Інструкція по зняттю і заміні передніх фар головного світла Фольксваген Пассат Б6 своїми руками

Приводом замінити фари може бути механічне пошкодження або бажання вдосконалити Passat B6 за допомогою сучасних модифікацій. Процес зняття і установки цієї деталі не відрізняється особливою складністю. Це робить його доступним для більшості автомобілістів, які віддають перевагу витратити кілька годин на ремонт чотириколісного «улюбленця», ніж відвезти його в автосервіс.

Заміна фар Volkswagen Passat B6

Вартість нової фари для Volkswagen Passat B6 може варіюватися від 100 до 500 доларів. Ціна залежить від виробника, якості деталі, його зовнішніх особливостей і актуальності на момент покупки.

Природно, фара для тюнінгу виявиться в межах 300-500 у.о. Вона варта того, адже, незважаючи на те, що вона є лише елементом автомобіля, деталь істотно відіб'ється на привабливості машини в очах власника і стане приводом для заздрості інших водіїв.

Для того щоб провести заміну фари необхідно підготувати стандартні слюсарні інструменти, які знайдуться в гаражі будь-якого автомобіліста. Слід врахувати кілька нюансів перед тим, як приступати до роботи:

  • ні в якому разі не можна протирати лінзи фар ганчірками з твердою поверхнею, яка може завдати їм подряпини;
  • не можна використовувати для цього і різні хімічні речовини без відповідних рекомендацій виробника.

Не забувайте, що на установці нової деталі процес заміни не закінчується. Перед тим, як випробувати їх, слід провести обов'язкову регулювання за допомогою спеціального інструменту. Якщо його немає в наявності, можна відправитися на найближче СТО, де досвідчені механіки переконаються в правильності роботи нових фар.

Ознайомитися з іншими деталями процесу заміни фар, як і з основними етапами, можна в наступній інструкції:

інструкція по демонтажу передньої фари Пассат Б6


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found