Як відключити сигналізацію на машині щоб завести. Відключення сигналки Шерхан, Алігатор, Томагавк, Старлайн, Шериф

Більшість водіїв не знає, як відключити сигналізацію на своєму автомобілі . Але ж така необхідність може виникнути в найнесподіваніший момент. Відключити цю систему можна різними методами - знеструмивши її, використовуючи секретну кнопку, а також за допомогою програмних засобів. Далі представляємо вашій увазі детальну інформацію про те, як відключити популярні в нашій країні сигналізації «Старлайн», «Томагавк», «Шерхан», «Алігатор», «Шериф» та інші.

Як відключити сигналізації:

 • без брелка
 • Sheriff
 • Pantera
 • ALLIGATOR
 • Starline
 • Tomahawk
 • SCHER-KHAN
 • LEOPARD
 • інші сигналізації

Як відключити сигналізацію

Можливі причини поломки

Причин, за якими сигналізація вийшла з ладу, існує не так багато. Однак з ними потрібно обов'язково розібратися з тим, щоб знати, як відключити сигналізацію на машині. Отже, до причин належить:

 • Наявність радіоперешкод . Особливо це актуально для мегаполісів і місць великого скупчення автомобілів і різної електроніки. Справа в тому, що сучасні електронні прилади є джерелами радіохвиль, які за певних умов можуть заважати і глушити один одного. Це відноситься і до сигналів, які випромінюють брелоки автомобільної сигналізації. Наприклад, якщо поруч з вашою машиною стоїть автомобіль з несправною сигналізацією, яка видає свій сигнал, то бувають випадки, коли він перебиває імпульси, що посилаються "рідним" брелоком. Для усунення спробуйте підійти ближче до блоку керування сигналізацією і активуйте брелок там.Брелок сигналізації

  Нутрощі брелка сигналізації

 • Поломка брелока (пульта управління). Таке відбувається досить рідко, проте перевірити таку гіпотезу все ж слід. Це може статися через сильний удару, намокання, або з невідомих зовні причин (вихід з ладу елементів внутрішньої мікросхеми). Найпростіша поломка в даному випадку - розрядка батарейки . Цього слід уникати, і своєчасно міняти в пульті елемент живлення. Якщо у вас брелок з одностороннім зв'язком, то для діагностики батарейки досить натиснути на кнопку і подивитися, засвітилася сигнальна лампочка. Якщо цього не відбулося - батарейка потребує заміни. Якщо ви користуєтеся брелоком з двостороннім зв'язком, то на його дисплеї ви побачите індикатор заряду батареї. Якщо у вас є запасний брелок - спробуйте використовувати його.
 • Розрядка АКБ автомобіля . При цьому обесточиваются все системи машини, в тому числі і сигналізація. Тому необхідно стежити за рівнем заряду батареї, особливо в зимовий час . Якщо акумулятор дійсно розряджений, то можна відкрити двері просто ключем. Однак, коли ви відкриєте двері, спрацює сигнальна система. Тому рекомендуємо вам відкрити капот і відключити мінусову клему на акумуляторі. Щоб відключити сигналізацію і запустити двигун, можна спробувати "підкорити" від іншого автомобіля.

Розглянуті проблеми можна усунути двома шляхами - з використанням брелока і без нього. Розглянемо їх по порядку.

Як відключити сигналізацію без брелока

Щоб відключити "сигналку" без використання брелока використовують один з двох методів - аварійне її відключення і кодування зняття з охорони. Однак в будь-якому випадку для цього вам необхідно знати місце розташування кнопки Valet, яка дозволяє перевести сигналізацію в сервісний режим . В іншому випадку вона буде перебувати "на бойовому взводі", і підступитися без наслідків до неї не вийде.

Різновиди кнопок "Валет"

Про те, де кнопка "Валет" знаходиться саме в вашому автомобілі, ви зможете почитати в мануалі або поцікавитися у майстрів, які визначають "сигналку". Як правило, установники сигналізацій розташовують їх неподалік від блоку запобіжників, або під передньою панеллю приладів (також зустрічаються варіанти, коли кнопка Valet розташовувалася в області водійських педалей, за бардачком, під рульовою колонкою). Якщо ви не знаєте, де розташована кнопка, то орієнтуйтеся на місце розташування світлодіодного індикатора сигналізації . Якщо він встановлений в передній лівій частині салону, то і кнопка буде там. Якщо справа або посередині, то кнопку теж потрібно шукати поблизу.

Якщо ви купуєте машину "з рук", то обов'язково запитайте попереднього господаря про місце знаходження згаданої кнопки.

