Огляд моторного масла Лукойл 5W-40 | Характеристики, застосування і основні переваги Лукойл Люкс 5w40 API SN / CF

Моторне масло Лукойл Люкс 5W40 відноситься до вищого класу, оскільки відповідає всім вимогам до експлуатаційних властивостей і ліцензовано згідно з пакетом класифікацій API SN / CF, ACEA А3 / В4, а так само має рекомендації і допуски багатьох європейських автовиробників. Його відмінно збалансований склад дозволяє забезпечити хороші низькотемпературні властивості. Масло ЛУКОЙЛ має багато різних переваг, серед яких стійкість до високо-сірчистому бензину, економія палива і відсутність чаду, але, природно, не обійшлося і без недоліків, зокрема - вмісту продуктів окислення і низькою екологічності.

Моторне масло Лукойл люкс 5W40 SN / CF

Таке масло можна лити в двигун як сучасних вітчизняних автомобілів, так і в мотори іномарок середнього класу, але для преміальних і спортивних машин все ж краще підібрати подорожче і якісніший товар, оскільки економити на ММ ні до чого в таких випадках.

У статті зроблено огляд на:

 • Характеристики моторного масла Лукойл Люкс 5W-40
 • Вартість масла Lukoil 5W40
 • Як відрізнити підробку
 • Відгуки про Лукойл 5W 40

Технічні характеристики ММ Lukoil 5W-40

Тривалість безвідмовної роботи двигуна багато в чому залежить від якості і властивостей змазує моторної рідини. Синтетичне масло Lukoil 5W40 сприяє зниженню силі тертя деталей працюючого двигуна, також запобігає появи відкладень (оскільки частинки сажі утримуються в підвішеному стані, а не осідають), що дозволяє не тільки зменшити їх знос, а й зберегти потужність мотора.

Хоча всі заявлені характеристики основних показників завищені, але знаходяться в межі допустимих значень, про це говорить незалежний аналіз ММ, та й деклароване якість цілком прийнятно.

Характеристики фізико-хімічних показників в результаті випробувань:

 • кінематична в'язкість при 100 ° C - 12,38 мм ² / с -14,5 мм ² / с;
 • індекс в'язкості - 150 -172;
 • температура спалаху у відкритому тиглі - 231 ° C;
 • температура застигання - 41 ° C;
 • приріст потужності відносного базового масла - 2,75%, а витрата палива - 7,8%;
 • лужне число - 8,57 мг КОН / г.

При таких технічних характеристиках масло Лукойл Люкс синтетика 5W-40 API SN / CF ACEA А3 / В4, здатне витримувати навантаження в 1097 Н, при показнику зносу 0,3 мм. Надійний захист деталей двигуна на граничних навантаженнях досягається завдяки утворенню стабільної масляної плівки.

Хороші змащувальні властивості були досягнуті завдяки інноваційному комплексу «Нова Формула», що забезпечує захист двигуна в широкому діапазоні температур. Присадки від зарубіжних виробників дозволяє покривати поверхню деталей міцної масляної плівкою. Кожен із складових елементів цієї формули активізується в залежності від тих чи інших умов. Саме з цього, завдяки зниженню тертя, ККД двигуна підвищується і досягається економія палива, а також знижується рівень шуму.

Схвалення Лукойл люкс 5W40

Область застосування масла Лукойл 5w40:

 • в бензинових і дизельних двигунах легкових автомобілів;
 • в авто з турбонаддувом і навіть високофорсованих спортивних машинах;
 • в двигунах автомобілів, які працюють у важких умовах експлуатації при температурі від -40 до +50 градусів Цельсія;
 • в моторах більшості іномарок при сервісному обслуговуванні як в гарантійні, так і після гарантійні строки (на що є рекомендації).
Масло Лукойл більш стійке до нашого високосірчисту бензину. 

Lukoil Люкс 5w 40 API SN / CF отримало схвалення таких компаній як: Фольксваген, БМВ, Мерседес, Рено і навіть Порше, оскільки відповідає майже всім сучасним вимогам. "Майже" тому, що присутній високий вміст сірки (0,41%) і неважливі екологічні показники. Тому, хоч в маркуванні моторного масла Лукойл і є допуски BMW Longlife-01, MB 229.5, Porsche A40, Volkswagen VW 502 00/505 00, Renault RN 0700/0710, в європейських країнах застосування даного масла не вітається, оскільки там пред'являються дуже високі екологічні вимоги.

Висока лужне число говорить про те, що мотор буде чистим, але підвищена кількість сірки свідчить про низьку екологічності.

Основні недоліки масла Лукойл 5W-40

В результаті випробування масла Лукойл Luxe Synthetic 5W-40 на установці ВО-4 було з'ясовано, що змазує рідина має високий фотометричний коефіцієнт, оскільки в маслі з'явилася велика кількість розчинених і зважених продуктів окислення. Разом з тим, зміна в'язкості і лужного числа - не великі. Це говорить про середні показники вироблення полімерного загустителя і багатофункціонального пакета присадок.

Отже, лукойлівські моторного масла властиві:

 • високий вміст продуктів окислення;
 • досить великий рівень забрудненості;
 • недостатні екологічні показники.

