Двигун троїть ВАЗ 2106. Основні причини троение двигуна і як їх шукати

Після довгої експлуатації транспортного засобу починаються проблеми пов'язані з роботою мотора, сьогодні розглянемо автомобіль Ваз 2106 і проблему троян двигуна.

У тому випадку, якщо виникають збої, то двигун починає троіть , від такого мотора не можна отримати достатню потужність, так само троян двигун починає витрачати надто багато палива.

Причини чому троїть

Існує кілька причин виникнення даних неполадок, такі перебої можуть виникнути через:

  1. несправних свічок запалювання,
  2. неправильної подачі палива,
  3. нестачею повітря в одному циліндрі.

Пошук причини троение

Починаємо шукати несправність, запускаємо автомобіль, підходимо до вихлопної труби, слухаємо звук вихлопу. На справному двигуні звук рівний і однотонний. Про те, що на одній свічки немає іскри говорять хлопки, вони повторюються через певні проміжки часу. Якщо хлопки повторюються через різні проміжки часу, значить, причина в карбюраторі, а точніше в його регулюванні. Удари, які звучать через нерівні проміжки, можуть бути прибрані шляхом зміни всього набору свічок. Регулярні удари, можуть бути викликані поганим стан високовольтних проводів системи запалювання. Високовольтні кабелі ні в якому разі не повинні мати вад ізоляції, а наконечники повинні бути не окислені. Якщо присутні такі дефекти значить справа може бути в них. Якщо Ви не знайшли дефекти кабелю, значить потрібно перевірити кришку трамблера і ротора розподільника.

Двигун троїть ВАЗ 2106

Відкручуємо 2 фіксуючих гвинта пластмасовою кришки трамблера і демонтуйте її. Досліджуйте кришку зсередини і зовні. Тріщин на кришці бути не повинно, так само як і нагару, а вугільний контакт - пошкоджений або зношений. Наконечники високовольтних кабелів потрібно демонтувати і викрутити свічки запалювання.

Під час демонтажу високовольтних кабелів не тягніть за сам кабель.

Двигун троїть ВАЗ 2106

Свічки потрібно ретельно дослідити і звіряти їх зовнішній вигляд. Зазор між електродами свічок повинен бути 0,6-0,7 мм. Якщо свічка закопчена або волога, її можна викидати. Якщо явно несправної свічки запалювання не виявлено, свічки можна поставити на місце і зістикувати високовольтні кабелі. Є ще один спосіб, беремо запасну свічку, закріплюємо її на движку, свічку не потрібно закріплювати на маслоізмерітельном щупі, карбюраторі, паливних шлангах, бензонасосі, маслоналивной горловині. Якщо ви при перевірці виявлено несправність 3-го циліндра, доведеться демонтувати шланг.

Двигун троїть ВАЗ 2106

Якщо перебої (троение двигуна) не припиняться, то тоді швидше за все доведеться перевіряти і замінювати вакуумний підсилювач гальм.

Джерело: //avtorial.ru/VAZ2/VAZ 2106 15.html


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found