Рейтинг кращих компресорів для шин автомобіля (ТОП 7)

Компресор для автомобіля повинен бути в розпорядженні кожного автовласника. Вибір найкращого залежить від бажаної, продуктивності, максимального тиску, типу харчування, варіанти підключення до автомобільного колеса, наявністю манометра і інших корисних, але менш значущих чинників. Крім того, потрібно враховувати розміри пристрою. Більшості автовласників необхідний невеликий портативний компресор, який можна без проблем возити в багажнику (є навіть варіанти, які поміщаються в бардачок) і підключати харчування через роз'єм прикурювача. Розглянемо вибір саме такої моделі авто компресора.

Рейтинг компресорів

  • Airline X3
  • «Качок К50»
  • DeFort DCC-255
  • Skyway Буран-01
  • MegaPower M-03.10.001
  • Беркут R20
  • Агресор AGR-160

Рейтинг автомобільних компресорів

Рейтинг автомобільних компресорів

Тепер, на підставі наведеної вище інформації, легше буде відповісти на питання про те, який автомобільний компресор краще. Огляд складається з семи популярних і якісних компресорів, які поширені серед вітчизняних автовласників. Рейтинг складений відповідно до їх технічними характеристиками, ціною, відгуками і наявністю моделей на ринку. Сподіваємося, що наведена нижче інформація допоможе вам зробити правильний вибір і купити кращий компресор для свого автомобіля.

Airline X3

Airline X3

Ця модель займає перше місце нашого рейтингу в силу дуже хорошого співвідношення ціни і якості. Незважаючи на те, що компресори згаданої торгової марки виробляються на території Китаю, якість їх складання і технічні характеристики більш ніж прийнятні. А з огляду на низьку вартість Airline X3 - це відмінне рішення для рядового автовласника. Тип компресора - поршневий, причому як поршень, так і циліндр зроблені з хорошого якісного металу. Тому тривалий ресурс роботи гарантований. Крім того, для природного охолодження на циліндрі зроблені додаткові ребра. В інструкції зазначено, що він може працювати безперервно до 20 хвилин без перегріву.

Що стосується технічних характеристик, то його продуктивність складає 30 літрів в хвилину, Стандартне колесо діаметром 14 дюймів можна накачати до двох атмосфер приблизно за дві хвилини. Компресор має стрілочний манометр, ціна ділення - 0,2 атмосфери. Там же є шкала в зазначених PSI. Кріплення до колеса виробляється за допомогою гайки. Це не так зручно, але надійно. Підключається автокомпресор до гнізда прикурювача, при цьому робочий струм може доходити до 12 ... 13 Ампер. З недоліків пристрою можна відзначити високий шум при роботі, відсутність відсіку для складування скрученого шнура харчування, а також відсутність сумки для зберігання і перевезення. Ціна на на літо 2020 року становить близько 1600 рублів.

«Качок К50»

качок К50

Вельми популярна модель компресора з класичним поршневим циліндром, виконаного з якісної сталі. Так що запорука високої ресурсу пристрою забезпечений. Має високу продуктивність - 30 літрів в хвилину, а також великим максимальним тиском - до 7 атмосфер. Тому його можна використовувати не тільки з легковими машинами, але і з кросоверами і навіть вантажівками. Компресор підключається в роз'єм прикурювача. Однак з огляду на той факт, що максимальний споживаний струм може досягати 12 Ампер, то бажано використовувати для цих цілей силову розетку при її наявності в автомобілі. Незаперечною перевагою даної моделі є низька вартість при хорошій якості збірки. І на відміну від попередньої моделі, тут в наборі є сумка для транспортування.

Що стосується недоліків, то вони також є. Зокрема, високий рівень шуму і вібрації при роботі. Однак це загальна біда для всіх компресорів подібного типу. Другий недолік полягає в тому, що для скрученого кабелю не передбачена ніша для його зберігання. Третій і найсуттєвіший - незручний манометр. По-перше, його ціна ділення становить 0,2 атмосфери, що не завжди зручно. А по-друге, метрична шкала перебуває ніби всередині дюймової, що знижує читабельність. Однак всі ці недоліки компенсує доступна ціна, яка складає близько 2600 рублів.

DeFort DCC-255

DeFort DCC-255

Компресор DeFort DCC-255 виробляється на території Китаю. Конструктивно він схожий на дві описані вище моделі. Він також є поршневим і підключається в гніздо прикурювача. Однак агрегат володіє меншою продуктивністю, зокрема, лише 25 літрів хвилину. В принципі, цього цілком достатньо для більшості пересічних автовласників. Особливістю компресора є його манометр. Так, на ньому є аж три шкали (в кілопаскалях, барах і PSI). Наскільки це зручно - судити автовласникові, а й іноді наявність зайвої інформації при використанні збиває з пантелику.

Як і у попередніх моделей в корпусі компресора не передбачена ніша для зберігання змотаного шнура харчування. Продуктивність трохи нижче, ніж у попередніх моделей, а до манометру варто з часом звикнути. Що стосується переваг агрегату, то тут слід відзначити низьку ціну і наявність сумки для транспортування. Вартості, то в різних інтернет-магазинах варіюється і становить близько 1800 рублів.