Ціна на масло Лукойл (синтетика) 5W40 SN / CF

Що стосується ціни на синтетичне масло Лукойл 5W40 SN / CF, то вона цілком доступна для більшості автовласників. Щоб переконається в цьому, пропонуємо порівняти вартість літрової і 4-х літрової каністри щодо інших зарубіжних марок.

Для прикладу розглядаємо Московський регіон - тут ціна 1 л. Лукойл Люкс Синтетика (кат. Ном. 207464) близько 300 рублів., А 4 літри (207465) такого масла обійдеться в 1000 р. при курсі 64 р. за один долар. А ось, той же самий популярний Кастрол або Мобіл коштує не менше 1800 руб. за 4-х літрову каністру, а такі як Зік, Мотюль і Ликви Моллі - і того дорожче.

Втім, порівняно невисока ціна Lukoil Luxe Synthetic 5W-40 не говорить про те, що його не так вигідно підробляти, адже воно саме ходове. Тому на ринку можна зустріти також і неякісний продукт.

Відмінні риси оригінального масла Лукойл 5W40

Як відрізнити підробку масел Лукойл

Оскільки шахраїв, охочих нажитися на регулярних потребах автовласників, підробляючи витратні матеріали, в тому числі і масло Лукойл 5W-40, досить багато, компанія Lukoil розробила кілька ступенів захисту своїх масел, а відмінні риси, за якими можна відрізнити підробку їх масел, опублікувала на своєму офіційному сайті.

П'ять ступенів захисту масла Lukoil:

 1. Двоколірна кришка каністри спаяна з червоного і золотистого пластика. Внизу кришки відривається, при відкритті, кільце.
 2. Під кришкою горловина додатково закрита фольгою, яка не просто приклеєна, а повинна бути припаяна.
 3. Виробник також стверджує, що стінки каністри зроблені з трьох шарів пластика і при зриві захисної фольги, має бути видно багатошаровість (шари мають відмінності за кольорами). Такий метод ще більш ускладнює підробку, оскільки на звичайному обладнанні такого не зробити.
 4. Етикетки з боків каністри масла Лукойл не паперові, а вплавлені в каністру, тому їх неможливо відривати і переклеювати.
 5. Маркування етикеток моторного масла - лазерна. На задній стороні обов'язково повинна бути інформація про дату виробництва та номер партії.

Як бачимо, компанія подбала не лише про якість самого продукту, але і про його автентичності, а щоб зробити наш огляд моторного масла Лукойл 5W 40 ще більш повним, пропонуємо ознайомитися з відгуками власників автомобілів, які застосовували або застосовують цю змазує рідина для обслуговування двигуна своєї машини.

Відгуки про олію Лукойл 5W-40

позитивні негативні

Заливаю масло Лукойл напівсинтетику 5W-40 SL / CF в свої авто з 2000 року (спочатку ВАЗ-2106, потім ВАЗ 2110, Chevrolet Lanos), а в Пріору синтетику Лукойл 5W-40 з періодичністю раз в 7 тис. Км. Все добре, двигун на ньому працює «м'якше». Купую на заправках, а на ринках категорично не рекомендую.

Масло так собі. Використовував його 2 сезону, на жаль швидко темніло і густіла. Доводилося змінювати кожні 7 000 км.

Гарне масло, не чадіють, миє краще Кастрол. Коли міняв прокладку бачив що нічого мити в двигуні не треба, від ЛУКОЙЛа мотор чистий і масло довго не чорніє. Після 6-7 тис. Свій колір не сильно змінило. Кому не сподобалося це масло, думаю, що просто особливість двигуна така. Купую на заправках Лукойл.

Катаю на Honda Civic дизель, заливав Лукойл SN 5w40, п проїхав правда 9 тис., А не 7.5 тис., Як завжди, хоча витрати більше ніж на інших оліях не помітив, розпиляв масляний фільтр заради інтересу і помітив гудронізацію, зі стінок дуже- дуже повільно стікало.

Був ВАЗ-21043, заливав в движок масло Лукойл з самого салону, до першої капіталки мотор пройшов 513 тис.

Автомобіль Suzuki SX4 заливав у двигун Лукойл 5w-40, зауважив, що хоча він і почав працювати тихіше ніж раніше, але став важче розкручуватися, доводилося сильніше продавлювати педаль газу.

Проїхав 6 тис. На Лукойлі Люкс 5W-40 SN і ловлю себе на думці, що це саме «тихе» масло, на якому я катався за останні 3 роки.

Всі описані характеристики ММ Лукойл Люкс підтверджуються логічним і емпіричним шляхом, при цьому у масла є не тільки шанувальники, а й незадоволені якістю автовласники. Хоча немає гарантій, що всі незадоволені заливали 100% якісний продукт.

Лукойл Люкс (синтетика) 5W-40 здатна забезпечити високий ресурс і чистоту двигуна будь-якого сучасного авто російського або закордонного виробництва, запобігаючи відкладення на деталях. Даний продукт не має шкідливого впливу на каталізатор вихлопної системи і забезпечує надійний захист дизельних авто з турбонаддувом і бензинових інжекторних двигунів з наддувом навіть при роботі на сірчистому паливі.

Ніхто не стверджує, що це масло краще в співвідношенні ціна / якість - розглянувши всі позитивні і негативні сторони синтетичне масла Лукойл 5W-40, самі зробите висновок, чи варто купувати і застосовувати цю змазує рідина в двигуні вашого автомобіля.

Автор: Іван Матієшин


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found