Основні причини помилки P0087 - fuel rail system pressure too low. Що значить код р0087: низький тиск палива в магістралі Audi, Сітроен, Ford, Фольксваген

Помилка P0087 , яка повідомляє про те, що тиск в паливній магістралі занадто низька рано чи пізно потурбує кожного власника дизельного автомобіля з пробігом, адже ніщо не вічно і в процесі експлуатації відбувається знос деталей не тільки двигуна, а й паливної системи. Реєструється код P0087 в пам'яті ЕБУ в тому випадку, коли тиск в паливній рампі на 250 МПа нижче цільового значення, яке в свою чергу нижче мінімального значення в перебігу 2 сек. Занадто низький тиск в паливній рампі / системі може приводити до різного поведінки автомобіля, все залежить від причини призвела до встановлення такого коду помилки.

P0087 - Fuel Rail / System Pressure - Too Low

Помилка Р0087: каже що тиск палива в системі знизиться нижче допустимого рівня (System Pressure Too Low).

Поведінка авто при низькому тиску в рампі

У деяких випадках при запуску двигуна плавають обороти, аж до зупинки мотора, і чек, сигналізувати про помилку р0087, вискакує якщо пробувати давати газу, а іноді, коли низький тиск в рампі, авто падає в аварійний режим, і обороти вище 3000 не піднімаються. Якщо ж підключити діагностичний сканер, то він вам видасть: Fuel Rail / System Pressure - Too Low . До речі при високих оборотах, коли споживання палива збільшується, може виникати помилка занадто бідною суміші. Що ж означає низький тиск в топливопроводе, чому виникає і де шукати причину виникнення коду помилки p0087?

Де може бути несправність?

Питання досить складне, адже причин може бути досить багато і кожну з них потрібно перевірити методом діагностики.

Перевірці підлягає:

 • Магістраль низького тиску;
 • Магістраль високого тиску;
 • Клапан регулятора тиску;
 • Паливні форсунки;
 • Роз'єми і електричні джгути;
 • Датчик тиску в паливній системі;
 • ТНВД.

Перевірку варто починати з паливного насоса знаходиться в баку. Адже досить часто нестабільна робота паливної системи обумовлена ​​поганим контактом в роз'ємі паливної станції або поганою прохідністю палива по магістралі.

Основні причини виникнення помилки P0087

 1. Вихід з ладу датчика тиску палива;
 2. Несправний клапан регулювання тиску палива;
 3. Погано працює паливна форсунка (не тримає тиск);
 4. Знос штовхача (варто в ТНВД).

Крім таких типових проблем не виключено що просто пора міняти паливний фільтр або виникла нестабільна робота паливного насоса знаходиться в баку (часто просто пропадає контакт в роз'ємі). Саме тому перевірку варто починати з перевірки тиску манометром в магістралі низького і магістралі високого тиску на різних режимах роботи двигуна.

А якщо тиск постійно скаче, то 99% винен регулятор тиску в паливній рампі, і це він дає помилку P0087.

Природно можуть виникнути і більш серйозні причини з паливним насосом високого тиску або блоком управління, але їх ми не розглядаємо адже самостійно усунути їх в звичайного автолюбителя врятли вийде.

prichini_oshibki_p0087

Шукаючи причину втрати тиску в паливній системі на різних авто, таких як Audi, Сітроен, Ford або Кіа, щоб даремно не ламати голову, варто звертати на особливості їх паливних систем, адже часто існують найбільш ймовірні проблеми виходячи зі слабких місць автомобільних марок. В одних це проводок на насосі в баку, у інших регулятор тиску на ТНВД, а в третіх просто форсунка ллє в обратку.

Автор: Іван Матієшин


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found