Помилка P0134 - немає змін активності сигналу 1-го датчика кисню (No Activity Detected Bank 1 Sensor 1). Причина та усунення

P0134 помилка ланцюга датчика кисню, той, що до нейтралізатора, - немає активності сигналу. По суті, перший лямбда-зонд не працює, так як ланцюг датчика 02 B1S1 пасивна.

P0134: немає активності сигналу датчика кисню

P0134: розшифровка коду помилки O2 Sensor Circuit No Activity Detected (Bank 1 Sensor 1). Що говорить про відсутність змін в даних з датчика кисню

При діагностиці автосканером комп'ютер видає помилку: «P0134 Oxygen O2 Sensor Circuit No Activity Detected (Bank 1 Sensor 1)».

На відміну від помилки p0135, коли виходить з ладу підігрівач датчика кисню і це може позначатися на поведінці автомобіля, код помилки р0134 можна лише прочитавши помилку комп'ютером, оскільки на ходові якості машини особливо не впливає, динаміка та ж, не троїть, витрата палива без змін , хіба що може підтуплюємо при розгоні.

Умови установки помилки P0134

Код Р0134, низький рівень сигналу датчика кисню, заноситься в пам'ять коли двигун пропрацював трохи більше хвилини, а дані надходять від першої лямбда на блок управління, не змінювалися в часі. У двох словах кажучи, - зависає напруга. А лампочка «CHECK ENGINE» на панелі, загоряється через 5-8 сек., Як виникає несправність постійного характеру.

Причини виникнення

Різноманітність причин, за якими може виникати дана помилка і формувати код несправності p0134 не така велика.

  1. Обрив або розшарування ізоляції контактів кіслородніка;
  2. Коротке замикання;
  3. Обрив в ланцюзі.

причини помилки p0134

Як правило, якщо несправність такого характеру пов'язана з обривом або замиканням діагностика повідомить не тільки про помилково не активності ланцюга датчика кисню, а й сформує другу помилку P0171 - бідна суміш. Оскільки перший лямбда датчик є керуючим для подачі суміші, при повній відсутності сигналу ДК, контролер знижує подачу палива, щоб запобігти виходу з ладу каталізатора. За цим якщо автодіагностика показала тільки одну помилку, у вас не обрив ланцюга датчика або окислені контакти роз'єму, а в 99% випадків p0134 вилітає через внутрішні проблеми в датчику.

усунення несправності

Пошуки несправності в будь-якому випадку починається з проводки ДК і його роз'єму, потім перевіряється значення напруги сигналу датчика. І в залежності від технічних характеристик лямбда, повинні відбуватися зміни параметрів у відповідних межах. І якщо є можливість подивитися роботу за допомогою діагностичного приладу, то прогреваем двигун до робочої температури, дивимося за змінами напруги, немає, беремо в руки мультиметр і, приєднавши щупи до відповідних контактів датчика, перевіряємо справність ланцюга вхідного сигналу (заміряти між плюсовим контактом датчика і масою). Потім від'єднавши колодку харчування перевіряємо напругу протягом хвилини, повинні відбуватися скачки в певному діапазоні в залежності від роботи двигуна.Якщо цього не відбувається або значення виходить за межі - кисневий датчик несправний і підлягає заміні.

Змінюючи датчик кисню не забувайте про те що потрібно знімати клему з акумулятора.

Після заміни датчика (до речі слід пам'ятати, що не на всіх автомобілях оригінальний ДК може заміняться універсальним), скиньте помилку програмно або методом зняття клеми АКБ на 10 хв і дайте автомобілю попрацювати кілька хвилин при повній і частковій навантаженні, щоб переконається в усуненні помилки, так як досить рідко, але все ж буває, що Р0134 не пов'язана з виходом з ладу лямбда зонда або обривом. Тоді потрібен аналіз роботи і інших систем електронної ланцюга.

Автор: Іван Матієшин


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found