Заміна генератора Тойота Королла. Інструкція по зняттю і установці генератора Королла

На Тойота Королла встановлюють трифазні генератори змінного струму з електромагнітним збудженням і вбудованими випрямним блоком, а також електронним регулятором напруги. Вал генератора встановлений на підшипниках закритого типу, що не потребують додаткової мастилі протягом усього періоду експлуатації. Вал генератора обертається від шківа коленвала полікліновим ременем.

Як поміняти генератор Королла

Несправність генератора Тойота Королла не обов'язково означає його заміну, можливо варто виконати ремонт генератора, своїми руками або віддати в майстерню. Втім, якщо автомобіль має солідний пробіг, скоріше за все, знадобиться саме заміна генератора Тойота Королла.

Несправності генератора Тойота Королла

Лампа розряду АКБ не гасне після запуску двигуна - ослаб ремінь генератора (потрібно підтягнути) або несправний сам генератор. У ньому могли стертися або нещільно прилягати щітки, згоріла обмотка збудження, несправний регулятор напруги або діодний міст. В такому випадку треба ремонтувати або міняти генератор. Втім, проблема може бути в не ізольовано дроті від генератора до сигналізатора «на масу» або несправності монтажного блоку запобіжників в салоні.

Генератор не дає заряду на акумулятор - несправний генератор (діодний міст або регулятор напруги) і його треба ремонтувати або міняти. Також справа може бути в ослабленому ремені генератора, що вийшов з ладу акумулятор або окислених клемах.

Генератор дає перезаряд АКБ - поломка генератора (знову діодний міст або регулятор), його ремонт або заміна. Також може бути підвищений падіння напруги в ланцюзі генератор-АКБ, чому провиною контактні з'єднання в монтажних блоках запобіжників, реле, роз'єми, або з'єднанні генератора «з масою».

Що знадобиться для заміни

  • інструменти для зняття бризковиків двигуна;

  • ключі на 10 і 12;

  • плоска викрутка.

Заміна генератора Тойота Королла

Для заміни генератора Тойота Королла (моделі після 2007 року, кузов Е150) знадобиться зняти переднє праве колесо, а також нижні і правий бризковики двигуна. Далі як поміняти генератор Королла повідає ця інструкція:


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found