Рейтинг з 5 Кращих Коштів для Очищення Форсунок Інжектора

Питання про те, чим промити форсунки часто хвилює як власників автомобілів з бензиновими, так і з дизельними двигунами. Адже в процесі експлуатації вони природним чином забруднюються. В даний час існують популярні засоби очищення форсунок від нагару - Lavr (Лавр) ML 101 Injection System Purge, Wynn's Injection System Purge, Liqui Moly Fuel System Intensive Cleaner і деякі інші. Крім цього, існує три способи очищення, які впливають на те, чи потрібно демонтувати форсунки або їх можна очистити не знімаючи. Саме якістю чищення і призначенням і будуть відрізнятися рідина для чищення інжектора (так звані Injector Cleaner).

зміст:

 • Як чистять форсунки
 • Популярні засоби для чищення форсунок
 • інші присадки
 • Засоби очищення дизельних форсунок

Засоби для чистки форсунок

Методи очищення форсунок

Серед розмаїття засобів, чим краще чистити форсунки, існує два типи які будуть призначені для одного з основних методів очищення у разі необхідності, оскільки будуть потрібні різні чистячі склади. Отже, до методів належать:

 • Заливка чистить присадки в паливний бак . В автомагазинах продаються рідини для чистки інжектора, призначені для 40 ... 60 літрів бензину (по суті, на повний бак сучасної машини). Їх застосування полягає в простому додаванні присадки до палива. У процесі його проходу через форсунки відбувається очищення від нагару і відкладень. Переваг у цього методу два - простота і низька вартість. Недоліків теж два. Перший - вся грязь, що в баку, з часом заб'є фільтр тонкого очищення палива. Другий - велика кількість підробок, які неефективні.
 • Промивання форсунок на чистить установці . Тут можливі два варіант. Перший - з демонтажем, другий - без. Демонтаж форсунок має на увазі чистку їх на спеціальній рампі. А варіант без демонтажу означає, що рампа паливна рампа відключається від паливопроводів і бака. Після цього в очищувальну установку заливається спеціальний засіб для чищення інжектора, і вона підключається до паливної рампи на машині. Склад проходить через форсунки і чистить їх. У разі використання оригінальних якісних засобів для чищення форсунок в більшості випадків відзначається хороший результат. Вартість процедури прийнятна.
 • Ультразвукова чистка . Найдорожчий, але і найефективніший метод. Чистячі засоби в даному випадку не використовуються, однак такий метод відмінно підійде вкрай забрудненим форсунок, як бензиновим, так і дизельним. Для чищення ультразвуком форсунки демонтуються і поміщаються в спеціальну ванну. Процедура доступна тільки на професійному СТО.

Залежно від того, яким методом планується виконати чистку, вибирається і засіб, ніж почистити форсунки. Тому вони теж діляться на класи.

Більшість сучасних автовиробників рекомендують чистити форсунки не менше, ніж через кожні 20 тисяч кілометрів пробігу незалежно від їх стану.

Такі міркування справедливі як для машин з сучасним розподіленим уприскуванням, так і з більш старою системою - моновриску, де використовується лише одна форсунка. Хоча в останньому випадку очистити її легше.

Назва засоби Спосіб застосування Опис і особливості Ціна за станом на літо 2020 року, рублів
Wynn's Injection System Purge Використовується зі стандартною промивної установкою будь-якої марки Показує гарні результати по очищенню і відновленню. Рідина дуже агресивна, тому потрібно використовувати спеціальні шланги і підключатися безпосередньо до рампи 750
Liqui Moly Fuel System Intensive Cleaner Використовується з установкою промивання, наприклад, LIQUI MOLY JET CLEAN PLUS, або іншої подібної Показує дуже гарні результати, відмивається до 80% відкладень, а при тривалій мийці і все повністю 1 літр - 800 рублів, 5 літрів - 7500 рублів
Очищувач паливної системи для бензинових двигунів Suprotec Знижує рівень витрати палива, сприяє нормальній роботі в різних режимах двигуна. Відзначається дійсно високий ефект застосування при реальних тестах. При цьому має доступну ціну і повсюдно поширений на прилавках автомагазинів. Дуже ефективне і популярне серед автолюбителів засіб. Відмінно очищає елементи паливної системи, в тому числі форсунки. Не має агресивного впливу на них. Можна знайти в більшості автомагазинів. Упаковка об'ємом 250 мл коштує близько 460 рублів
Lavr ML 101 Injection System Purge Використовується з пневматичної очисної установкою «Лавр ЛТ Пневмо» Показує відмінні результати, очищає до 70% забрудненої робочої поверхні форсунки 560
Hi-Gear Formula Injector Присадка заливається в паливний бак до бензину в зазначених на упаковці пропорціях Може використовуватися для чищення моторів об'ємом до 2500 кубиків. Показує високу ефективність, добре видаляє смолисті відкладення 450

