Заміна амортизаторів і задніх пружин Нексія, Ланос, Сенс

Причини заміни задніх амортизаторів на Daewoo Lanos, Daewoo Sens, Daewoo Nexia, Chevrolet Lanos зазвичай видно не озброєним оком. До них відносяться просів кузов, зламана пружина або поточний амортизатор.

Слід зазначити, що просіли пружини автовласники часто не змінюють, а просто ставлять збільшені проставки. Це дешевше, але в корені невірно. У випадку з амортизаторами все досить просто - якщо вони витекли, мало жорсткі або ж стукають - потрібно міняти.

Заміна задніх амортизаторів і пружин з проставкамі на Деу Нексія

Відео інструкція по заміні задніх амортизаторів і задніх пружин з проставкамі на Daewoo Nexia (Деу Нексія) своїми силами.

Детальніше

Сам процес заміни не займає багато часу.

Запчастини для заміни задніх амортизаторів на Деу Ланос, Сенс і Нексія

Пружини продаються двох видів: посилені і м'які, по іншому стандартні. Вони відрізняються по товщині кінцевих витків. В першу чергу виникає питання, які краще? Якщо автомобіль періодично перевозить важкі вантажі або багато людей, то краще ставити посилені пружини. Якщо немає, підійдуть стандартні.

Пару слів про проставках. Їх можна встановити для збільшення кліренсу авто.

Комплект проставок для пружин

Вони можуть ставитися як на посилені пружини, так і стандартні. Крім проставки на пружину обов'язково встановлюється і подовжувач. Інакше, в гіршому випадку, вирве шток амортизатора.

Комплект подовжувачів для заднього амортизатора

Інструменти для заміни амортизаторів і пружин

Ключ для фіксації штока амортизатора

Ключ для фіксації штока амортизатора

Для даної процедури знадобляться наступні інструменти:

 • ріжковий і торцевий ключ на 17;
 • ріжковий ключ на 14;
 • спеціальний ключ для фіксації штока амортизатора;
 • велика викрутка;
 • монтування;
 • пара домкратів.

процедура заміни

 1. Потрібно загнати авто на яму, під передні колеса обов'язково встановлюємо «башмаки».
 2. Нижній болт кріплення заднього амортизатора відкручуємо.

  Болт кріплення заднього амортизатора

 3. Після того, як болт витягується, ми стискаємо амортизатор. Якщо планується його заміна, то можна відразу відкрити пластмасовий люк багажника і відкрутити гайку штока.

  Гайка штока амортизатора

 4. Вам потрібно підняти необхідну сторону так, щоб колесо трохи відірвалося від землі, а другим домкратом колесо віджимається від кузова, цим самим ми значно полегшимо установку і зйомку пружин. Потрібно стежити за гальмівними шлангами. У переважній більшості випадків їх довжини вистачає для того, щоб повністю опустити балку.

  Віджимання колеса домкратом від кузова

 5. Після, спускаємося в яму і акуратно монтуванням підчіплюємо нижній виток. Для того, щоб витягнути пружину потрібно стиснути її і повільно знімати. Другою рукою, обов'язково притримуємо її, так як, пружина може вистрілити.Процес витягування пружини

  Процес витягування пружини

 6. Все збирається в зворотній послідовності. Перш за все, ставиться пружина, так само за допомогою монтування заправляється низ пружини. Після домкрати прибираються, і встановлюються амортизатори.

  Встановлено нові задні пружина і амортизатор

Точно така ж процедура проводиться і з іншого боку.

Ні в якому разі не забувайте, що пружини потрібно міняти по черзі, після того, як зібрали одну сторону, приступайте до другої.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found