Перевірка зазорів і регулювання клапанів на Авенсіс. Інструкція як відрегулювати клапана Toyota Avensis

Рекомендованим пробігом, під час якого повинна виконуватися перевірка, а можливо і регулювання клапанів, є 40 тис. Км. Ця профілактична міра виключає виникнення раптових проблем з ключовими частинами двигуна Toyota Avensis, що з'явилися при ігноруванні відхилень зазорів в приводі клапанів протягом довгого часу.

Регулювання клапанів Toyota Avensis

Провести обстеження клапанів можна за допомогою:

  • класичного мікрометра;
  • точного щупа;
  • інформації про номінальних значеннях (вказані в інструкції);
  • ручки і блокнота;
  • ключа і викрутки.

Під час профілактичного огляду слід враховувати:

  1. Проводити діагностику потрібно подбавши про те, щоб автомобільний двигун перебував в «холодному» стані.
  2. Будь-яка процедура передбачає дбайливе ставлення до кожної деталі. Акуратність в роботі дозволить не занести воду або бруд і не піддати деталі механічних пошкоджень. Особливо це стосується ланцюга ГРМ.
  3. Профілактичний огляд не означає необхідність у регулюванні. Варто врахувати отримані результати під час вимірювання і не перестаратися з настройками.
  4. При виявленні видимих ​​поломок бажано звернутися в сервіс, але завжди можна спробувати виконати її без сторонньої допомоги на свій страх і ризик.
  5. Самостійна перевірка (регулювання) без участі фахівця може накликати небажані наслідки. Однак впоратися з нею може і непідготовлений автомобіліст.

Перед тим, як приступити до огляду і регулюванню клапанів Тойота Авенсис слід ознайомитися з майбутніми етапами. Зробити це можна за допомогою покрокової інструкції, викладеної нижче:

Як відрегулювати зазори клапанів Авенсис
$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found