Салонний фільтр на Форд Фокус 3: оригінал, аналоги Mann, Filtron, Bosch - які краще?

Салонний фільтр відноситься до деталей, які так би мовити «на швидкість не впливають». Звідси відсутність належної уваги до вибору фільтра при заміні, а даремно, фільтр це ваш комфорт в салоні.

Оригінальний салонний фільтр Ford 1709013

Перші салонні фільтри на серійних автомобілях з'явилися в 1991 році. Тоді це була звичайна фільтрована папір, для уловлювання пилу. Сьогодні технології зробили крок сильно вперед, підвищилася якість очищення повітря за рахунок нових матеріалів.

Сучасні фільтри не просто позбавляють від пилу, а ще й видаляють запах. Звичайно, все залежить від якості фільтра і технологій використовуваних в ньому.

Салонні фільтри можна розділити на дві основні групи: звичайні і вугільні. Рекомендується робити заміну салонного фільтра кожні 15 000 км. Ця цифра може змінюватися як у велику, так і в меншу сторону, все залежить від кількості пилу на дорогах. Основні ознаки вказують на необхідність змінити фільтр:

  • підвищене запотівання вікон;
  • ослаблення напору повітря з печі;
  • наявність стійкого запаху всередині автомобіля.

Для заміни фільтра в Ford Focus 3 використовується салонний фільтр Ford 1709013 , ціна від 620 руб. або поліпшений Ford 1776360 , ціна від 1480 руб. Оригінальні фільтри відносяться до вугільних фільтрів. Різниця між цими двома фільтрами в тому, що 1 709 013 це просто вугільний, а 1 776 360 вугільний - дезодоруючий з підвищеною кількістю вугілля, а значить він краще утримує запах ззовні. Беручи оригінальний фільтр, ви будете точно впевнені в якості та відповідності розмірів.

Розміри оригінального фільтра салону Ford 1709013
Довжина, мм Ширина, мм Висота, мм
250 202 36

Можна використовувати аналоги, головне перевіряти точну відповідність розмірам. Якщо фільтр відрізняється за розмірами, то як би він не був гарний, очищення повітря буде поганий.

Згідно з рейтингом салонних фільтрів для Форд Фокус 3 на PartReview від 06.04.20, власники віддають перевагу продукції фірми Bosch. Також виділяються виробники ALCO, Mann і TSN.

FILTRON K1350A(Вага фільтра 155 м, ціна від 380 руб.) - недорогий фільтр, його вартість в 2 рази менше оригінального. Фільтр вугільний і добре встає в штатне місце. Однак якість фільтрації поступається оригінальному, головним чином через пропущення запахів. На слабку фільтрацію запаху, спочатку вказує його вага, в два рази легше оригінального.

MANN CUK 25 007(Вага фільтра 265 м, ціна від 590 руб.) - хороший якісний фільтр за розумні гроші. кількість вугілля трохи нижче ніж у оригінального, але запахи зупиняє добре (хоча і трохи гірше оригінального). Хороша заміна оригінального фільтра, якщо хочеться заощадити не втрачаючи сильно в якість і комфорт.

Bosch 1 987 432 598(Вага фільтра 336 м, ціна від 500 руб.) - лідер серед аналогів. Bosch можна сміливо назвати кращою заміною оригінального салонного фільтра тому він поєднує в собі впізнаваний бренд з високою якістю, ідеальне відповідність розмірів, а головне фільтруючі властивості навіть краще ніж у оригіналу. А ось ціна трохи менше оригіналу. Такий фільтр прослужить довго не пропускаючи неприємні запахи в салон.

Серед аналогів присутні і більш дешеві варіанти, є навіть варіанти від інших марок авто, але як правило, такі варіанти поганої якості або погано сумісні, тому ми їх не розглядаємо. Вибираючи салонний фільтр не варто гнатися за ціною. варто розглядати середній ціновий діапазон.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found