Як замінити котушку запалювання MITSUBISHI Colt VI 1.1i / 1.3i / 1.5i 04 своїми руками

Трохи передісторії. На автомобілі Mitsubishi Colt 1,3 стояв на парковці з працюючим двигуном і включеною пічкою, раптом почали трохи плавати обороти, спочатку не надав цьому великого значення, але через 5 хв. «Затроіла» двигун і на приладовій панелі вискочив «check Engine». Після того, як рушив, машина почала сіпатися і стрибали моторошно обертів. Сяк-так добрався до дома.Как потім було виявлено у всьому провиною котушка запалювання.

Як виявити несправну котушку запалювання

Щоб не розводити тут багато води, скажу відразу, як дізнався, що треба міняти котушку. Отже, заводимо двигун, він як і раніше «троїть», відкриваємо капот, дивимося на котушки і по черзі починаємо від'єднувати дроти живлення від контактів.

Увага, є засувка на зарядному, не сломайте зопалу!

Від'єднав котушку з першого циліндра, «затроіла» ще гірше, під'єднав назад, «троение» зменшилася. Скинув клему з котушки на другого циліндра, двигун працював в тому ж режимі. І, відповідно, скидаючи клеми з третє і четвертого циліндра «троение» посилювалося. Ось таким нескладним методом зрозумів, що котушка на другому циліндрі вийшла з ладу, і двигун працював на трьох циліндрах. Вся процедура робиться на заведеному двигуні !!! Щоб переконатися остаточно, можна провести ще кілька вимірів тестером.

Як перевірити котушку запалювання

Перевіряючи котушки запалювання, зазвичай використовують метод перевірки на іскру або заміряють опір ізоляції. Існують основні причини несправностей котушок ...

Детальніше

Як змінюються котушки запалювання в Мітсубісі Кольт

Сама процедура по заміні досить швидка. Буде потрібно, мінімальний набір інструменту, і, само собою, нова котушка. Тепер сам процес по заміні котушки на Mitsubishi Colt 1,3 л.

Заміна котушки запалювання Mitsubishi Colt

З інструменту, головка на 8 і ключ - тріскачка, ось і весь набір необхідного. Котушку тримає один гвинт на 8 мм. Спочатку знімаємо роз'єм, потім беремо ключ і відкручуємо гвинт проти годинникової стрілки. Після того як відкрутили, тягнемо котушку вгору, якщо відразу не пішла, не переживайте, її більше нічого не тримає, просто прикладіть трохи зусиль. Вставляємо нову котушку і проробляємо процедуру у зворотному порядку. Ось власне і все.

Котушку замовляв неоригінальну, арт. CADIC KD-9134. Арт. оригінальної: MN195616, але її вартість в 2 рази дорожче.

результат:

Ціна питання: 1200 руб. і 15 хвилин вільного часу.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found