Два представлених методу (аварійний і кодований) представляють собою так звані «швидкі» методи. Тобто, їх можна реалізувати за лічені секунди без необхідності лізти і розбиратися в електропроводці автомобіля. Далі розглянемо ці два методи окремо.

Варіанти розташування кнопки «Валет»

Аварійне відключення

В даному випадку, щоб відключити штатну сигналізацію, необхідно обов'язково знати послідовність виконуваних дій. Як правило, це певна послідовність з включення і відключення запалювання і декількох натискань на згадану секретну кнопку Valet. В кожному окремому випадку це буде своя комбінація (найбільш проста - повернути ключ у замку і короткочасно натиснути кнопочку). Поки будите шукати секретну кнопку і згадувати пін-код, щоб не дратувати всіх оточуючих виттям свого автомобіля, можна як мінімум скинути клему з АКБ. Сигналка перестане «кричати» і ви, в спокійній обстановці, визначитеся з діями - або вийміте батарейку і трохи деформуєте (іноді допомагає коли вона сіла), або ж вдамося до розблокування введенням коду.Далі ми розглянемо більш докладно комбінації для популярних серед вітчизняних автолюбителів сигналізацій.

кодоване відключення

Визначення "кодоване відключення" походить від аналога PIN-коду, що має від 2 до 4 цифр, які відомі лише власнику автомобіля. Процедура відбувається приблизно так:

 1. Включають запалювання.
 2. Натискають на кнопку "Валет" таку кількість разів, якому відповідав би перша цифра коду.
 3. Вимикають запалювання.
 4. Далі пункти 1 - 3 повторюють для всіх цифр, які є в коді. Так система розблокується.
Однак точна послідовність дій вказана лише в інструкції до вашого автомобіля або безпосередньо сигналізації. Тому виконуйте розблокування, лише будучи повністю впевненими в правильності своїх дій.

Як відключити автомобільні сигналізації

Найпростіший, проте «некультурний» і екстрений метод відключення сигналізації полягає в тому, щоб перекусити кусачками провід, що йде на її звуковий сигнал. Однак найчастіше такий номер пройде зі старими сигналізаціями. Сучасні системи мають багатоступеневий захист. Однак спробувати такий варіант можна. Для цього користуються згаданими кусачками або просто виривають дроти руками.

Ще один варіант полягає в тому, щоб знайти реле або запобіжник, від яких йде харчування і управління сигналізацією. Що стосується запобіжника, то тут історія аналогічна. Стара «сигналка» може відключитися, проте сучасна навряд чи. Що ж до реле, то його пошук - справа найчастіше непросте. Необхідно йти методом «від супротивного», щоб знайти його місце розташування. Ситуацію ускладнює той факт. що найчастіше в сучасних сигнализациях реле є безконтактними, і можуть стояти в несподіваних місцях. Але якщо вам пощастить знайти, то відключити від ланцюга не складе труднощів. Так ви знеструмити сигналізацію. Однак описані методи підходять більше не для аварійного відключення, а для сервісного обслуговування сигналізацій . Хоча краще довірити цей процес професіоналам.

Далі перейдемо до опису того, як відключити окремі сигналізації, які популярні в нашій країні серед автолюбителів.

Як відключити "Шериф"

Як відключити сигналізацію "Шериф"

Почнемо з марки Sheriff, як однієї з найбільш поширених. Алгоритм її розблокування виглядає так:

 • необхідно відкрити салон машини ключем (механічно);
 • включити запалювання;
 • натиснути на аварійну кнопку Valet;
 • вимкнути запалювання;
 • знову включити запалювання;
 • знову натиснути на аварійну кнопку Valet.

Результатом цих дій стане вихід сигналізації з тривожного режиму в сервісний, після чого ви зможете з'ясувати причину несправності в роботі системи.

Як відключити Pantera

сигналізація Пантера

Сигналізація «Пантера»

Сигналізація під назвою "Пантера" відключається за наступним алгоритмом:

 • відкриваємо машину ключем;
 • на кілька секунд включаємо запалюванням, після чого відключаємо його;
 • включаємо запалювання;
 • протягом 10 ... 15 секунд утримуємо сервісну кнопку Valet до того моменту, поки в системі не з'явиться сигнал про виконання переказу сигналізації в сервісний режим.

