7 найпопулярніших виробника стійок стабілізатора. Який фірми стійка стабілізатора краще в рейтингу PartReview

Стійка стабілізатора - один з елементів автомобільної підвіски, який дозволяє уникнути сильного крену автомобіля в поворотах. І якщо порівняти наш рейтинг кращих автовиробників з кузовом машини, то можна провести аналогію з цією деталлю. Наша добірка теж відмінно збалансована і не має перекосів. У ній представлені світові лідери, розкручені бренди середнього сегмента і бюджетні запчастини, добре відомі автовласникам.

Рейтинг стійок стабілізатора

Список ТОП 7 популярних стійок стабілізатора виглядає ось так. У таблиці дивіться місце в рейтингу і середню оцінку від автовласників. Детальніше по кожному бренду читайте нижче.

бренд Місце в рейтингу кращих Місце в рейтингу популярних Середня оцінка за двома рейтингами
Meyle 1 3 2
CTR 5 1 3
MASUMA 2 5 3,5
ТРЕК 3 7 5
NK 7 4 5,5
Lemforder 9 2 5,5
Stellox 4 8 6

Meyle (№1 в списку кращих, №3 в списку популярних)

Поки що беззастережний лідер нашого рейтингу - стійки стабілізатора від Meyle. Тільки у цього бренду в цій категорії параметр "Оцінка PR" дорівнює 100 з 100 можливих. У стійок від Meyle 16 відгуків і всі позитивні. Ви хвалите їх за ресурс і довговічність (100 000 кілометрів), посилені версії деталей, якість виконання, доступну вартість і «made in Germany». Тому з можна вважати не просто популярними, а саме кращими стійками стабілізатора .

Компанія пропонує свою продукцію в трьох продуктових лінійках:

  • MEYLE-ORIGINAL як деталі відповідні оригінальним;
  • MEYLE-PD як посилені і поліпшені запчастини;
  • MEYLE-HD як деталі краще, ніж OE.

Взагалі Meyle вважається більше пакувальником, ніж виробником, але компанія заявляє, що саме деталі підвіски вони роблять самостійно. Причому роблять це на заводі, сертифікованому за спеціальним автомобільному стандарту ISO / TS 16949. Мабуть, тому вони дійсно хорошої якості, що підтверджують ваші відгуки.

CTR (№5 серед кращих, №1 серед популярних)

Ще один беззаперечний лідер рейтингу , але тепер вже з точки зору популярності . У стійок стабілізатора CTR 92 відкликання, що майже в два рази більше у номера 2 рейтинги популярності. За голосам він перевершує найближчого конкурента в 2,5 рази. Правда з цих 92-х є 19 негативних відгуків. Саме тому в рейтингу кращих CTR аж на п'ятому місці.

Основна претензія до стійок стабілізатора CTR - це маленький ресурс. У тих, хто залишив поганий відгук, ці деталі в середньому не виходили і 5 000 кілометрів. Хоча варто відзначити, що як будь-яку популярну продукцію їх часто підробляють . Але навряд чи цим можна пояснити абсолютно всі негативні відгуки.

З іншого боку, 69 людина пише про те, що ці стійки ходять по 30-40 тисяч кілометрів і більше і вони дуже ними задоволені. Що теж логічно, адже CTR це не "ноунейм-бренд". Компанія давно і регулярно поставляє свої запчастини на конвеєри корейських автовиробників і заводи GM в Кореї. Власне, тому часто в коробках CTR лежать "оригінальні" деталі тих же Hyundai і Kia - тому що їх роблять на одному і тому ж конвеєрі.

MASUMA (№2 в рейтингу кращих, №5 в рейтингу популярних)

Деталі MASUMA мають хорошу якість - в рейтингу стійок стабілізатора вони другі, а в нашому рейтингу кульових опор взагалі перші. При цьому вони не дуже розкручені. П'яте місце за популярністю їм забезпечив низький відсоток негативних думок. Але цих думок всього 15 штук, що є 14 місцем з 25-ти. З нашої точки зору це однозначний бренд "діамант" - якісний, але ще не розкручений.

