Заміна антифризу Опель Астра Н. Інструкція як поміняти ОЖ на Астра Н

Заміна антифризу Опель Астра Н важлива для оптимальної роботи двигуна. В системі охолодження Астра Н допускається використання тільки антифризу червоного (темно-оранжевого) кольору, який, при тривалій експлуатації може стати жовтим. Рекомендований Opel антифриз G12 - 1940650 або 09194431.

Не рекомендується лити тосол з вмістом силікату, що має колір «морської хвилі» (зелено-блакитний). Це може привести до несправності системи.

Періодичність заміни і обсяг антифризу Опель Астра Н

Регламент ТО Опель Астра Н наказує перевіряти рівень і колір охолоджуючої рідини кожні 15,000 км пробігу. Заміну слід проводити коли рідина сильно змінила колір, змінився рівень і щільність. Деякі водії вважають за краще не морочитися з питанням «коли міняти антифриз» і проводять заміну кожні 45,000 км пробігу. У будь-якому випадку, не залежно від пробігу, ОЖ слід міняти кожні 2 роки , оскільки по закінченню цього часу антикорозійні присадки втрачають свої властивості.

Скільки антифризу заливати

Як поміняти антифриз Опель Астра Н

Заміна антифризу Астра Н також може знадобиться при ремонті двигуна, в ході якого змінювалася головка блоку циліндрів або прокладка ГБЦ, радіатор, теплообмінник. Міняти ОЖ можна тільки на холодному двигуні , через не менш декількох годин після поїздки.

Не можна допускати попадання антифризу на зубчасті ремені - гліколь, в складі ОЖ, може пошкодити ремінь, що призведе до його швидкого обриву і важких пошкоджень двигуна!

Як поміняти антифриз Опель Астра Н з промиванням радіатора


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found