Розтин дверей Шкода Октавія своїми руками. Як відкрити двері без ключа Skoda Octavia?

Історія знає безліч випадків, коли власник автомобіля не міг потрапити в нього самостійно. Найбільш типовий випадок - водій завів машину, потім навіщось або вийшов з неї (почистити сніг, поправити двірники, протерти фари), двері за ним зачинилися. У цьому немає нічого незвичайного, тому що двері багатьох автомобілів блокуються через кілька секунд після запуску двигуна, і якщо людина встигла за цей час покинути салон, потрапити назад вже не вийде.

Не рідкісні також випадки, коли ключі, разом з покупками, кладуться в багажник, і він закривається. Перед цим важливо не забути поставити машину на сигналізацію. Схожі проблеми виникають коли повністю розряджений і не заряджається акумулятор. Особливо, якщо власник постійно користується сигналізацією і ключем не відчиняв двері вже років п'ять. Личинки за цей час вже встигли намертво заіржавіти, і природно, не працюють. Всі ці випадки вже неодноразово описані в інтернеті і навіть є відеозаписи, які наочно показують, як можна відкрити двері автомобіля .

Проблеми з замком дверей Шкода Октавія

Коли заклинює замок дверей, проблему можна вирішити, якщо знати пристрій механізму. На передній і задній двері автомобіля Skoda Octavia механізми виглядають наступним чином:

Замок дверей Шкода Октавія

Механізм передніх дверей: 1 - скоба; 2 - наконечник тяги; 3 - тяга; 4 - замок двері; 5 - панель двері; 6 - гвинт

Механізм задніх дверей: 1 - скоба; 2 - наконечник тяги фіксатора; 3 - тяга фіксатора; 4 - тяга; 5 - поворотна кнопка фіксатора; 6 - замок двері; 7 - тримач; 8 - засувка

У цій статті ми розглянемо ситуацію на прикладі автомобіля «Skoda Octavia». Власники цієї моделі прекрасно знають, що якщо закритися в машині за допомогою брелока, то вийти з неї ніяк не вийде.

А ті, хто не знає, можуть поекспериментувати. Смикати за ручку марно, штифти на дверях йдуть в обшивку повністю, одним словом, пастка.

Тепер подивимося, що нам радить інтернет: «якщо машина зачинилися, потрібно віджати двері, просунути в щілину дріт з гачком на кінці, зачепити їй ручку і смикнути на себе». Але ж ми знаємо, що за ручку наш автомобіль не відкрити, як не тягни. Добре, якщо в цей момент працює мотор або просто ключ повернуть у положення «ON». Тоді ми просто натискаємо кнопку стеклопод'емника і скло опуститься. Можна вважати, що ми в машині. Але якщо ключів в замку немає, стеклопод'емник не працює. Як тоді бути? Можна скористатися послугами автомайстра, в арсеналі якого є спеціальні відмички.

Брелок сигналки Skoda Octavia

Набір професійних відмичок для розтину дверей

Вартість послуги з розкриття машини

Послуга по розкриттю автомобіля коштує від 3500 рублів. І це тільки в тому випадку, якщо личинки робочі, тобто Ви періодично відкривали двері ключем. Інакше відмички просто не приносять користі. Але якщо Ви перебуваєте за містом, то виклик техдопомоги обійдеться ще дорожче. Тому Вам, напевно, цікаво буде дізнатися, як можна самостійно вирішити проблему.

Як самостійно розкрити двері Шкоди Октавія

Такий спосіб є. Для цього нам знадобиться довга дріт і проводок з лампочкою. На самому кінці дроту робимо загин під кутом 90 °. Тепер віджимаємо верхній кут двері спеціально заточеною дощечкою, або звичайної кухонної лопаткою (попередньо обклеюємо двері ізолентою, що б не залишилося подряпин).

Після того, як у нас утворилася невелика щілина, просовуємо в неї дріт загнутим кінцем, і намагаємося відкрити капот. З першого разу, скоріше за все, не вийде, але в принципі, це можливо. Як тільки гачок на кінці дроту зачепиться за ручку відкривання капота, тягнемо її на себе. Дріт повинна бути досить жорсткою.

Монтажний блок Октавії

Відкривши капот, знаходимо монтажний блок. Він знаходиться зліва по ходу руху автомобіля. Відкриваємо кришку. Нам потрібно реле, яке включає запалювання (main relay, master relay). Виймаємо його, і за допомогою проводка, починаємо подавати напругу від АКБ, по черзі на всі контакти, до тих пір, поки у нас не включиться запалювання (на панелі загоряться індикатори). Лампочку ми включаємо в ланцюг для того, що б нічого не згоріло.

Після того, як всі лампочки у нас на приладовій панелі загорілися, ми знову беремося за дріт. Тільки тепер наше завдання набагато простіше - натиснути на кнопку відкривання скла. Далі, думаю, все ясно. Так як запалювання у нас тепер включено, ми можемо опустити скла. Залазимо в машину через вікно, дістаємо ключі. Якщо у нас був акумулятор, що сів, то потрібно тільки відкрити капот. Потім прикурює і відкриваємо двері брелоком, як зазвичай.

Спосіб розтину задніх дверей

Якщо заклинив замок задніх дверей (наприклад, лівої), є досить простий спосіб її відкрити. Для цього буде потрібно міцна дріт, на яку бажано намотати невелика кількість ізоляційної стрічки (зробити своєрідну ручку). Кінець дроту потрібно загнути під кутом в 90 градусів. Загин робіть на відстані приблизно 8,5 см від імпровізованої ручки (саме настільки дріт зайде в всередину дверки).

Спочатку необхідно відтягнути дверну ручку на себе і акуратно вийняти заглушку під ручкою. В отвір під заглушкою просовуємо дріт і пробуємо прокручувати на 180 градусів (за годинниковою або проти годинникової стрілки). Замок може розблокуватися не з першої спроби, так що повторюємо повороти на 180 градусів до відкриття. На цьому відео докладно показаний спосіб відкриття заблокованого замка задніх лівих дверей.

Розтин замку задніх дверей Шкода Октавія

Матеріал надано (?): Допомога на дорогах 8 (495) 969-71-33, 8 (965) 423-29-69 Служба автодопомоги

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found