Як відключити "Алігатор"

сигналізація Alligator

Комплект сигналізації «Алігатор»

Відключення сигналізації ALLIGATOR D-810 може бути вироблено в двох режимах - аварійному (без використання передавача), а також стандартних умовах (з використанням кнопки "Валет"). Вибір кодованого режиму вибирається функцією №9 (дивіться розділ в мануалі під назвою "Програмовані функції"). Стандартний же режим відключення складається з наступних кроків (при включеній функції №9):

 • відкриваємо салон автомобіля ключем;
 • включаємо запалювання;
 • в найближчі 15 секунд натискаємо один раз на кнопку "Валет";
 • вимикаємо запалювання.
Зверніть увагу! Після виконання описаних процедур сигналізація не буде знаходиться в сервісному режимі (режимі "Валет"). А це означає, що якщо активована функція пасивної постановки на охорону, то після наступного вимкнення запалювання і закривання всіх дверей, почнеться 30-секундний зворотний відлік перед безпосередньою постановкою машини на охорону.

Також існує можливість перевести сигналізацію в сервісний режим за допомогою коду. Його ви можете встановити самостійно. Як використовуваних чисел можуть бути будь-які цілі значення в діапазоні від 1 до 99, за винятком тих, які містять "0". Для зняття з охорони необхідно:

 • відкрити салон машини ключем;
 • включити запалювання;
 • вимкнути і знову включити запалювання;
 • в найближчі 15 секунд натиснути кнопку "Валет" таку кількість разів, яке відповідає першій цифрі коду;
 • вимкнути і включити запалювання;
 • в найближчі 10 ... 15 секунд натиснути кнопку "Валет" таку кількість разів, яке відповідає другий цифрі коду;
 • вимкнути і включити запалювання.

Повторюйте процедуру таку кількість разів, скільки міститься цифр у вашому коді (не більше 4). Якщо ви зробили правильно, то сигналізація перейде в сервісний режим.

Пам'ятайте, що якщо ви три рази поспіль введете невірний код, то сигналізація на деякий час стане недоступною.

Далі розглянемо, як відключити сигналізацію ALLIGATOR LX-440 :

 • відкрийте двері салону ключем;
 • включіть запалення;
 • протягом найближчих 10 секунд один раз натисніть на кнопку "Валет";
 • вимикайте запалювання.

Після виконання описаних процедур сигналізація не буде знаходитися в сервісному режимі. Щоб зняти блокування за допомогою персонального коду, дійте аналогічно попередньому опису. Однак врахуйте, що у даній сигналізації код складається лише з двох цифр , які можуть бути від 1 до 9. Отже:

 • відкрийте двері ключем;
 • включите, вимкніть і знову включіть запалення;
 • після цього в найближчі 10 секунд натисніть кнопку "Валет" таку кількість разів, яке відповідає першій цифрі;
 • вимкніть і знову включіть запалення;
 • протягом 10 секунд за допомогою кнопки "Валет" аналогічно "введіть" другу цифру;
 • вимкніть і знову включіть запалення.
Якщо ви три рази поспіль введете невірний код, то система буде недоступна близько півгодини.

Сигналізації "Алігатор" мають нормально розімкнутого реле блокування. Тому виконати її відключення, просто знявши роз'єм з блоку управління сигналізації, не вийде , А ось з сигналізацією STARLINE такий номер пройде, адже там реле блокування нормально замкнутий.

Як відключити сигналізацію Starline "

Відключення сигналізації "Старлайн"

Послідовність дій по відключенню сигналізації "Старлайн 525" :

 • відкриваємо салон автомобіля ключем;
 • включаємо запалювання;
 • в найближчі 6 секунд потрібно утримувати кнопку Valet;
 • після цього з'явиться один звуковий сигнал, що підтверджує перехід в сервісний режим, також при цьому світлодіодний індикатор перейде в режим повільного блимання (близько 1 секунди він світиться, а 5 загасили);
 • вимикаємо запалювання.

У разі, якщо у вас встановлена сигналізація "Старлайн" моделі А6, то її можна розблокувати тільки за допомогою коду . Якщо ж на перерахованих вище моделях також встановлено персональний код, то алгоритм дій буде наступним:

брелок Starline

 • відкриваємо салон ключем;
 • включаємо запалювання;
 • в найближчі 20 секунд натискаємо кнопку "Валет" таку кількість разів, яке відповідає першій цифрі персонального коду;
 • вимикаємо і знову включаємо запалювання;
 • знову протягом 20 секунд натискаємо кнопку "Валет" таку кількість разів, яке відповідає другий цифрі персонального коду;
 • вимикаємо запалювання.

Інструкція по відключенню сигналізації STARLINE TWAGE A8 і більш сучасних:

 • відкрити машину ключем;
 • включити запалювання;
 • за час не більше 20 секунд 4 рази натиснути на кнопку "Валет";
 • вимкнути запалювання.

