Які гальмівні диски вибрати для ВАЗ 2107. Номери відповідних гальмівних дисків для ВАЗ 2107

ВАЗ 2107 - унікальний автомобіль, який дійшов до наших часів майже без змін. Незмінний кузов ще не такий страшний, а ось відсутність технологічних поліпшень вже критично. Так, наприклад, гальмівна система, якої цілком вистачало в розрідженому міському потоці вісімдесятих, виявилася не готова до сучасного щільному і інтенсивного руху по магістралях. Справа в тому, що на "сімці" встановлені оригінальні вентильовані гальмівні диски 2101-3501070 , вартість від 1 449 рублів .

Товщина гальмівного диска - 10 мм. Мінімальна товщина - 9 мм

Такі ставили ще на ВАЗ 2101 ( "копійка"), тому судіть самі про їхню актуальність сьогодні.

Гальмівний диск Brembo R13

Відсутність вентиляції веде до швидкого нагріву і довгому охолодженню, а в щільному потоці з частим гальмуванням це призводить до перегріву. Що вже говорити про різке гальмування з великій швидкості до 0, тут можна перегріти диск так, що його зовсім "поведе". Перегрітий диск прослизає, перегріває гальмівну рідину в циліндрах, що веде до її закипання. Звичайно, для спокійної їзди його вистачає, але краще пошукати варіанти вентильованих дисків або більш якісні вентильовані.

Наприклад Brembo 08.2559.24 (вартість від 785 рублів ) - дуже хороші диски. Компанія з великим досвідом, знає толк в гальмівних системах. Незважаючи на відсутність вентиляції добре відводять тепло за рахунок сучасних технологій, завдяки чому менше схильні до перегріву. Диски не вимагають доопрацювань штатного місця, установка проходить "безболісно". Приємна дрібниця в цих дисках - вбудований сигналізатор зносу. Ціна трохи вище оригінальних, але воно того варте.

Ще одні диски це TRW DF1723 (вартість від 854 рублів ) - відома марка, якій довіряють багато автолюбителів. Також, незважаючи на відсутність вентиляції, забезпечують відмінне комфортно гальмування, на порядок краще оригінальних. Як і у випадку з Brembo, диски дорожче оригінальних, але ціна відповідає якості.

Ну і не забудемо про диски Ate 24.0111-0115.1 (вартість від 1097 рублів ). Це найдорожчий з розглянутих нами варіантів. Ціна є головним мінусом, за яким ховається високу якість і надійність . Навіть при відсутності вентиляції, ви будете завжди впевнені в гальмах від Ate. Не дарма Ate є світовим постачальником оригінальних комплектуючих для провідних автопромів.

Ми розглянули вентильовані диски, що встановлюються в штатне місце без доробок. Але якщо зробити невеликі доопрацювання (замінити пильовик, скоби і т.д.), то можна буде встановити вентильовані диски R13 і навіть R14 від ВАЗ 2109 і ВАЗ 2110. Тут мова йде не тільки про оригінальні гальмівних дисках, а й про всі відповідних аналогах .

Ціни вказані для Москви і області станом на зиму 2016.