ТОП 10 кращих засобів для розморожування замків автомобіля

размораживатель замків

Размораживатель замків автомобіля в холодну пору року повинен бути у кожного. Причому не в салоні як це часто буває, а з собою в кишені. Якщо замки не були змазані заздалегідь, то завжди існує ймовірність їх замерзання. За допомогою такого засобу можна відкрити будь-який замерзлий замок навіть при сильному морозі. У 2017 році, втім, як і кілька років тому, асортимент замкових розморожувачі величезний.

Вибір того чи іншого засобу залежить від його складу, характеристик, зручності експлуатації і ціни. Уявімо ТОП 10 кращих засобів для розморожування замків, складений на основі реальних відгуків автовласників, а також лабораторних тестів.

Рейтинг розморожувачі виглядає так:

Найменування Артикул Ціна, руб Особливості
Hi Gear Lock De-Iser HG6096, HG5638 120 Аерозоль на основі изопропанола (спиртова основа). Не містить метанол.
«ВЕЛВ» 23841144551851E18, 2057 80 Аерозоль на основі изопропанола і етиленгліколю.
HELP DE-ICER 36050, 35200 100 Аерозоль до складу якого входить тефлон.
Luxe 681 LX681 / 01 80 Має спиртову основу без будь-яких додаткових добавок.
AVS AVK-124Crystal A78240S 100 У його склад входить силікон.
SHELL Lock Spray 5901060012208 100 Не має додаткових присадок. Реалізується в маленьких балончиках 15 мл.
AGAT AG1301 А0037330, А0038065, А0002514 55 Існує три види упаковки - два аерозолю з силіконом і тефлоном і рідкий размораживатель.
«Елтранс» EL-0603.04, EL-0603.03 80 Крім спиртової основи в своєму складі містить силікон.
Holts 19874 110 Основа складається з трьох компонентів - изопропанола, ацетону і ТЕА.
«Автолідер» A17357 40 Основу розморожувача становить метанол
Інші поширені розморожувачі
Брелок-размораживатель замків

З їх докладним описом, експлуатаційними характеристиками, а також цінами і артикулами ви можете ознайомитися нижче.

Склад і принцип дії

У складі більшості розморожувачі основою є спирт (ізопропанол, метанол і так далі). І це не дивно, адже він володіє низькою температурою замерзання і високу проникаючу здатність. Крім того, спиртова основа руйнує полій, якій вкрилися внутрішні деталі замка (виділяючи в процесі реакції теплову енергію). Також більшість розморожувачі мають в своєму складі силікон або тефлон, оскільки ці речовини є водовідштовхувальними елементами. Крім того, силікон і тефлон змащують деталі, на які потрапляє волога, і сприяють їх плавному взаємодії, тобто, в даному випадку, відкриванню замерзлого замку. А до складу деяких рідин може входить додатково і масло, яке теж сприяє змазування внутрішніх деталей запірного механізму.

У період з осені до весни (в залежності від регіону проживання) завжди возите з собою размораживатель замків. Причому бажано, щоб він був не в бардачку автомобіля, а в кишені, сумці або іншому підручному місці, щоб його можна було завжди використовувати при необхідності.

Варто пам'ятати, що краще користуватися розморожувачі в якості профілактичних засобів. Особливо тими, в складі яких є силікон або тефлон ! Невелика кількість мастила необхідно наносити в свердловину періодично. І обов'язково після миття в зимовий час!

Пам'ятайте, що аерозольні засоби більш ефективні, ніж рідкі . Це обумовлено їх більшу проникаючу здатність. Також у продажу є так звані засоби «3 в 1», до складу яких входить размораживатель (спирт), силікон (в деяких випадках використовують тефлон) і засіб для витіснення води. Це найкраще рішення за умови, що ціна подібних засобів не сильно відрізняється від аналогічних більш простих складів.

Размораживатель замків своїми руками

У разі, якщо ви з якихось причин не хочете або не можете купити размораживатель замків, то у вас є можливість зробити його своїми руками. Для цього вам знадобиться:

 1. 300 мл чистого медичного спирту (міцність якого складає 96%, купити його можна в аптеці).
 2. 150 мл «незамерзайки» для стекол.
 3. Розбризкувач з довгим носиком, за допомогою якого можна буде наносити отриманий розчин в замкову щілину.
 4. Силіконове масло (опціонально).

В одній посудині (можна прямо в тому, який використовується з розбризкувачем) слід змішати зазначені рідини. Це робиться для того, щоб знизити температуру замерзання складу, а також щоб спирт міг безперешкодно розтопити лід всередині свердловини замку. Однак відкривати двері після його використання потрібно досить швидко, оскільки відсутність силікону (якщо під рукою не виявилося силіконового масла) і витісняють воду добавок може привести до того, що вода, що утворилася з розтопленого льоду знову замерзне (особливо це актуально для сильних морозів).

