Інструкція по заміні рульової рейки на Тойоті Калдине / Короні.

Визначити несправність в роботі рульової рейки легко. Є кілька основних ознак, що вказують на поломку:

Заміна рульової рейки Toyota Corona / Caldina
  • поява слідів течі поруч з сальниками;
  • виникнення складнощів з керуванням автомобіля;
  • супровід руху Toyota Corona / Caldina сторонніми звуками;
  • покриття корозією поверхні штока;
  • поява люфту рейки.

Зрозуміти через що з'явилася проблема, дозволить детальна діагностика. Вона ж покаже, чи зможе допомогти ремонт або ж обов'язковою мірою щодо усунення проблеми виявиться повна заміна рейки. Ремонт окремої частини рульової рейки обійдеться дешевше. Але, на жаль, він не може повністю відновити робочий ресурс деталі.

Заміна рейки в авторизованому автосервісі вийде не менше 70-и доларів. Сума велика, тому часто власники самостійно виконують всю процедуру, заощадивши на послугах фахівців.

Наскільки вірно таке рішення? Судити важко. Однак демонтаж і установка рульової рейки на Toyota Corona / Caldina може бути виконана кожним власником автомобіля, навіть без досвіду в ремонтних роботах. Єдине, що знадобиться для роботи - інструмент і детальна інструкція. Якщо гранично уважно слідувати алгоритму, прислухаючись до рекомендацій, можна досить швидко виконати процедуру і результат виявиться не гіршим, ніж в сервісі.

Інструкція написана виробниками Toyota Corona / Caldina, що робить її найкращим інформаційним джерелом з усіх можливих. Ознайомитися з матеріалом і супутніми ілюстраціями ви зможете тут:

Зняття рульової рейки Корона / Калдинарульова рейка Toyota Corona / Caldina
Зняття рульової рейки Калдина 2 WD
зняття рульової рейки на Toyota Caldina 4WD
рульовий механізм Тойоти моделі 2WD

рульовий механізм Тойоти моделі 4WD

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found