ТОП 10 способів як відкрити замерзлий замок. Корисні поради що робити коли в машині замерзають замки

Основною причиною того, що замерзають замки, є потрапляння вологи в замкову щілину. Там вона замерзає і розширюється, через що не вдається вставити або провернути ключ, оскільки механізм блокується льодом. Існує не один спосіб відкрити замерзлий замок дверей автомобіля:

як відкрити замерзлий замок

Наслідки того, що в машині замерзають замки, можуть бути самими різними. Неправильне розморожування може привести до виникнення необхідності в часткової або повної заміни замка. Через зайвого поспіху або надмірної старанності можна і ключ зламати, що у відсутності дубліката загрожує серйозними неприємностями. Якщо замок замерз потрібно знати що робити, а не пробувати навмання все підряд. А які існують варіанти вирішення цієї проблеми, дивіться в ТОП 10 способів відкрити замерзлий замок в машині.

Способи розблокування замерзлого замку

При виявленні замерзлого замку головне не впадати в паніку. Потрібно оцінити ситуацію і усунути проблему одним з перерахованих нижче способів:

 1. Рідкий ключ , він же размораживатель замків, завжди допоможе відкрити автомобіль, коли замерз замок двері.
 2. Відкритий вогонь у вигляді запальнички або сірників, також може посприяти відкриттю замерзлого замку, в тому випадку якщо під рукою не виявилося спецзасоби або ж Ви противник зимової автохімії і подібних речей. Потрібно погріти вогнем ключ, і вставивши його, пробувати туди сюди смикати (дуже акуратно, щоб не зламати). Якщо запальничка має спрямоване полум'я, то можна погріти і сам замок, але це небезпечно !
 3. Спирт або спиртовмісні рідини (одеколон, туалетна вода) також можна застосувати. Адже чистий спирт розчиняє лід (активно виділяючи тепло).
 4. Склоомиваюча рідина або по-іншому - незамерзайка, в крайніх випадках також може посприяти відтавання льоду в замку. Але варто пам'ятати, що, як правило, вона в своєму складі містить ізопропіловий спирт (агресивне речовина), до того ж, розведений водою.
 5. Грілка з пляшки з водою або мішечка наповненого теплим піском, часто допомагає відігрівати замок.

  Безумовно не можна заливати в свердловину окріп, оскільки це може призвести до потрапляння води в електропроводку.

 6. Коктейльна трубочка , допоможе відігріти замок теплим повітрям, якщо приставити її до замкової щілини одним кінцем. Звичайно ж, можна просто подихати на нього (при сильному замерзанні мало ефективно), але мало того, що це додаткове джерело вологи, яка на сильному морозі перетвориться на лід, так це ще дуже незручно.
 7. Засіб для відкручування гайок на основі гасу (наприклад, WD-40) досить часто також використовують, щоб відкрити замок взимку. Але є одне «АЛЕ» - варто пам'ятати, що така речовина гігроскопічна (так само як і гальмівна рідина), тому допоможе, але почне вбирати вологу і погіршить ситуацію при наступній спробі відкривати. Але що робити, замок замерз, а нічого іншого поруч немає. В такому випадку, просто потрібно обприскати влаговитесняющимі мастилом.
 8. Вихлопні гази . Кілька екстравагантний, але часто дієвий метод - відігрівання, якщо в машині замерз замок. Буде потрібно лише знайти відповідний шланг, який одним кінцем потрібно надіти на вихлопну, а інший підставити до замерзлому замку (той же ефект, що дає фуканье ротом).
 9. Силіконова змазка або інша водовідштовхувальна рідина. Допоможе в тому випадку, якщо складність відкриття дверей машини створює не сам замок, а ущільнювальна гумка. Коли сніг (при чищенні) потрапив на ущільнювач, потім спершу розтанув, а потім замерз (утворивши крижану кромку).

  Якщо примерзла двері (утворився лід на гумовому ущільнювачі), то, щоб не порвати гумку або не відірвати ручку двері, потрібно не зволікати двері на себе, а навпаки штовхати, щоб зруйнувати намерзлий лід.

 10. Теплий гараж . Якщо нічого з вище перерахованого не допомагає, потрібно організовувати буксирування машини в тепле місце, де замки і ущільнювачі дверей могли б відтанути. Хоча, перед тим як впадати у відчай, варто спробувати відкрити замок на других дверей, може там не все так погано, а далі в силу вступить обігрівач салону, якщо з пічкою немає проблем і вона не погано гріє.

10 способів відкрити замерзлий замок авто

Розморожувати замки потрібно акуратно. У будь-якому випадку слід пам'ятати, що займатися розморожуванням замку потрібно вкрай обережно, щоб не пошкодити ключ, двері або внутрішній механізм замка. Щоб проблем з відкриттям дверей не було, досвідчені автовласники, завжди обробляють спеціальним засобом ущільнювачі, петлі і сам механізм замка. До речі, замерзлий замок і примерзли двері не єдина проблема, далі потрібно спробувати запустити двигун, в мороз, зробити це буває досить проблематично, а якщо ще й колодки примерзли, тоді рушити з місця ще складніше.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found