Заміна ременя ГРМ на 1G-FE (Toyota Crown). Як поміняти ремінь ГРМ своїми руками

У цій статті піде мова про те, як змінити ремінь ГРМ на двигуні 1G- FE, автомобіля Toyota Crown.

В першу чергу потрібно зняти негативну клему з акумулятора, потім знімається повітряний фільтр і воздуховод, а також знімаємо фіксатор вентилятора.

Наступне, що нам потрібно зробити, це зняти захист з автомобіля.

На радіаторі Ви побачите дренажну пробку, якщо ви її відкрутіть то охолоджуюча рідина витече назовні. У тому випадку, якщо ви вирішили зливати охолоджуючу рідину, то під дренаж потрібно поставити якусь ємність. Зазвичай, слив ОЖ, потрібно виробляти для того, щоб при знятті шланга, вас не залило охолоджувальною рідиною. Тепер приступаємо до зняття кожуха вентилятора. Для цього потрібно в першу чергу зняти шланг відвідного патрубка самої системи охолодження, бажано помітити шланг стрілочкою, завдання якої буде позначати один з кінців, зробити це необхідно, інакше можна легко переплутати кінці шланга.

Кожух піднімається, після знімаються V-подібні ремені. Щоб зробити це, потрібно послабити болти вязкостной муфти вентилятора.

Після відвернути чотири гайки і зняти вентилятор з цієї муфти.

Якщо ви все-таки вирішили зливати тосол, то зливайте. По ходу справи, можете заодно, перевірити дренажний клапан.

Заміна ременя ГРМ

Перш, ніж знімати ремінь ГРМ, потрібно повернути зубчастий шків распредвала в крайнє верхнє положення так, щоб збіглися мітки.

Знімаємо шків коленвала, а за ним і ремінь ГРМ. Для того, щоб зняти ремінь ГРМ плавно, потрібно послабити болт натяжної ролика і зрушити його вліво. Таким чином, ми послабимо натяг ременя ГРМ. Тепер одягаємо новий ремінь, натяжна ролик зрушуємо вправо.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found