Рейтинг популярних засобів

У звичайних торгових точках і в інтернет-магазинах в даний час можна знайти багато різних, як відомих, так і не дуже, засобів для чищення форсунок але на більшість з них мають суперечливі відгуки і тести про ефективність. Ми постаралися максимально об'єктивно оцінити очисники форсунок і склали рейтинг, заснований на позитивних і негативних відгуках реальних автовласників, які використовували або тестировавших ці склади в різний час. Рейтинг не носить комерційного характеру, тому який засіб вибрати - вирішувати виключно вам.

Wynn's Injection System Purge

Wynn's Injection System Purge

Засіб позиціонується виробником як очищувач елементів паливної системи бензинових двигунів, в тому числі інжектора. Як і в попередньому випадку, промивка засобом «Вінс» виконується на очисній установці, однак вже будь-якого виробника. Процедура стандартна, необхідно від'єднати магістраль і паливний бак, і виконати очистку форсунок інжектора за допомогою установки при працюючому двигуні , оскільки чистка інжектора Вінсом видаляє нагар не шляхом змивання, а шляхом випалювання!

Виробник заявляє про те, що засіб для чищення крім своїх безпосередніх функцій також очищає впускний тракт, розподільну паливну магістраль, регулятор тиску палива і трубопроводи від шкідливих відкладень. Крім цього, засіб має раскоксовивающім ефектом. Зверніть увагу, що рідина досить агресивна, тому при підключенні потрібно користуватися стійкими до агресивних елементів шлангами, а миючу установку потрібно підключати безпосередньо до рамки, виключаючи з системи гумові паливні шланги.

Реальні тести показали досить високу ефективність його використання. Двигуна навіть з пробігом в 200 тис км показую кращу динаміку і позбавляються від провалів при наборі оборотів. В цілому відгуки про засіб чищення форсунок «Вінс» в основному, позитивні.

Засіб Wynn's Injection System Purge фасується в каністри об'ємом один літр. Артикул товару - W76695. А ціна на вказаний вище період - близько 750 рублів.

1

Liqui Moly Fuel System Intensive Cleaner

Liqui Moly Fuel System Intensive Cleaner

Дане очищуючий засіб можна використовувати для чищення бензинових карбюраторних і інжекторних двигунів (в тому числі з моновриску). Відповідно до опису, склад видаляє відкладення з форсунок, паливної рампи, магістралі, а також прибирає нагар з клапанів, свічок, і з камери згоряння. Зверніть увагу, що Ликви Моли для чищення форсунок продається у вигляді концентрату, в балончику об'ємом 500 мл. Цей обсяг необхідно розвести бензином, бажано високооктанових і якісним , від останнього фактора дуже залежить ефективність очищення.

До згаданих 500 мл концентрату потрібно додати 4 ... 4,5 літра бензину, щоб отримати близько 5 літрів готового для чищення складу. Для промивки двигуна об'ємом 1500 кубічних сантиметрів потрібно приблизно 700 ... 800 грамів готової рідини. Тобто, щоб отримати такий обсяг потрібно змішати приблизно 100 грам концентрату і 700 грам бензину. Очищувальну суміш використовують в спеціальній промивної установці для миття форсунок на рампі. Вказується установка типу LIQUI MOLY JET CLEAN PLUS або інше аналогічне обладнання.

Реальні тести показали дуже хороші результати застосування. Так, з форсунки можна відмити до 80% смолистих відкладень, а час, що залишився забруднення дуже сильно розм'якшується, і в процесі роботи двигуна може піти самостійно. Якщо ж мити форсунку досить довго (наприклад, до трьох годин), то можна домогтися її повного очищення. Тому засіб однозначно рекомендовано до покупки.