Для поліпшення експлуатаційних характеристик такого розчину в його склад можна додати невелику кількість силіконового масла (наприклад, ПМС-100, купити можна в будь-якому радіомагазині). Завдяки йому склад не тільки прибере полій, але ще сприятиме кращій роботі внутрішніх деталей замка і витіснить вологу.

Аналогічний склад (але без масла) ви можете використовувати і для позбавлення від криги на замерзлих автомобільних стеклах.

Який размораживатель замків краще

В даний час на ринку представлені десятки різних марок і засобів для розморожування автомобільних замків. Однак не всі вони однаково ефективні і відповідають покладеним на них очікуванням. Це пов'язано з їх складом, наявністю відвертих підробок в магазинах, а також часто випадковими чинниками (ступенем і формою обмерзання, його тривалістю і так далі).

Як зазначалося вище, представляємо рейтинг розморожувачі замків (ТОП 10), складений на основі реальних відгуків автовласників, результатів лабораторних досліджень, а також ринкових цін. Сподіваємося, що наведена інформація допоможе вам зробити правильний вибір.

Размораживатель замків Hi-Gear

Размораживатель Hi Gear Lock De-Iser HG5638

Hi Gear Lock De-Iser HG5638 з силіконовою змазкою (проводиться на території Сполучених Штатів Америки) - один з найпопулярніших засобів, що реалізуються у вигляді аерозолю (ціна балончика об'ємом 325 грамів становить 300 рублів за станом на зиму 2017/2018 років). Має високу розморожуючою здатністю. Основний діючий компонент розморожувача - ізопропанол (спиртова основа). Відрізняється відсутністю корозії на оброблюваної їм поверхні (як на сталі, так і на цинковій сплаві) після використання засобу.

Відмінно підійде для використання в ситуаціях після крижаного дощу. Аерозоль також може бути використаний для видалення криги на кузові або стеклах автомобіля, а також відновлення ефективної роботи гумок склоочисника. Справляється із середнім рівнем криги досить швидко, зокрема через 10 ... 20 секунд. Размораживатель абсолютно безпечний для лакофарбового покриття машини.

Ще одним популярним аналогічним засобом є Hi Gear Lock De-Iser HG6096 . Захищає оброблювану поверхню від появи на ній корозії. Реалізується в балончиках об'ємом 75 мл. Код товару - HG6096. Ціна на період зими 2017/2018 років становить 120 рублів.

1

«ВЕЛВ»

Размораживатель-мастило ВЕЛВ

Размораживатель-мастило ВЕЛВ (виробництва Російської Федерації) також має відмінну розморожуючою здатністю, реалізується у вигляді аерозолю. Основу складають два спирту - ізопропанол і етиленгліколь. Не викликає корозії на захищається їм поверхні, а навпаки, запобігає її появі. Завдяки унікальному складу засіб не тільки розморожує замки в зимовий час, але також може використовуватися влітку як змащуючого матеріалу для замкових щілин (так само як і взимку). Перед використанням розморожувача температура балона повинна бути не нижче + 15 ° С. Час дії засобу становить 1 ... 2 хвилини. Що стосується швидкості розморожування, то вона досить висока - близько 30 секунд. Не містить змащувальних масел.

Реалізується в балончику об'ємом 75 мл арт. 2057. Середня ціна на згаданий період становить близько 80 рублів. Код товару - 23841144551851E18. Умовним недоліком цього розморожувача варто вказати не дуже приємний запах.

2

HELP

Якісний размораживатель замків HELP DE-ICER , випущений на території Європейського Союзу. Реалізується у вигляді аерозолю в балончику об'ємом 50 мл. Відмінною особливістю його складу є наявність в ньому тефлону . Тобто, размораживатель не тільки усуває полій, а й ретельно змащує деталі личинки. Його також можна використовувати для інших замків (наприклад, для навісних замків гаража). Володіє середньою швидкістю позбавлення від криги, проте компенсуючи це додатковою змазкою внутрішніх деталей замкового механізму.

Ціна балончика 50 мл (артикул 36050) становить близько 100 рублів. Також є аналогічний балончик об'ємом 200 мл, артикул якого 35200.

3

Luxe

Размаражіватель замків Люкс 681

" Люкс 681 " простий і надійний вітчизняний размораживатель замків дверей та багажника автомобіля. Рідина має спиртову основу без будь-яких додаткових добавок. Відмінною особливістю кошти є висока швидкість розморожування. Аерозоль можна використовувати при температурі до -30 ° С. Досить швидко розморожує личинки замків, які мають середню обмерзання - приблизно за 10 ... 20 секунд, чим більше полій - тим більше часу буде потрібно засобу, в деяких випадках потрібно використовувати размораживатель повторно.

