його упаковці. Проте якщо таких функцій буде надзвичайно багато - це привід задуматися про ефективність представленого зразка, швидше за все виробник перебільшує можливості.

Тип нанесення

Більшість аерозольних Антигравий увазі економну витрату кошти в невеликих за площею ділянках. У той же час антигравій під пістолет розрахований на «щедре» нанесення захисного шару на пороги, колісні арки і днище. Тому загальних рекомендацій тут немає - потрібно вибирати той засіб, який підійде для реалізації конкретного завдання.

зернистість

Готові антигравійне кошти (розбавлені водою або спеціальними розчинниками) мають різну фактуру своїх часток. Тобто, бувають грубозернисті і дрібнозернисті. Найчастіше грубозернисті антигравій використовують для обробки пластикових деталей, наприклад, молдингів і / або бамперів. У той же час дрібнозернистими засобами від гравію обробляють металеві поверхні, в тому числі пороги і колісні автомобільні арки.

адгезія

Адгезионная здатність антигравійного кошти пов'язана з можливістю подальшої забарвлення оброблених з його допомогою кузовних деталей. В ідеалі, чим вона вища - тим краще. Але якщо автовласник не планує надалі фарбувати деталь або обробляє вже забарвлену, то даний аспект не має значення.

Адгезія також важлива в контексті того, на яку поверхню буде нанесено засіб - голий матеріал (пластик, метал), зашпаклювати поверхню або безпосередньо на ЛКП.

Наявність ефекту шагрені

Багато виробників випускають антигравій з ефектом шагрені. Що це таке? Під визначенням шагрень мається на увазі шорстка поверхня, на якій антигравій тримається набагато краще, а значить, і довговічніше. Відзначається, що більшість подібних засобів дають більш «грубу» обробку, тобто, поверхня здається менш естетичної. Однак для обробки деталей, які слабо видно (пороги, арки), такі кошти цілком можна використовувати.

Який антигравій краще

Даний розділ допоможе автовласникові вибрати антигравій, який краще підійде для конкретних завдань і цілей. У ньому представлений рейтинг найбільш популярних серед вітчизняних виробників засобів. Список носить лише рекомендаційний характер, і не рекламує жодне антигравійне засіб. Рейтинг розділений на дві частини. Перша - антигравій в балончиках. Друга - рідкий антигравій, що реалізовується в банках, і який використовується разом з пневматичними пістолетами.

Кращий антигравій в балончиках

Liqui Moly

Одним з кращих аерозольних Антигравий є Liqui Moly Steinschlag-Schutz. Засіб зроблено на основі синтетичних смол, має чорний колір, проте в розпиленому стані має сірий відтінок. Може наноситися як на необроблену поверхню, так і на лаковані деталі кузова (з урахуванням кольору). За рахунок утвореної пружною плівки надійно захищає поверхню від механічних пошкоджень гравієм і іншим дрібним сміттям. Має антикорозійні і шумопоглинаючі властивості, а також має високу стійкість до стирання. Стійкий до впливу ультрафіолету.

Антигравій Ликви Моли швидко сохне - деталь можна використовувати вже через 10 хвилин після нанесення, проте повне час сушіння становить 2 години. Можна використовувати для обробки пластикових виробів (молдингів, спойлерів).

Допускається фарбування ще невисохлого антигравій. При нанесенні антигравій на оброблювану поверхню допускається його змішування з фарбою до 30%. Так можна домогтися максимального наближення до кольору кузова. У засохлому стані його можна фарбувати традиційними автомобільними фарбами. Після застигання можлива часткова шліфування. Температура навколишнього повітря під час нанесення - від + 15 ° С до + 25 ° С. Робоча температура - від -25 ° С до + 120 ° С. Має приємний аромат.

Відгуки про Антигравий «Ликви Моли», в основному, позитивні. Нарікання викликає лише висока ціна. Так, засіб реалізується в аерозольному балончику об'ємом 500 мл, ціна якого за станом на літо 2019 року становить близько 1170 російських рублів.

1

Body 950

Антигравій Body 950 позиціонується як антикор (антикорозійне засіб). Даний гравитекс зроблений на основі штучного каучуку з властивостями шумопоглинання, герметизації і високою еластичністю на поверхні. Може використовуватися як внутрішніх, так і зовнішніх поверхонь деталей автомобіля. Володіє відмінною адгезією, тому добре прилягає до поверхні (але її попередньо бажано обробити). Після нанесення утворює дрібну піну. Випускається в трьох кольорах - білий, сірий, чорний. Володіє антикорозійними властивостями.

Один балон об'ємом 400 мл розрахований на обробку 0,5 м² поверхні в два шари, що досить багато. Повне висихання антикору настає через 24 години. Оброблену поверхню можна в подальшому фарбувати. Працювати потрібно в добре провітрюваному приміщенні.