Реалізується в двох обсягах. Перший - 5 літрів, другий - 1 літр. Відповідно їх артикули - 5151 і 3941. І аналогічно ціни - 7500 рублів і 800 рублів.

2

Suprotec

Очищувач паливної системи для бензинових двигунів Suprotec

Очищувач паливної системи «Супротек» вітчизняного виробництва по праву користується великою популярністю у автолюбителів. Це обумовлено його високою ефективністю, зокрема, якісної очищенням як холодного, так і гарячого двигуна. Це стало можливим завдяки його збалансованому складу, в який входять відповідні речовини, в тому числі і додаткові оксигенатів, які забезпечують збільшення вмісту кисню в спалюваному бензині. А це позитивно впливає на згоряння палива при високих температурах, тобто, високотемпературну очищення елементів паливної системи. При цьому в складі очисника «Супротек» немає шкідливих компонентів, такі як метанол, метали, бензол та інші. Відповідно, значення октанового числа не виходить за допустимі межі. Крім цього,при навантаженні на двигун очищувач здатний знизити витрату палива приблизно на 3,5 ... 4%, а в режимі холостого ходу - до 7 ... 8%. У вихлопних газах значно знижується вміст залишкових вуглеводнів, наявність яких свідчить про ступінь забруднення двигуна.

Реальні тести показали досить хорошу ефективність. Зокрема, під час руху на невеликій швидкості (перша-друга передачі і середні обороти двигуна) очищувач паливної системи Suprotec забезпечує плавність ходу без смикань і ривків. Однак тут варто зауважити, що на поведінку машини впливає і загальний стан паливної системи в цілому і її окремих елементів зокрема. Наприклад, необхідно перевірити стан паливного фільтра. Тому очищувач однозначно рекомендований до покупки всім власникам автомобілів з бензиновим двигуном на паливі будь-якої марки.

Реалізується в балоні об'ємом 250 мл. За інструкцією одного балона достатньо для розведення в 20 літрах бензину. Артикул такої упаковки - 120987. Його ціна на вказаний вище період становить близько 460 рублів.

3

Lavr ML 101 Injection System Purge

Lavr ML 101 Injection System Purge

Одне з найпопулярніших засобів на вітчизняному ринку. Незалежні тести показали, що присадка здатна відмити до 70% нагару на форсунці (залежить від її стану і старості). Для використання даної рідини для миття форсунок необхідна спеціальна установка «Лавр ЛТ Пневмо». Відповідно, для використання засоби потрібно шукати СТО, де є це обладнання, або купувати його для себе, або ж зробити таку установку самому (на відміну від звичайної, потрібно зробити щоб в ємність з чистячої рідина підключити компресор для створення робочого тиску).

«Лавр 101» не тільки добре очищає форсунки, а й зменшує витрату палива, масла, а також забезпечує легкий пуск в холодну пору року, збільшує загальний ресурс двигуна. Реальні тести показали, що засіб ефективно чистить форсунки, тому набуло широкої популярності, як у пересічних автовласників, так і працівників автосервісів, що займаються чисткою форсунок.

Засіб Lavr ML 101 Injection System Purge реалізується в упаковці об'ємом один літр. Вона має артикул - LN2001. Ціна кошти для чистки форсунок станом на літо 2020 року становить близько 560 рублів.

4

Hi-Gear Formula Injector

Hi-Gear Formula Injector

Ця очищаюча рідина для промивки форсунок відрізняється від попередніх тим, що його необхідно заливати в паливний бак. Виробник повідомляє, що навіть одного застосування досить, щоб видалити нагар на інжекторі. Крім цього, присадка Забезпечує мастило голчастого клапана інжектора, запобігає його зависання, продовжує термін служби інжекторів в кілька разів, усуває детонацію (так званий «стук пальців»), запобігає утворенню відкладень на впускних клапанах і нагару в камері згоряння.

Що стосується застосування, то одного флакона об'ємом 295 мл достатньо для чистки паливної системи двигуна об'ємом до 2500 кубічних сантиметрів. Заливати бажано в повний бак пального. Існує також велика упаковка об'ємом 946 мл. Вона розрахована на три чистки двигунів легкових машин або дві чистки двигунів вантажівок.

Реальні тести використання коштів для чищення форсунки "Хай-Гір" показали її досить високу ефективність. При цьому було відмічено, що його склад досить агресивний, тому добре бореться зі смолистими відкладеннями на елементах паливної системи. Як і запевняє виробник, за один цикл можна повністю позбутися від смолистих відкладень.