Артикул товару - LX681 / 01. Ціна балончика об'ємом 50 мл становить 80 рублів.

4

Размораживатель «Кристал»

AVS AVK-124 Crystal

Размораживатель замків AVS AVK-124 Crystal проводиться в Росії. До його складу крім спиртів входить силікон. Засіб крім розморожування також витісняє вологу і змащує внутрішні деталі замків. Як і інші аналогічні суміші, цей аерозоль можна застосовувати не тільки для автомобільних, а й інших замків та інших зледенілих поверхонь. Запобігаючи тим самим повторне примерзанню механізму. Відрізняється середньою швидкістю розморожування зледенілих поверхонь. Так, засіб справляється з льодом протягом 3 ... 5 хвилин. Іноді необхідно використовувати його повторно.

Реалізується в балончику об'ємом 50 мл, ціна якого становить приблизно 100 рублів. Номер в каталозі - A78240S.

5

Засіб SHELL Lock Spray

SHELL Lock Spray

Шелл Лок Спрей ефективний засіб для зняття зледеніння з дверних замків (виробництво знаходиться на території Нідерландів і Великобританії). Являє собою комбінацію присадок з лёдорастворяющімі, змащувальні і очисними властивостями. Рідина очищає і змащує внутрішні частини механізму, запобігаючи їх подальше намерзання. Склад розморожувача нейтральний до гуми, пластиків, лакофарбового і хромованому покриттям.

Особливість полягає в тому, що засіб фасується в дуже маленькі балончики по 15 мл. Це одночасно і перевага і недолік. Перевага полягає в тому, що маленький балон зручно носити в кишені. А недолік в тому, що засіб швидко закінчується, тому в деяких випадках необхідно купувати кілька таких флаконів, що викликає незручність і переплату. Але лід на замках плавить швидко, захищаючи при цьому поверхню внутрішніх деталей.

Вартість такої упаковки складає приблизно 100 рублів. Номер кошти - 5901060012208. Відрізняється високою якістю і відмінним змазуванням внутрішніх деталей механізмів.

6

«Агат»

AGAT AG1301

AGAT AG1301 популярний російський размораживатель замків автомобіля. Основою рідини є ізопропіловий спирт і гліколь. Існує три види упаковки цього кошти - аерозоль з силіконом, обсяг балончика 90 мл (артикул - А0037330), аерозоль з тефлоном, обсяг балончика 90 мл (артикул - А0038065), рідкий размораживатель, обсяг балончика 60 мл (артикул - А0002514). Природно, що краще користуватися двома першими варіантами, оскільки аерозольні розморожувачі більш ефективні і зручні у використанні, а також змащують внутрішні частини замків.

Ціна рідкого розморожувача Agat AG1301 в балончику 60 мл становить 55 рублів, а аерозолю з тефлоном об'ємом 90 мл - 150 рублів. Розморожують замки всі перераховані кошти вельми непогано, зокрема, за 2 ... 3 хвилини (залежно від кількості криги може бути і довше).

7

«Елтранс»

Размораживатель замків з силіконом Eltrans випускається на території РФ. Не тільки відмінно розморожує личинки замків, а й змащує їх внутрішні деталі. Дія заснована на виділенні тепла при хімічної реакції спирту. У складі основними діючими компонентами є: ізопропанол і алкандиолах. Крім основного призначення може ефективно використовуватися для розморожування і змазування дверних петель і інших аналогічних механізмів.

Размораживатель створює на оброблюваної поверхні захисну плівку. Однак недоліком є ​​той факт, що на оцинкованій поверхні після його використання може відобразитися корозія.

Реалізовуватися у вигляді аерозолю в балончиках об'ємом 90 мл. Артикул товару EL-0603.04. Ціна становить приблизно 80 рублів. Також є аналогічний склад, що випускається у вигляді рідини в балончику об'ємом 70 мл. Властивості його повністю аналогічні аерозольному. Код товару - EL-0603.03. Засіб відмінно справляється з льодом середньої складності. Витрачений на це час становить 1 ... 2 хвилини (в окремих випадках довше).

8

Holts

Размораживатель Holts Lock De-Icer (випускається в Британії) має більш складну основу. Зокрема, вона складається з трьох основних компонентів - изопропанола, ацетону і ТЕА. В цілому має досить хорошими властивостями по нейтралізації криги як в замкових свердловинах, так і на інших замерзлих поверхнях. Невеликим недоліком є той факт, що размораживатель викликає невелику корозію оцинкованих поверхонь зі значенням 0,16 г / м² на добу. Що стосується швидкості розморожування, то це засіб є одним з лідерів, оскільки дуже швидко справляється з льодом - 1 ... 2 хвилини і готово!

