Інструкція по заміні термостата Тойота Корона / Калдина своїми руками

Як і у багатьох деталей автомобіля Toyota Corona / Caldina у термостата немає певного терміну дії. Він не вимагає профілактичної перевірки і потребує заміни тільки в разі явних ознак несправності.

Пізнати проблему можна за такими симптомами:

Заміна термостата на Toyota Corona / Caldina
  • регулярний перегрів двигуна;
  • несправна робота грубки;
  • двигун занадто довго гріється і остигає з труднощами.

Якщо будь-який з них проявляє себе, варто перевірити патрубки в момент прогрівання двигуна. Приблизно однакова температура робочої рідини в обох деталях свідчить про залипання термостата.

У разі зростання температури і відсутність будь-якої реакції в нижньому патрубку можна визначити закриття термостата. Як правило, саме воно і викликає перегрів двигуна - таку небезпечну проблему для Toyota Corona / Caldina.

Метод обстеження стану термостата

Існує і більш надійний спосіб діагностики. Його легко проведе навіть недосвідчений водій. Для перевірки справності термостата слід дотримуватися наступного алгоритму:

  1. Зніміть термостат і огляньте його. Якщо на ньому є параметр нижнього порога температури, запам'ятайте його.
  2. Підготуйте ємність з чистою водою, акуратно опустіть термостат всередину і почніть прогрівати воду.
  3. Перше, на що варто звернути увагу - температура відкриття клапана. Якщо прилад ніяк не реагує на досягнення температури 80-84 градуси Цельсія, тоді його варто негайно замінити.
  4. Другим важливим значенням виявиться величина підйому клапана. Її потрібно виміряти при температурі 95 градусів. Якщо отримане значення не досягло 8-й мм, то на обличчя наявність несправності. Вирішити проблему допоможе тільки заміна термостата.
  5. Останнє, що варто зробити, це проконтролювати деталь в холодному стані. Поломка присутній, якщо після охолодження клапан не залишається закритим.

Познайомившись з методом діагностики і отримавши іншу корисну інформацію, вам залишається лише зрозуміти, як же зняти і встановити термостат. Усвідомити суть процесу і дізнатися алгоритм вам допоможе коротка інструкція:

Інструкція по заміні термостата$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found