Сама часто купується упаковка має обсяг 295 мл. Її артикул - HG3215. Ціна такої упаковки становить близько 450 рублів.

5

Ще одне популярне засіб - Kerry KR-315 також заливається в паливний бак і змішується з пальним. Пакується у флакони об'ємом 335 мл, вміст якого необхідно додати в 50 літрів бензину (якщо обсяг бака вашої машини трохи менше, то потрібно виливати не всю інформацію). Відповідно до опису, присадка очищає форсунки інжекторів, розчиняє відкладення і смоли, зменшує нерівну роботу двигуна, покращує експлуатаційні характеристики і знижує витрату палива, захищає паливну систему від корозії і вологи. Цікаво, що засіб не шкодить каталітичного нейтралізатора. Велика перевага Керрі КР-315 - його низька ціна.

Реальні тести засобу для чищення показали, що з його допомогою можна позбутися від більш ніж 60% забруднень, в тому числі смолистих і важких. Якщо виконати повторну мийку, то є шанс, що форсунка і інші елементи паливної системи очистяться повністю. Тому, незважаючи на низьку ціну, засіб працює досить ефективно, і однозначно рекомендовано до покупки власникам автомобілів з бензиновим двигуном і системою впорскування.

Як зазначалося вище, обсяг упаковки становить 335 мл. Артикул флакона - KR315. Середня ціна такої упаковки складає близько 90 рублів.

Зверніть увагу, що використання того чи іншого засобу для чищення багато в чому залежить не тільки від його складу, а отже, і ефективності, а й від стану двигуна, паливної системи, форсунок, якості використовуваного бензину, пробігу машини і інших чинників. Тому у різних автолюбителів після використання одного і того ж кошти результат може відрізнятися.

Однак із загальних рекомендацій можна відзначити, що присадки, що заливаються в паливо, краще використовувати з якісним бензином. Справа в тому, що неякісне паливо має в своєму складі мало кисню, тому додавання в нього складу, яке вимагає зайвого кисню для своєї роботи згубно для двигуна. Зазвичай це виражається в його нестійкої роботи.

Також після заливки очищає присадки краще поїздити на високих оборотах з тим, щоб поєднати хімічну і температурну очистку. Найкраще кататися на великих оборотах десь за містом. Ефект від використання присадки відчувається, як правило, лише після того, як було використано всі паливо, що знаходиться в баку (попередньо він повинен бути повним). Але стежте, щоб перед закінченням ви встигли доїхати до заправки (або можна возити каністру з бензином з собою в багажнику).

Якщо у вас був якийсь досвід використання перерахованих або будь-яких інших засобів очищення форсунок - поділіться своєю думкою в коментарях.

Інші аналогічні очисники форсунок

Як зазначалося вище, ринок очищувачів форсунок досить насичений, і в попередньому розділі були перераховані лише найпопулярніші з них. Однак існують і інші, не менш ефективні, які представлені нижче.

AUTO PLUS PETROL INJECTION CLEANER . Засіб призначений для заливання в очищаючі установки (наприклад, AUTO PLUS М7 або аналогічні). Зверніть увагу, що в пляшці продається концентрат, який потрібно розбавити у відношенні 1: 3 з хорошим високооктанових бензином (від цього залежить якість майбутньої очищення). В цілому присадка показує хороші результати по очищенню форсунок.

STP SUPER CONCENTRATED FUEL INJECTOR CLEANER . Даний засіб необхідно додавати в паливний бак. Реалізується у флаконі об'ємом 364 мл, який розрахований на 75 літрів бензину. Якщо ви заливаєте палива менше, то і кількість присадки потрібно вираховувати по пропорції. Зверніть увагу, що дану присадку небажано використовувати на автомобілях з сильно забрудненої паливною системою і / або паливний баком , оскільки вона дуже агресивна. Швидше вона підходить для машин з малим пробігом.

COMMA PETROL MAGIC . Також додається в паливний бак. Один флакон об'ємом 400 мл розрахований на розведенні в 60 літрах бензину. Тести показали, що присадка працює досить "м'яко", і її можна використовувати в машинах з сильно забрудненої паливною системою і забрудненим паливним баком. Зверніть увагу, що до особливостей присадки відноситься поява в очищає рідини знаходяться пластівці, це нормально, не варто звертати уваги.