Реалізується у вигляді аерозолю в балончику об'ємом 60 мл. Його ціна становить 110 рублів.

9

«Автолідер»

Размораживатель «Автолідер»

Цей размораживатель замків заслужив свою популярність завдяки низькій ціні. Вона обумовлена ​​тим, що засіб зроблено на основі метанолу. Тому, мабуть, його ціна - це єдина перевага даного розморожувача. В іншому ж від нього не варто чекати чудес. Ніяких присадок і змащувальних добавок в ньому немає, тому за допомогою засобу можна лише позбутися від криги. Тому при сильному обмерзання знадобиться використовувати його додатково. Засіб не викликає корозії на металевих або оцинкованих поверхнях. Позбавляє від криги досить швидко - протягом 3 ... 5 хвилин.

Реалізується размораживатель у вигляді рідини в балончику об'ємом 70 мл. Його ціна становить усього лише 40 рублів.

10

Пам'ятайте, що теплі кошти краще виконують свої функції щодо розморожування утворилася в замку криги.

Інші популярні засоби

Однак крім перерахованих вище засобів на ринку або в автомагазині ви також можете зустріти велику кількість інших розморожувачі. Чи не описуючи їх експлуатаційні характеристики лише перерахуємо їх, щоб надати максимум інформації. Отже:

размораживатель Лукойл

Размораживатель замків «Лукойл»

 • WD-40;
 • «Лукойл. Засіб для розморожування дверних замків »;
 • «Астрохім»;
 • «Хвилинка»;
 • НСТ;
 • Spectrol Зима;
 • «Сім-Сім»;
 • Expert;
 • «Анти-Мороз»;
 • Liqui Moly Winter Turschloss-Enteiser;
 • Pingo 00287 7;
 • Astrohim АС-102, АС-103, АС-106;
 • Fenom FN1199.

В середньому можна сказати, що дія всіх перерахованих коштів приблизно однакові. Однак свій вибір краще зупиняти на розморожувачі з доповненнями з силікону або тефлону і у вигляді аерозолів. Також перед використанням засобу уважно прочитайте інструкцію з його застосування (зазвичай вона вказана прямо на корпусі балончику або в додатковій документації або упаковці, яка йде в комплекті при покупці).

Брелок-размораживатель замків DX-C111

Відзначимо що останнім часом на ринку з'явилися спеціальні брелоки-розморожувачі дверних замків. Однією з найпопулярніших таких моделей є DX-C111. Які його функції, і для чого він потрібен?

Брелок представляє собою невеликий пристрій, легко поміщається в долоню. Усередині нього є нагрівальний елемент (електрична спіраль з металу з великим питомим опором), який під дією двох елементів живлення типу АА ( «пальчикові» або «мізинчикові» батарейки) розігріває робочий щуп, що вставляється в замкову щілину, до температури + 150 ° С.

На корпусі також передбачений світлодіодний ліхтарик, завдяки якому брелоком можна користуватися навіть в темний час доби. Мінімальна температура, при якій можна використовувати брелок становить -10 ° С.

Алгоритм використання девайса виглядає наступним чином:

Брелок-размораживатель замків DX-C111

 1. Вставити елементи живлення в призначені для цього посадочні місця і закрити кришку їх фіксатора.
 2. Висунути щуп з його місця.
 3. Включити прилад шляхом переведення ползункового перемикача в положення ON.
 4. Почекати близько 2 ... 3 секунд, протягом яких щуп повинен розігрітися.
 5. Вставити розігрітий щуп в замкову щілину і почекати ті ж 2 ... 3 секунди (в окремих випадках трохи довше).
 6. Дістати щуп розморожувача і відкрити замок автомобіля.
Пристрій можна використовувати не тільки з автомобільними, але і іншими побутовими замками.

замість висновку

Наостанок хотілося б зазначити, що вибір того чи іншого засобу залежить від експлуатаційних характеристик розморожувача, його ціни, а також наявності його в магазинах (адже часто трапляються ситуації, коли в різних регіонах країни в продажу є різні розморожувачі). Також радимо вам купувати засоби у вигляді спреїв , оскільки вони мають кращу проникну здатність. Ще одна порада - купуйте розморожувачі, в складі яких є силікон або тефлон . Вони не тільки прибирають полій, що знаходиться всередині замку, але і змащують їх, забезпечуючи надійну роботу.

Не забувайте користуватися розморожувачі не тільки безпосередньо тоді, коли замок вже примерз і неможливо відкрити машину, але і для профілактики . А носити засоби краще завжди з собою (в сумці, кишені, благо балончики мають невеликий розмір), щоб не виникла ситуація, коли замок замерз, а размораживатель знаходиться в салоні автомобіля.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found