Відгуки про Антигравий «Боді 950» в більшій частині позитивні, тому він рекомендований до використання, тим більше він дуже поширений в автомагазинах. Реалізується в аерозольному балоні об'ємом 400 мл. Його ціна на вказаний вище період становить близько 210 рублів.

2

Hi Gear

Антикорозійне засіб Hi-Gear Chip Stop Protector Clear являє собою швидковисихаюче покриття для обробки днища і нижніх частин кузова від відколів ЛКП і корозії. Освічена їм плівка має прозорий вигляд, тому обробка не впливає на колір кузова автомобіля. Антигравій hi gear Може бути також використаний з пластиковими деталями. Антигравий можна покривати пороги, арки коліс, передні і задні фартухи, спойлери, нижні панелі дверей автомобіля. Має грязеотталкивающие властивості. Знижує рівень шуму в салоні автомобіля.

Згідно з тестами і відгуками надає досить високу ефективність. Однак є два недоліки - велика витрата (для забезпечення гарного результату потрібно нанести два-три шари кошти), а також високу ціну. Тому Антигравий Хай гир рекомендується обробляти лише нижні частини кузова автомобіля.

Реалізується в балоні об'ємом 311 мл. Його ціна становить 580 рублів.

3

Kerry

Засіб Kerry є Антигравий з ефектом шагрені. Виконує дві основні функції - захищає від механічних пошкоджень, а також від впливу на нього корозії. З його допомогою можна обробляти пороги, крила, колісні арки та інші деталі кузова. Має відмінну адгезію і поглинає звукові коливання. Зберігає еластичність і не відшаровується навіть в холодну пору року. Після висихання антигравій Керрі може бути пофарбований в будь-який колір автомобільної емалевої фарбою, незважаючи на те що поставляється тільки в двох кольорах - сірому і чорному.

Зверніть увагу, що наносити антигравій Kerry можна лише при температурі вище + 10 ° С. Перед використанням балон із засобом потрібно гарненько струснути. Деталі, на які небажано попадання засобу, потрібно закрити малярською стрічкою. Наносити потрібно на підготовлену знежирену поверхню в два-три шари. Час висихання - близько 15 хвилин при температурі + 20 ° С. Час повного висихання - 2 години при. Після чого оброблену поверхню можна фарбувати.

Реалізується в балоні об'ємом 650 мл. Ціна однієї упаковки складає 210 рублів.

4

Astrohim

Антигравій Astrohim Antiruster - професійне універсальний засіб, яке використовується для захисту ЛКП кузова автомобіля від відколів, подряпин, потертостей, бітумних плям, слідів комах, дорожніх реагентів і інших шкідливих чинників. Перевага полягає в легкому видаленні за допомогою спеціальних засобів. Після нанесення утворює щільну еластичну захисну плівку. Може наноситися на найрізноманітніші матеріали - метали, пластик, скло, є прозорим матовим покриттям.

Антигравій Астрохім володіє антикорозійними властивостями, захищає метал. Час застигання, при температурі + 20 ° С становить 30 хвилин, повне висихання при тій же температурі настає через 4 години. Рекомендується наносити 3 ... 4 шари кошти. Зберігає свої властивості в тому числі при сильних морозах. Антигравій Astrohim може використовуватися в тому числі для ізоляції електричних контактів, а також в побуті для захисту поверхонь різних агрегатів. Одного балона об'ємом 520 мл вистачає для обробки 1 ... 1,5 квадратних метрів площі в один шар.

Продається в балоні об'ємом 520 мл. Ціна одного аерозольного евробаллона становить 250 рублів.

5

Kudo

Антигравій Kudo - середнє по ефективності засіб, особливо нічим не виділяється на тлі інших. Однак його часто купують, оскільки коштує недорого і широко поширене. Реалізується в чорному і сірому кольорах. Забезпечує антикорозійний і механічний захист. Наноситься на пороги, крила, бампера, колісні арки. Захищає від дорожніх реагентів, має звукоізоляційні властивості, не розтріскується на морозі.

Наносити антигравій Кудо потрібно при температурі вище + 10 ° С. Перед використанням балон струшується протягом 1 ... 2 хвилин. Наносити 1 ... 2 шари з проміжною сушкою 10 ... 15 хвилин. Час повного висихання - 2 години при температурі + 20 ° С. Може наноситися тільки на металеві поверхні!

Поставляється в балоні об'ємом 520 мл, якого вистачає для обробки одного квадратного метра поверхні в один шар. Ціна такого балона складає близько 180 рублів.