Skyway Буран-01

Skyway Буран-01

Даний компресор в цілому схожий на описані вище моделі. Він є представником поршневих автомобільних насосів. Якість збірки цілком пристойне, поршень і циліндр зроблений з міцної сталі, тому агрегат володіє непоганим ресурсом. З переваг слід відзначити високу продуктивність - 35 літрів повітря на хвилину. Однак цей показник має і негативну сторону. Справа в тому, що через це номінальний струм становить аж 14 Ампер, що для більшості електросистем сучасних автомобілів є зайвим. В крайньому випадку, в прикурювач його краще не підключати, а користуватися зовнішніми клемами - «крокодилами».

Skyway Буран-01 представлений на ринку в декількох виконаннях. Вони відрізняються, в основному різним оформленням манометра. За відгуками автовласників, найбільш зручним в даному випадку є найдешевша версія. По-перше, цей манометр точніше показує накачане тиск, а по-друге, має три шкали, які читати цілком зручно. Додатковою перевагою є наявність сумки для транспортування. Ціна компресора становить близько 1700 рублів.

MegaPower M-03.10.001

MegaPower M-03.10.001

Досить потужний автомобільний компресор. Його продуктивність складає 45 літрів повітря на хвилину. Максимальний тиск - 10 атмосфер. Номінальний струм - 11,6 Ампер, максимальний струм - 15,7 Ампера. У зв'язку з великою потужністю компресора він приєднується безпосередньо до акумуляторної батареї. Час допустимої безперервної роботи становить 30 хвилин.

Недоліком компресора є відсутність у нього запобіжника. Це дуже суттєвий недолік, так як через це при виникненні позаштатної ситуації може спалахнути проводка автомобіля. Також відсутній клапан-дефлятор, замість є його муляж. Ще один недолік - низька точність манометра. Що стосується ресурсу, то вона середня.

З переваг компресора варто відзначити низьку ціну, високу продуктивність, наявність сумки для транспортування, а також додаткових перехідників для накачування гумових м'ячів, човнів і так далі. Ціна компресора становить близько 1800 рублів.

Беркут R20

Беркут R20

Цей і наступний компресора в нашому рейтингу відносяться до більш професійним, а відповідно, і більш дорогим. Саме тому вони не так поширені серед автолюбителів. Такі агрегати більше підійдуть для використання в гаражі або в професійних СТО та шиномонтажах. Зокрема, згаданий Беркут R20 має продуктивність аж 72 літри повітря на годину! Максимальний тиск, яке він здатний розвивати - 14 атмосфер. Замість гайки на кінці шланга є Швидкознімачі, що значно спрощує роботу. Також варто відзначити, що компресор здатний працювати в тривалому режимі аж 60 хвилин. Є повітряний фільтр.

Природно, що такий потужний апарат використовує багато енергії. Його нормальний робочий струм становить 30 Ампер. Відповідно, він підключається безпосередньо до автомобільного акумулятора. Довжина проводу живлення - 2,4 метра, а довжина повітряного шланга - 7,5 метрів. Тобто, його можна використовувати навіть на вантажівках. Циліндри і клапана компресора виготовлені з нержавіючої сталі, а поршень має фторопластовий ущільнення. Це дає додатковий ресурс механізму. З відносних недоліків можна згадати лише той факт, що на манометрі трохи незручна шкала. Однак з часом до неї можна звикнути. Ціна агрегату становить близько 9600 рублів.

Агресор AGR-160

Агресор AGR-160

Ще один потужний компресор, продуктивність якого складає 160 літрів в хвилину. Однак у зв'язку з таким високим показником продуктивності агрегат можна використовувати одноразово не більше 20 хвилин. Після цього йому потрібно дати охолонути. Компресор має великі габарити, тому підійде не для всякого багажника. Це скоріше модель для використання в гаражі або на шиномонтажі. Максимальний тиск, яке здатний розвинути компресор, становить 10 атмосфер. З переваг варто відзначити восьмиметровий шланг, на кінці якого є швидкознімний наконечник. Дуже зручний і точний манометр, ціна ділення якого становить 0,1 атмосфери.

Як і попередня модель, Агресор AGR-160 підключається безпосередньо до акумулятора. Для цього передбачені крепежі- «крокодили». Довжина проводу живлення - 2,4 метра. Номінальний робочий струм - 45 Ампер. Недоліком моделі також можна відзначити той факт, що найчастіше при тривалій роботі може відбутися руйнування шатуна. Ціна компресора становить 8000 рублів.

Який же компресор краще

Отже, при виборі компресора необхідно враховувати наступні фактори: продуктивність, максимально розвивається їм тиск, якість збірки і ціну, ресурс, час гарантії. Що стосується типу, то бажано купувати поршневий агрегат. Він надійніше і володіє великим ресурсом. Крім представлених в рейтингу компресорів в даний час на ринку є величезна кількість інших моделей, і воно постійно збільшується. Намагайтеся здійснювати покупки в перевірених магазинах, які, по-перше, торгують оригінальною продукцією, а по-друге виписують на неї гарантію.

У порівнянні з початком 2018 роки (час написання статті), в 2020-му ціни щодо помітно піднялися тільки на 2 моделі компресорів з рейтингу: Качок К50 в середньому подорожчав на 600 руб, Агресор AGR-160 в середньому на 2000 руб.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found