Toyota D-4 Fuel Injector Cleaner . Підходить не тільки для автомобілів "Тойота", а й інших інжекторних машин. Відзначається його середня ефективність, і очищувач скоріше підходить як профілактичний засіб.

RVS Master Injector Cleans Ic . Непоганий засіб для очищення форсунок. Крім чищення інжектора також очищає проходить по системі бензин. Ефективність засобу в цілому оцінюється як вище середньої.

Carbon Clean . Рідина для промивки інжекторів (концентрат MV-3) MotorVac. Ще одна популярна очищає рідина. Тести показують її середню ефективність, яка однак компенсується невеликою ціною.

VERYLUBE бензобака XB 40152 . Це скоріше комплексне засіб, який не тільки очищає форсунки, а й чистить всю паливну систему, свічки запалювання. зменшує витрату палива, видаляє воду з бензину, захищає деталі від корозії. Продається в маленькій тубі об'ємом 10 мл, додається в паливний бак. У ремонтному режимі вона розрахована на 20 літрів бензину, а в профілактичному - на 50 літрів.

Очищувач інжектора Abro IC-509 . Також є комплексним очищувачем. Фасується в упаковки об'ємом 354 мл. Такий обсяг присадки розрахований на 70 літрів бензину.

Runway RW3018 . Крім очищення форсунок також чистить стінки циліндра, свічки запалювання й інші елементи двигуна. Відзначається його середня ефективність, яка компенсується проте невисокою ціною. Додається в бензин.

Очищувач інжекторів StepUp SP3211 . Засіб, аналогічне попередньому. Чистить форсунки, свічки, циліндри, полегшує пуск двигуна, видаляє нагар. Швидше може використовуватися як профілактичний засіб на нових і середніх по пробігу двигунах.

Очищувач інжектора Mannol 9981 Injector Cleaner . Є добавкою до бензину, причому рекомендується додавати засіб в бак ДО заливання бензину. По суті, є комплексним засобом, що очищає, яке чистить не тільки форсунки, а й всю паливну систему, видаляє нагар. Підходить, скоріше, для профілактики. Упаковка об'ємом 300 мл призначена для розчинення в 30 літрах бензину.

Lavr Очисник інжекторів . Також дуже популярний засіб, і судячи з відгуків, досить ефективне. На відміну від описаного вже складу від цієї торгової марки, даний очищувач потрібно заливати безпосередньо в паливний бак, для цього в комплекті йде спеціальна зручна воронка. Крім очищення інжекторів, засіб очищає впускні клапана і камери згоряння, сприяє зв'язуванню води в бензині, захищає металеві поверхні від корозії. Однієї упаковки об'ємом 310 мл вистачає на 40 ... 60 літрів бензину.

Насправді подібних засобів досить багато, і їх повне перерахування не має сенсу, та й неможливо, оскільки з часом у продажу з'являються нові склади. При виборі того чи іншого засобу намагайтеся купувати ті, про які чули або читали. Не варто купувати дешеві кошти нікому невідомих торгових марок. Так ви ризикуєте не тільки викинути гроші на вітер, але і піддасте двигун вашого автомобіля небезпеки. Якщо ви знаєте хороший засіб, яке не було згадано - напишіть про нього в коментарях.

Пам'ятайте, що чистять присадки в паливо необхідно заливати, по-перше, коли в бензобаку не менше 15 літрів палива (а кількість присадки потрібно обчислювати у відповідних пропорціях), по-друге, стінки бензобака повинні бути чистими. Якщо ви плануєте використовувати подібні засоби в якості профілактичних - то ними потрібно користуватися приблизно через кожен 5 тисяч кілометрів пробігу.