Якщо ви все зробили правильно, а система працездатна, ви почуєте два звукових сигнали і два спалахи габаритних вогнів, які сповіщають водія про те, що сигналізація перейшла в сервісний режим.

Як відключити сигналізацію Tomahawk

Відключаємо сигналізацію "Томагавк RL950LE"

Розглянемо розблокування сигналізації "Томагавк" на прикладі моделі RL950LE. Діяти необхідно в такій послідовності:

 • відкрити машину ключем;
 • включити запалювання;
 • протягом найближчих 20 секунд 4 рази натиснути на кнопку "Валет";
 • вимкнути запалювання.

У разі успішного розблокування система сповістить вас двома звуковими сигналами і двома спалахами сигнальних вогнів.

Як відключити сигналізацію "Шерхан"

Почнемо опис з моделі SCHER-KHAN MAGICAR II . Послідовність дій така:

 • відкрити машину ключем;
 • протягом 3 секунд необхідно 4 рази перевести запалювання з положення ACC в ON;
 • вимкнути запалювання.

Якщо ви все зробили правильно, то на підтвердження машина вимкне сирену, габарити засвітяться один раз, а через 6 секунд ще два рази.

Відключення SCHER-KHAN MAGICAR IV виконується за наступним алгоритмом:

 • відкрити машину ключем;
 • протягом найближчих 4 секунд потрібно 3 рази перевести запалювання з положення LOCK в положення ON;
 • вимкнути запалювання;

Якщо ви все зробили правильно, то сигнал тривоги зникне, а габаритні вогні засвітяться один раз, а через 5 секунд ще 2 рази.

Якщо у вас встановлена SCHER-KHAN MAGICAR 6 , то її можна відключити, лише знаючи код. При установці він дорівнює 1111. Послідовність дій така:

 • відкрити машину ключем;
 • протягом найближчих 4 секунд необхідно встигнути 3 рази перевести ключ запалювання з положення LOCK в положення ON;
 • вимкнути запалювання;
 • перевести ключ запалювання з положення LOCK в положення ON стільки раз, чому дорівнює перша цифра коду;
 • вимкнути запалювання;
 • далі необхідно повторити дії по введенню всіх цифр коду з вимиканням запалювання.

Якщо введена інформація коректна, то після введення четвертої цифри сигналізація моргне два рази габаритними вогнями, а сирена вимкнеться.

Зверніть увагу, що якщо ви три рази поспіль введете неправильний код, то протягом півгодини система буде недоступна.

Якщо ви не встигли укластися в зазначений час (20 секунд) і знайти кнопку "Валет", дайте сигналізації заспокоїтися і спокійно шукайте згадану кнопку. Після того як ви її знайшли, знову закрийте двері, і повторіть процедуру. В цьому випадку вам буде достатньо часу для відключення сигналізації.

Обов'язково запам'ятайте або запишіть перші дві цифри коду. Вони використовуються для запису кодів нових брелоків.

Як відключити сигналізацію «Леопард»

Сигналізація LEOPARD LS 90/10 EC аналогічна попередньому випадку. Можливий аварійний режим зняття тривоги і за допомогою персонального коду. У першому випадку дії аналогічні - відкриваєте машину, сідайте в неї, включаєте запалювання і 3 рази натискаєте кнопку "Валет". Якщо ж потрібно ввести код, то дії будуть наступними - відкрийте двері, включіть запалення, натисніть кнопку "Валет" стільки разів, кількість якого відповідає першій цифрі коду, вимкніть і включіть запалення і введіть інші цифри по аналогії. Якщо ви все зробили правильно, то сигналізація відключиться.

Відключення сигналізації LEOPARD LR435 відбувається аналогічно описаному випадку.

Як відключити сигналізацію APS 7000

Послідовність дій буде наступною:

 • відкрийте салон автомобіля ключем;
 • зніміть систему з охорони за допомогою пульта;
 • включіть запалення;
 • в найближчі 15 секунд натисніть і утримуйте кнопку "Валет" протягом 2 секунд.

Якщо ви все зробили правильно, то СІД (світлодіодний індикатор сигналізації) буде світитися в постійному режимі, сигналізуючи про те, що система переведена в сервісний режим (режим "Валет").

Як відключити сигналізацію CENMAX

Послідовність відключення сигналізації марки CENMAX VIGILANT ST-5 буде наступною:

 • відкрити двері за допомогою ключа;
 • включити запалювання;
 • чотири рази натиснути кнопку аварійного відключення;
 • вимкнути запалювання.

Відключення сигналізації CENMAX HIT 320 відбувається за таким алгоритмом:

 • відкрити двері салону ключем;
 • включити запалювання;
 • п'ять разів натиснути на кнопку "Валет";
 • вимкнути запалювання.