У своїх відгуках ви хвалите їх за хороший термін служби , іноді навіть порівнюючи з оригіналом. І це підтвердження того, що в Китаї можуть робити якісні запчастини. Так, бренд японський і належить японцям, але все заводи і навіть штаб-квартира компанії знаходяться в Китаї. Втім, яка різниця, якщо деталі якісні? Тим більше на них діє річна гарантія, підтримувана в Росії.

ТРЕК (№3 у рейтингу кращих, №7 в рейтингу популярних)

Продукція російського заводу ТРЕК несподівано очолила рейтинг найкращих кульових опор. Так чи варто дивуватися, що вони роблять ще і хороші стійки стабілізатора. Тим більше, що ці деталі поставляються на складальний конвеєр PSA і KIA-Spectra в Росії.

Правда у продукції ТРЕК всього 12 відгуків, з яких 1 негативний - це замало. В основному ви хвалите ці стійки стабілізатора за їх зносостійкість і довгий ресурс . Але що важливо, в порівнянні з кульовими опорами, в стійках залишали відгуки в основному власники іномарок.

NK (№7 в рейтингу кращих, №4 в рейтингу популярних)

Німці з NK входять в п'ятірку за кількістю відгуків - 29 штук. Правда при цьому 6 негативних і 4 нейтральних, що і привело їх до тих місць, які ви бачите в нашому рейтингу ТОП 7 стійок стабілізатора.

Ті, хто залишився ними незадоволений, пише про швидкий вихід з ладу або неприємних стуку в підвісці. Але більшість все ж хвалить їх за те ж саме - гарна якість , ресурс можна порівняти з оригінальними стійками, комфортна роботи підвіски.

Бренд NK належить виробнику гальмівних систем, компанії SBS. NK спочатку створювали як бренд для поставки запчастин в середньому і бюджетному сегменті. Питання виробництва обходиться, на сайті вказано що частина заводів розташована в Китаї, але обіцяється "німецька якість". Судячи з ваших відгуків, обіцянки виконуються.

Lemforder (№9 в списку кращих, №2 в списку популярних)

Можливо, якби ми жили в Німеччині і їздили по німецьких дорогах, всі наші рейтинги деталей ходової очолював би Lemforder. Але в умовах коли потрібно економити, а наші дороги вбивають навіть преміум-клас, виникає питання "навіщо платити більше?". Тим більше, що той же Lemforder можуть підробляти , а на ринку досить якісних і доступних альтернатив. Так що незважаючи на те що цей виробник робить одні з кращих деталі ходової, місце має не перше.

У Lemforder аж 51 відгук, правда серед них 11 негативних. Ви лаєте німців за те, що їх стійки швидко виходять з ладу і стукають. З огляду на ім'я і вартість деталей, стає ще прикріше. Хоча задоволених автовласників все-таки в кілька разів більше. Швидше за все, негатив викликали саме підробки , але факт є факт - хочеш краще, ризикуєш взагалі отримати "китайську підробку", яка не варто і гроша, а ти платиш за неї чи ні як за оригінал ...

Stellox (№4 у списку кращих, №8 в списку популярних)

Продукція компанії Stellox добре відома на російському ринку, а зараз активно поширюється і в інших країнах - наприклад, в Україні. Німці точно роблять відмінні ШРУСи, які увійшли в наш рейтинг, зайнявши там друге місце.

Мабуть, Stellox дійсно знає де замовляти хороші деталі підвіски, тому що ви високо оцінюєте їх стійки стабілізатора. У них 14 відгуків і всього 1 негатівний.Напомнім, що Stellox - це хороший німецький пакувальник , який замовляє деталі по всьому світу і продає під своїм брендом. Як ви пишете в своїх відгуках, вони "дуже хороші за свої гроші".

А які стійки стабілізатора вважаєте ви кращими? Залишайте свої відгуки на partreview.ru а тут проголосуйте і не соромтеся коментувати!

Матеріал надано (?): Євген Пащенко експерт в індустрії автозапчастин

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found