Інструкція по заміні сальників приводних валів коробки передач на Авенсіс 2. Заміна сальників КПП Toyota Avensis Т250

Незважаючи на свій розмір і малу вартість сальник є важливою деталлю механічною КПП Toyota Avensis. Його заміна дозволяє уникнути такої неприємності, як: висока витрата трансмісійної рідини. Що не тільки врятує кошти власника авто, а й позбавить його від необхідності в постійній заливці.

Заміна сальників коробки Toyota Avensis

Визначити необхідність в новому сальнику досить просто. На наявність проблеми вкажуть масляні патьоки видні навколо цієї маленької деталі. Якщо вони присутні, то необхідно терміново усунути несправність. Вирішується це питання тільки заміною. Ні про яке ремонті, природно, не йдеться, адже сама поломка може бути викликана зносом і подальшим руйнуванням сальника.

Зняти, а потім і встановити деталь зможе будь-який пересічний власник Toyota Avensis. Для цього знадобиться ряд інструментів. Але вони напевно знайдуться десь в гаражі або коморі кожного сучасного чоловіка.

Перед заміною сальників Toyota Avensis слід усвідомити такі правила:

  • як тільки процес установки нової деталі буде завершено, необхідно провести перевірку рівня рідини в КПП і довести його до потрібного значення;
  • іноді заміна сальників супроводжується перевіркою і регулюванням кутів установки коліс;
  • досвідчені автомобілісти радять перевірити датчики частоти обертання коліс, щоб переконається, що попередня робота не позначилася негативно на важливий параметр.

Запам'ятавши цю інформацію, можна переходити до заміни сальників згідно з інструкцією:

як поміняти сальники в коробці передач Авенсис