6

Кращий антигравій під пістолет

Novol Gravit MS 600

Антигравій Novol Gravit MS 600 - професійний засіб, за допомогою якого обробляють пороги і арки автомобіля на СТО. Після висихання утворює на тугу гнучку захисну плівку. Вона міцна і еластична, не розтріскується на морозі. Захищає не тільки від дрібних каменів, але і бензину, масла, вологи, дорожніх реагентів. Має шумопоглинаючі властивості. Антигравій Новол можна наносити на наступні матеріали: акрилові грунти, поліефірні шпаклівки, епоксидні ґрунти, сталь, алюміній, оцинкована і нержавіюча сталь, різні пластмаси. Однак так як антигравій має грубозернисту структуру, то на «голий» метал його наносити не можна, потрібно зробити попередню обробку лаком. Наноситься в два-три проходи. Час висихання кожного шару - 60 хвилин.

Пневматичний пістолет можна приєднати безпосередньо до балона, в якому реалізується антигравій, що дуже зручно. Велика перевага Novol Gravit MS 600 - невисока ціна при хороших експлуатаційних характеристиках. Реалізується в трьох кольорах - білому, сірому, чорному, і в металевих банках двох обсягів - 1 літр і 1,8 літра. Ціна великий банки становить близько 430 рублів.

1

Body 930

Антигравій Body 930 зроблений на основі бітуму та каучуку. Тому засобом можна обробляти лише днище машини, її пороги і колісні арки. Надійно захищає поверхню від корозії, механічних пошкоджень, хімічних реагентів, має шумопоглинаючі властивості. Сам по собі антигравій «Боді 930» має густу структуру, тому його можна наносити не тільки краскопультом, але і за допомогою кисті. Необхідний наноситься шар - від 0,5 до 4 мм. Засіб має дрібнозернисту структуру, тому його можна наносити безпосередньо на непідготовлений (але помитий і знежирений) метал.

Антигравій Body 930 не розтріскується на морозі. При нанесенні має неприємний запах, проте, вивітрюється він через 6 ... 8 годин висихання. Повністю застигає засіб вже через 2 години після нанесення. Відзначається дуже висока ефективність даного засобу, завдяки чому він набув широкої популярності серед автомайстрів. Реалізується в банках трьох обсягів - 1 літр, 2,5 літра і 5 літрів. Їх ціна відповідно - 265 рублів, 575 рублів і 1100 рублів.

2

Dinitrol 479

Dinitrol 479 - універсальний композитний матеріал, який можна використовувати як антигравій і рідку шумоізоляцію. Можна обробляти підкрилки, пороги, днище кузова автомобіля. Його дія традиційне - він захищає оброблену поверхню від механічних пошкоджень у вигляді гравію, корозії, хімічних реагентів, ізолює звук. Має відмінну адгезію. «Дінітрол 479» можна наносити на металеві та пластикові деталі, в тому числі, пофарбовані. Додатковою перевагою складу є те, що після нанесення він не стікає. Застосовувати можна як під пневматичний пістолет, так і за допомогою малярської кисті.

Наноситься антигравій «Дінітрол 479» в один-два шари. Однак в інструкції вказується, що загальна товщина не повинна перевищувати 1,5 мм. Час повного висихання - від 6 до 12 годин. Досвід використання показує хороший результат.

Реалізується в металевих банках об'ємом 1 літр і 5 літрів. Їх ціна відповідно 1100 рублів і 4500 рублів.

3

Body 900

Антикор HB Body 900 - найбільш щадний засіб серед вище перерахованих. Його можна наносити безпосередньо на лакофарбове покриття кузова автомобіля. Зокрема, їм можна обробляти пороги, лонжерони, внутрішні частини дверей, гнізда фар, колісні арки і так далі. Засіб проникає у важкодоступні місця і витісняє звідти вологу, забезпечуючи антикорозійний захист. Освічена їм плівка дуже еластична, не розтріскується на морозі. Для нанесення антигравій «Боді 900» використовується спеціальний пневматичний пістолет з тиском повітря близько 5 ... 6 атмосфер. Чи безпечно як для ЛКП, так і для пластикових і гумових деталей.

Реалізується в металевих банках двох обсягів - 400 мл і 1 літр. Їх ціна відповідно 400 рублів і 900 рублів.

4

висновок

Антигравій - відмінний профілактичний засіб для захисту порогів, днища і колісних арок від дрібних механічних пошкоджень, а також для підвищення шумоізоляції. У гаражних умовах цілком можна користуватися аерозольними засобами, однак більш ефективними є рідкі Антигравий, використовувані в умовах автосервісу. Головне, уважно читати інструкцію по експлуатації конкретного засобу і неухильно дотримуватися наведених в ній рекомендацій.

А чи користувалися ви антигравійного засобами? Або плануєте? Що ви думаєте з цього приводу? Напишіть про це в коментарях.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found