Інструкція по заміні рульового колеса Фольксваген Пассат Б6. Заміна Руля VW Passat B6 своїми руками

Бажання замінити кермо на Volkswagen Passat B6 виникає у тих власників, які:

Заміна керма на Volkswagen Passat B6
  • незадоволені зовнішністю стандартної деталі;
  • вважають рульове колесо незручним для повсякденного використання;
  • виявили видимі пошкодження в результаті зносу або механічних пошкоджень;
  • хочуть тюнінгувати свою машину.

Звичайно ж, це далеко не весь список причин, що впливають на виникнення рішення установки нового рульового колеса. Проте, і їх цілком вистачить, щоб пояснити актуальність цього питання серед власників популярної моделі авто - Пассат Б6.

Для того щоб зняти кермо разом з подушкою безпеки, а потім встановити новий немає потреби в сторонньої допомоги. Незважаючи на запевнення працівників автосервісу, з цією процедурою зможе впоратися будь-який водій.

Що знадобиться для заміни керма?

Стандартного набору інструментів цілком вистачить для проведення демонтажу рульового колеса і подальшої установки нової деталі. Відсутність необхідності додаткових пристосувань робить процедуру доступною кожному власнику Volkswagen Passat B6.

Для зручності варто подбати про попередню підготовку робочого місця, куди можна було б скласти розібрані деталі.

Інструкція - головний помічник власника

Незважаючи на порівняльну простоту, процедура зняття модуля AirBag водія і заміни рульового колеса має свій власний алгоритм. У запропонованій інструкції ви зможете знайти докладний опис процесу, а також всю необхідну інформацію щодо того, як змінити подушку безпеки Пассат Б6.

Зверніть увагу на зображення в інструкції. Вони дозволять вам зрозуміти місцезнаходження ключових елементів і досконально розібратися в процесі.

Інструкція по зняттю модуля подушки безпеки і заміні керма Пассат Б6$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found