Інструкція по заміні рульових наконечників Шевроле Авео Т300.

Заміну рульових наконечників Chevrolet Aveo T300 проводять в тому випадку, якщо вони надмірно зношені. Їх стан відбивається на інших деталях автомобіля, що дозволяє визначити несправність за такими ознаками:

  • поява характерних шумів (металевий стукіт);
  • люфт рульового колеса;
  • аномальна поведінка коліс в піднесеному стані (хитаються в горизонтальній площині).

    Заміна рульових наконечників Авео Т300

Працівники автосервісу найчастіше помічають знос рульових наконечників в той час, коли діагностують підвіску машини на спеціальному стенді. Вони відзначають, що тільки заміна деталі дозволить усунути дискомфорт, викликаний сторонніми звуками.

Провести заміну наконечників можна самостійно. Процес варто віднести до середнього рівня складності. Звичайно ж, зручніше буде працювати на підйомнику, але в разі, якщо його немає, варто використовувати домкрат або інші підпірки. Крім цього знадобляться наступні інструменти:

  • знімач кульових шарнірів;
  • ключі - 8, 13, 18, 19, 21.

Відсутність знімача не критично. Палець кульового шарніра легко вибивається. Для цього потрібно нанести кілька різких ударів по торця бобишки поворотного кулака. Як інструмент підійде звичайний молоток або монтування. Звернемо увагу на те, що удари наносяться строго уздовж осі важеля.

Заміна рульових наконечників Chevrolet Aveo T300 займе десь 40 хвилин. Однак не варто поспішати, адже від якості роботи безпосередньо залежить - потурбує ця деталь в найближчому майбутньому чи ні. Як помічник скористайтеся керівництвом з покроковою інструкцією:

Інструкція по заміні рульових наконечників Авео Т300$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found