Характеристика напівсинтетичного масла Лукойл 10W40: види і їх особливості

На сьогоднішній день напівсинтетичне масло Лукойл Супер 10w 40 є одним з найпопулярніших продуктів корпорації, широко відомої на пострадянському просторі. Компанія Лукойл в принципі характеризується якісними товарами, що задовольняють попит більшості вітчизняних споживачів. Пропонуємо вам ознайомитися з технічними параметрами основних рідин, реалізованих компанією.

При описі масла використовувалися матеріали статті: avtozam.com/dvigatel/motor-maslo/lukoyl-10w-40/

Технічні параметри масел Лукойл 10W40

Масло Лукойл Супер 10W-40

Продукт Лукойл Супер

Моторне масло, виготовлене російським виробником, відрізняється від інших вітчизняних продуктів досить високою якістю, властивостями в'язкості і додатковими присадками. Якщо ви вирішили використовувати масло від Лукойл, то спочатку слід ознайомитися з описом декількох видів зразків класу 10w40, а також з маслом 5w40 в інший нашій статті.

супер

Масло від Лукойл Супер 10w40 є всесезонну моторну рідина, призначену для використання в:

 • легкових транспортних засобах;
 • мікроавтобусах;
 • малогабаритних вантажівках.

Якщо вірити офіційним даним, то масло Лукою Супер 10w40 дозволяє завести двигун навіть в найсуворіших умовах, при найбільш низьких температурах. Крім того, цей витратний матеріал характеризується непоганими протиокислювальними характеристиками, то є ймовірність утворення відкладень на внутрішніх компонентах ДВС досить низька. Також виробник гарантує хороший захист дизельних ДВС навіть при функціонуванні на сірчистому паливі. Використання масла Лукойл Супер 10w-40 допускається майже у всіх машинах російського і українського виробництва випущених до 1996 року.

Авангард

Лукойл Авангард Ультра 10W40

Мастило Авангард Ultra 10W-40

Напівсинтетика цього класу, як запевняє «Лукойл», являє собою змазують речовина, що використовується в дизельних ДВС, що функціонують на високих оборотах. Що стосується основних особливостей Авангард 10w40:

 • У складі Авангард 10w40 містяться добавки, завдяки яким масло може працювати в широкому діапазоні температурних режимів.
 • Авангард дозволяє збільшити ККД двигуна.
 • Також виробник стверджує, що завдяки Авангарду можна домогтися економії палива.
 • Завдяки своїм характеристикам Авангард може збільшити ресурс роботи двигуна.
 • Що стосується дизельних ДВС, то Авангард дає можливість м'яку роботу моторів.
 • Масло Авангард відповідає стандарту Євро-3.
 • Використання мастила Авангард допускається як в російських машинах, так і в автомобілях імпортного виробництва.
Лукойл люкс 10W40

Мастило типу Люкс 10W-40

люкс

Що стосується лінійки Люкс 10w40, то це змащення допускається до експлуатації круглий рік, тобто є всесезонной. Робочі температури масла Лукойл - від -20 до +35 градусів. Крім того, видатковий матеріал може використовуватися в різних типах ДВС, що характеризуються високим форсуванням.

Завдяки використанню оригінальної формули в маслі Лукойл Люкс, рідина володіє збалансованим складом, що дозволяє їй надійно працювати при мінусових температурах. В результаті використання модернізованої технології виробництва, Лукойл Люкс надійно захищає двигун при роботі на максимальних температурах. Напівсинтетика 10w40 збільшує ККД роботи ДВС, роблячи комфортним керування транспортним при самих різних умовах.

стандарт

Масло Лукойл Стандарт 10w40 є мінеральний витратний матеріал, який через свою ціни відноситься до категорії економ класу. Експлуатація цього «розхідники» актуальна в агрегатах з великим пробігом, відмінною рисою яких є витрата моторної рідини. Що стосується безпосередньо вибору типу в'язкості, то тут все залежить від того, в яких умовах і кліматі експлуатується транспортний засіб. Також при використанні цього виду лінійки рідин Стандарт слід враховувати рекомендації виробника авто.

Лукойл стандарт 10W40

Продукт Стандарт від Лукойл

Мастило Лукойл Стандарт є всесезонной, тобто може використовуватися як влітку, так і взимку. Зокрема, виробник відзначає, що експлуатація лінійки Стандарт актуальна в автомобілях, які використовуються в регіонах з помірно жарким кліматом. Більш того, Стандарт краще заливати в карбюраторні двигуни, якщо вірити представникам компанії Лукойл, в першу чергу для таких машин розроблялося масло. Крім цього, лінійка Стандарт допускається до експлуатації в невеликих вантажівках, а також мікроавтобусах і транспортних засобах з безнаддувних дизельним ДВС.

екстра

Що стосується напівсинтетичного змащуючого матеріалу Лукойл Авангард Екстра, то він призначений для використання в чотиритактних дизельних ДВС, а також вантажних транспортних засобах. Важливо, щоб ці автомобілі відповідали вимогам європейського стандарту Євро-2 і Євро-3.В іншому випадку, від експлуатації Екстра краще утриматися. Також слід зазначити, що Екстра допускається до використання в форсованих дизельних і бензинових моторах з турбонаддувом.

Що стосується основних експлуатаційних якостей Авангард Екстра 10w40:

Лукойл Авангард Екстра 10W40

Масло Авангард Екстра 10W-40

 • Її можна заливати в агрегати як російських, так і зарубіжних автомобілів.
 • При виробництві змащуючого матеріалу застосовуються додаткові присадки, завдяки яким кінцевий продукт може використовуватися в великому діапазоні температур.
 • Якщо вірити виробнику, то завдяки лінійці Екстра у споживача є можливість домогтися економії палива.
 • Важливою перевагою є збільшення ККД агрегату, що дозволяє використовувати транспортний засобів вона повну потужність.
 • Завдяки своїм параметрам Екстра дозволяє збільшити ресурс роботи ДВС, знову ж таки, якщо виробник дав точну інформацію.
 • При використанні Екстра у водія пропаде необхідність регулярно додавати рідину в двигун.
 • Також слід зазначити, що Екстра характеризується додаванням спеціальних миючих присадок. Як відомо, при регулярній їзді на авто на внутрішніх стінках і компонентах двигуна утворюється нагар і відкладення. Згодом вони стають все більше і ніколи не вимиваються самі, якщо вчасно не здійснювати промивку агрегату. Однак, завдяки використанню миючих присадок необхідність промивки мотора у автолюбителя пропадає, оскільки мастило сама по собі буде сприяти процесу промивки. Тобто все відкладення, які збиралися роками в ДВС, після зливу відпрацьованого матеріалу вийдуть.

Крім усього іншого, лінійка Екстра дозволяє знизити показник тертя, в результаті чого після затоки цього моторного масла при роботі ДВС значно знизиться шум. Завдяки даній мастилі можна домогтися збільшення ресурсу роботи двигуна.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found