Чистячі засоби для дизельних форсунок

Паливна система дизельних двигунів також з часом забруднюється і в ній накопичуються сміття і відкладення. Тому ці системи також необхідно періодично чистити. Для цього існують спеціальні засоби. Зокрема:

 • LAVR ML-102 . Це препарат для промивання дизельних систем з раскоксовивающім ефектом. Відзначається його дуже висока ефективність в чищенні форсунок і паливного насоса високого тиску (ТНВД). До речі, засіб можна прочистити тільки насос, деяким людям допомагає. Засіб реалізується в баночках об'ємом один літр. Його артикул в продажу - LN2002. Середня ціна такого обсягу становить 530 рублів.
 • Hi-Gear Jet Cleaner . Очищувач форсунок для дизеля. За описами виробника очищає розпилювачі форсунок від смолистих відкладень. Відновлює форму факела розпилу палива і динаміку горіння суміші. Запобігає утворенню нагару в циліндро-поршневої групи. Попереджає знос плунжерних пар паливного насоса. Безпечний для каталітичних нейтралізаторів і турбокомпресорів. У мережі інтернет можна знайти чимало позитивних відгуків про цей засіб. Реалізується в упаковках трьох обсягів - 295 мл, 325 мл і 3,78 літра. Їх артикули - HG3415, HG3416 і HG3419 відповідно. Ціни - 350 рублів, 410 рублів, 2100 рублів відповідно.
 • Wynns Diesel System Purge . Промивання форсунок дизельного двигуна. Призначена для ефективного очищення инжекторной паливної системи дизельних двигунів без попереднього розбирання за допомогою спеціальної промивної рідини. Крім цього, збільшує ефективність фільтр сажі, підвищує ефективність роботи системи рециркуляції відпрацьованих газів (EGR), відновлює обертів холостого ходу. Відзначається велика кількість позитивних відгуків про цей засіб, тому воно однозначно рекомендовано до покупки. Реалізується в залізній банці об'ємом один літр. Артикул товару - 89195. Ціна становить близько 750 рублів.
 • Очищувач форсунок LAVR Jet Cleaner Diesel , присадка в дизельне паливо. Вітчизняний аналог, який ні в чому не поступається імпортним зразкам. Очищає не тільки форсунки, а й систему упорскування двигуна. Активується в зонах високих температур прогрітого двигуна, тому гарантовано не засмічує форсунки забрудненнями з паливного бака, паливопроводів і фільтрів. Сприяє зв'язуванню води в паливі, попереджаючи утворення крижаних пробок, захищає від корозії. Показує непогані результати, тому рекомендований до покупки, особливо з огляду на його невисоку ціну. Фасується в балончики об'ємом 310 мл. Артикул товару - Ln2110. Ціна товару - 240 рублів.
 • Liqui Moly Diesel-Spulung . Очищувач форсунок дизельного двигуна. Присадка видаляє відкладення на форсунках, в камері згоряння і порушених. Піднімає цетанове число дизельного палива. Забезпечує впевнений запуск двигуна, оптимальне розпилення дизпалива, за рахунок чого зростає потужність двигуна, зменшується токсичність відпрацьованих газів. Очищає всю паливну систему. Захищає від корозії. Покращує процес згоряння, знижує токсичність вихлопу і підвищує прийомистість двигуна. Цікаво, що дана присадка рекомендована автовиробником BMW на своїх дизелях. Флакона вистачає на 75 літрів солярки. В якості профілактики рекомендується застосовувати через кожні 3000 кілометрів пробігу. Фасується в фірмові упаковки об'ємом 500 мл. Артикул кошти - 1912. Ціна становить близько 755 рублів.

Як і у випадку з присадками для бензинових двигунів, використання тієї чи іншої присадки залежить від великої кількості сторонніх чинників, таких як використовується раніше паливо, загальний стан форсунок і двигуна, режим роботи мотора і навіть клімату, де використовується машина. Тому результат використання одного засобу у різних автовласників може значно відрізнятися.

висновок

У висновку хотілося б відзначити, що ефективність використання тих чи інших присадок залежить не тільки від їх властивостей, а й від стану форсунок і інших елементів двигуна автомобіля (забрудненості двигуна, паливного бака і паливної системи). Тому присадки, що додаються в паливо, мабуть, скоріше підійдуть як профілактичний засіб. Якщо ж форсунки забилися значно - необхідно підключити паливну рампу до чистить установці і виконати рідинну мийку форсунки. Якщо ж інжектор забився критично - то допоможе лише ультразвукова чистка, її проводять лише в спеціалізованих СТО.

Що стосується вартості даних засобів на літо 2020 року порівняно з 2018 роком (час складання рейтингу), то найбільше подорожчав Liqui Moly Fuel System Intensive Cleaner в ємності 5 літрів - на 2000 руб. Решта очисники форсунок в середньому подорожчали на 50-100 руб, крім Suprotec - він залишився практично на тому ж ціновому рівні.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found