Видалення іржі з кузова автомобіля. Як прибрати іржу з кузова авто

Автомобілісти не дарма називають іржу хворобою машини. Адже у них є кілька характерних подібностей: легко підхопити взимку, поширюється згодом, якщо не вживати заходів - результат буде плачевним. Тому виникає важливе питання - як прибрати іржу з кузова автомобіля. Але про все по порядку.

Чому виникає іржа на кузові автомобіля

Іржа виникає під впливом води + кисню, яких повно в атмосфері. Взимку справа ускладнюється сіллю і хімічними реагентами, якими посипають дороги. Саме вони сприяють виникненню іржі на кузові автомобіля. А початися все може з маленькою подряпини від удару камінцем, в яку все це потрапить.

Існує думка, що від іржі авто можна вберегти в гаражі. Але на практиці, це скоріше сприяє, ніж перешкоджає гниттю кузова. Чому? Та тому, що після поїздки по снігу, приправленого сіллю, машину ставлять в гараж, де сніг тане на кузові, що стає причиною появи корозії. Виняток, якщо гараж добре вентилюється і опалюється.

Найбільш часто страждають від іржі такі частини кузова автомобіля як

  • колісні арки;
  • днище;
  • дах;
  • капот;
  • багажник.
Також часто від іржі страждає глушник.

Як прибрати іржу з кузова автомобіля

Щоб зупинити ржавение кузова авто і прибрати сліди іржі потрібно виконати кілька операцій серед яких підготовка пошкодженої ділянки кузова, видалення іржі, шпаклівка і фарбування кузова.

Підготовка кузова. Щоб підготувати кузова до подальших дій з прибирання іржі, його потрібно помити. Якщо при цьому використовувати шампунь, то можна пропустити знежирення кузова, оскільки він видалить жир і вимиє сіль і бруд. Після мийки потрібно гарненько витерти кузов і дати йому висохнути.

Видалення іржі кузова. Іржу видаляють різними способами, хто використовує металеву щітку, хто Піскоструйки, хто вважає за краще хімічні засоби, а хтось задовольняється шкіркою, переходячи в процесі видалення від грубозернистої до дрібнозернистої. Вибір залежить від масштабів пошкодженого іржею ділянки. Але як би там не було, важливий результат - максимальне усунення слідів корозії і іржі.

Потрібно щоб залишився тільки неушкоджений, блискучий метал.

Шпаклівка і фарбування кузова. Після як прибрали іржу з кузова автомобіля, очищений метал можна ще раз знежирити, і після сушки нанести шар антикорозійного грунту. Потім наноситься шпаклівка, яка підрівнюється шкіркою, щоб домогтися рівної поверхні без виступів. Потім лягає шар грунтовки і можна приступати до фарбування кузова. Фарбу, природно, потрібно підбирати за основним кольором.

Ось як можна прибрати іржу з кузова автомобіля . Такий своєчасний кузовний ремонт може досить значно продовжити час експлуатації авто.

Автор: Іван Матієшин


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found