Фото інструкція по зняттю карти (обшивки) двері Шевроле Авео Т300.

Обшивка дверей, як і всього салону, втрачає товарний вигляд при довгій експлуатації Aveo T300. Головна причина цього не стільки знос, скільки неакуратність водія і пасажирів. Плями від бруду, сліди хімічних речовин, залишки їжі, порізи, затягування і т.д. - наводять на думку про необхідність заміни старої обшивки.

Де поміняти?

Повернути колишній вигляд або зробити салон більш сучасним і комфортним допоможуть фахівці автосервісу. Коштувати це буде чимало. Набагато дорожче, ніж приділити час і спробувати провести ремонт без чиєїсь допомоги.

Зняття і установка обшивки дверей Chevrolet Aveo T300

розвіємо сумніви

Незважаючи на всі доводи менеджерів в майстернях, заміна автомобільної обшивки - процес не складний. Ні, він не ставитися до абсолютно простим робіт, а й до середньої тяжкості його теж не можна віднести.

Зняття і установка карти двері Авео Т300

Справитися зі зняттям обшивки може цілком одна людина. Для цього не треба проводити довгу підготовку або купувати непотрібний більш інструмент. Варто лише взяти:

  • викрутку з плоским лезом;
  • торцеву головку «7»;
  • монтажну лопатку з пластика.

Цих інструментів цілком вистачить для всіх ключових процедур. Заміна займе не менше 20-и хвилин, що порівняно недовго. Ознайомитися з виконанням заміни обшивки дверей Chevrolet Aveo T300 ви зможете з наступного інформаційного матеріалу:

Зняття карти двері Авео Т300


Карта двері Авео new

зняття обшивки задніх дверей Авео Т300


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found