Чистка заслінки дроселя Daewoo Nexia і Lanos своїми руками. Як очистити дросельну заслінку Деу Нексія і Деу Ланос

Якщо обороти двигуна на холостому ходу плавають, або виникло погіршення приемистости двигуна, так само збільшився витрати палива , то Вам потрібно терміново знімати і чистити дросельну заслінку . Але можна ще зробити, читка для профілактики.

Всіх власників Нексія і Ланосів дуже часто цікавить питання, чому витрата палива збільшується. І недосвідчені водії починають міняти свічки, фільтр, або ж починають промивати форсунки, але на жаль вони часто забувають почистити заслінку дроселя. Звичайно ж, це не завжди допомагає, але зайвим точно не буде.

Демонтаж дросельного вузла

В першу чергу потрібно послабити хомути Повітропідвідні патрубка, після він знімається з автомобіля. Тепер потрібно від'єднати фішки з датчика положення дросельної заслінки і ДХХ.

Як тільки фішки зняті, потрібно від'єднати трос приводу управління заслінкою дроселя.

Після беремо пасатижі, і стягуємо ними хомути з патрубків підігріву дросельної заслінки.

Відразу патрубки роз'єднувати не потрібно. Так як потрібно відкрутити кришку розширювального бачка, тим самим ми скинемо тиск в системі, але її потрібно відразу закрутити. Ось тепер по черзі віднімаються шланги, для того, що б не сталося витікання охолоджуючої рідини потрібно, заткнути отвори в шлангах, для цього можна використовувати болти «М10», їх потрібно приготувати заздалегідь. Тепер користуючись торцевих ключем «12» потрібно відкрутити два болта, на які кріпиться дросельний вузол.

Його потрібно зняти, після дуже повільно і акуратно, намагаючись не зіпсувати прокладку. Користуючись хрестової викруткою, потрібно відкрутити два гвинти кріплення датчика холостого ходу до дросельного вузла.

Чи не втратьте прокладку датчика.

Процес чищення дросельної заслінки

Потім можна приступати до промиванні ДЗ, він промивається всередині, і зовні. Не потрібно забувати прочищати повітряні канали, та й сам датчик холостого ходу промити, теж не завадить.

Головне потрібно захистити очі від попадання рідини.

ABROвского балончика Вам повинно вистачити.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found