Заміна лампочок ближнього / далекого і лампочок габаритів на Toyota Avensis 2. Інструкція по заміні ламп в передній фарі Авенсис

Причиною необхідності заміни ламп Toyota Avensis може виявитися не тільки перевищений термін експлуатації. Найчастіше вібрації і тряска, що з'являються під час активного використання автомобіля, призводять до нестабільності в роботі, а після і повного виходу з ладу.

Заміна ламп в передній фарі Avensis T250

Замінити несправну лампу здатний кожен власник моделі Avensis. Процедура не відрізняється складністю. У неї немає практично ніяких специфічних відмінностей. Єдине, що робить її унікальною - це компактність конструкції.

Дістатися до фар можна тільки подолавши акумулятор і горловину бочка склоомивача, розташованих зліва і справа. Після того, як цю перешкоду опиниться позаду, власнику авто доведеться зняти фару і зробити ряд процедур для заміни пошкодженої лампи.

Як зняти передню фару? У чому полягає особливість конструкції фари? Де знаходиться певний тип ламп? Як замінити ксенонове або галогенове освітлювальний елемент? Відповідь ці запитання, ви зможете виявити в докладної інструкції від виробника.

У ній детально розібраний процес заміни ламп в Тойота Авенсис. Перед тим, як приступити зняття фари і установці нової лампи, обов'язково ознайомтеся з корисною інформацією, не забувши приділити пильну увагу схемою поруч з інструкцією:

Як поміняти лампочки в передній фарі Авенсис 2-го покоління


заміна лампи габаритів в фарі Toyota Avensis
фара Toyota Avensis 2

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found