Інструкція по заміні верхньої кульової опори важеля передньої підвіски Хундай Старекс. Заміна верхньої кульової Hyundai Starex (H-1)

Кульова опора підвіски Hyundai H-1 (Starex) - одна з найважливіших деталей, що піддаються величезному навантаженні під час їзди на автомобілі. Вихід з ладу цього елемента піддає водія серйозному ризику аварії, причому як на початку руху, так і на великих швидкостях.

Розрив шарніра призведе до вивертання колеса і неможливістю управління автомобілем. Саме тому фахівці рекомендують замінити кульову опору при перших ознаках несправності:

Заміна кульової опори Hyundai Starex / H-1
  • виникнення стороннього звуку в області підвіски під час попадання автомобіля в яму або подолання різних перешкод;
  • поява скрипу, скреготу і характерного стуку в зимовий період часу.

Останній симптом проявляється через замерзання мастила всередині порвати пильовика.

Детальна діагностика кульової опори

Звичайно ж, орієнтуватися лише на звуки не можна. Для того щоб переконається в пошкодженні або зносі деталі Starex слід провести наступні процедури:

  1. Огляд пильовика на предмет тріщин, пошкоджень і зносу - перший етап. Якщо пильовик має дефекти, його потрібно терміново замінити. Фахівці рекомендують міняти його разом з кульовою опорою в разі, якщо деталь довгий час подавала ознаки несправності до того, як була виявлена ​​ця проблема. Причина такого рішення проста - пролом в пильовику призводить до потрапляння всередину бруду і води. Ці речовини впливають на властивості мастила і призводять до появи корозії.
  2. Другим дією буде перевірка кульового шарніра на наявність люфту і проведення додаткових вимірювань. Для цього потрібно встановити гайку на палець кульової опори, а потім кілька разів провернути. Допустимий початковий момент, який вимірюється під час цього процесу - 0,8-3,5 Нм. У разі перевищення - кульову опору слід замінити. Занадто низький показник може виявитися прийнятним для використання деталі, але тільки лише при відсутності люфту.

Для заміни кульового шарніра верхнього важеля передньої підвіски Хундай Старекс (Н-1) вам знадобиться детальна інструкція, яка розповість, як зняти важіль, від'єднати кульову опору і встановити все назад:

Інструкція по демонтажу кульової верхнього важеля Старекс


Як поміняти верхню кульову опору Hyundai H-1 (Starex)

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found