Якщо ви все зробили правильно, система відреагує на це трьома звуковими і трьома світловими сигналами.

Як відключити сигналізацію FALCON TIS-010

Щоб перевести іммобілайзер в сервісний режим, необхідно знати персональний код. Послідовність дій:

 • відкрити ключем двері;
 • включити запалення, при цьому індикатор засвітиться безперервно протягом 15 секунд;
 • коли індикатор починає блимати, швидко, протягом 3 секунд необхідно натиснути кнопку "Валет" три рази;
 • після цього індикатор засвітиться на 5 секунд, і почне повільно блимати;
 • уважно відрахуйте кількість спалахів, і коли їх кількість співпаде з першою цифрою коду, натисніть на кнопку "Валет" (індикатор продовжить блимати);
 • повторіть процедуру для всіх чотирьох цифр коду;
 • якщо ви правильно ввели інформацію, то індикатор згасне, а система буде переведена в сервісний режим.

Якщо ви захочете передати автомобіль на тривале зберігання без функції сигналізації (наприклад, в автосервіс), то можете скористатися вбудованою функцією режиму "Валет". Для цього в іммобілайзер передбачений режим "знято з охорони". Якщо ж вам потрібен режим "Валет", то дійте в наступній послідовності:

 • зніміть іммобілайзер з режиму охорони;
 • включіть запалення;
 • протягом найближчих 8 секунд три рази натисніть кнопку "Валет";
 • після закінчення 8 секунд індикатор засвітиться в постійному режимі, що буде означати включення режиму "Валет".

Як відключити CLIFFORD Arrow 3

Щоб включити режим "Валет", вам необхідно ввести код. Для цього дотримуйтесь наступної послідовності дій:

 • натисніть на перемикачі PlainView 2, розташованому на приладовій панелі або консолі автомобіля, x1 кнопку потрібну кількість разів;
 • натисніть немаркованих кнопку (якщо вам потрібно ввести "0", то необхідно відразу натиснути кнопку).

Щоб включити режим "Валет", вам необхідно:

 • поверніть ключ запалювання в положення "ON";
 • введіть персональний код за допомогою кнопки PlainView 2;
 • утримуйте немаркованих кнопку натиснутою протягом 4 секунд;
 • відпустіть кнопку, після чого світлодіодний індикатор засвітиться в постійному режимі, це буде служити підтвердженням того, що режим "Валет" включений.

Щоб вимкнути режим "Валет" потрібно:

 • включити запалення (повернути ключ в положення ON);
 • ввести персональний код за допомогою перемикача PlainView 2.

Якщо ви все зробили правильно, світлодіодний індикатор згасне.

Як відключити KGB VS-100

Для відключення системи необхідно провести наступні дії:

 • відкрити двері машини ключем;
 • включити запалювання;
 • протягом 10 секунд один раз натиснути і відпустити кнопку "Валет";
 • система відключиться і ви зможете завести двигун.

Як відключити KGB VS-4000

Відключення цієї сигналізації можливо в двох режимах - аварійному і за допомогою персонального коду. Почнемо опис з першого способу:

 • відкрийте двері ключем;
 • включіть запалення;
 • в найближчі 10 секунд натисніть і відпустіть кнопку "Валет".

Якщо ви все зробили правильно, то на підтвердження сирена подасть два коротких звукових сигнали, а вбудований динамік брелка подасть 4 звукові сигнали, на його дисплеї протягом 15 секунд буде блимати СІД іконки.

Щоб розблокувати сигналізацію за допомогою персонального коду необхідно:

 • відкрийте ключем двері автомобіля;
 • включіть запалення;
 • протягом найближчих 15 секунд натисніть кнопку "Валет" стільки разів, скільки відповідає першій цифрі коду (при цьому пам'ятайте, що перше натискання на кнопку повинно бути не пізніше 5 секунд після включення запалення);
 • якщо у вас в коді більше однієї цифри, то вимкніть і знову включіть запалення і повторіть процедуру введення;
 • коли всі цифри будуть введені вимкніть і знову включіть запалення - сигнал тривоги буде знято.
Якщо ви один раз ввели неправильний код, то система безперешкодно дозволить вам ввести його ще раз. Однак якщо ви і вдруге помилитеся, то сигналізація протягом 3 хвилин не буде реагувати на ваші дії. При цьому СІД і сигналізація працюватимуть.

підсумки

Наостанок хотілося б звернути вашу увагу на те, щоб ви обов'язково дізналися, де у вашій машині знаходиться кнопка "Валет" . Адже саме завдяки їй ви зможете самостійно відключити сигналізацію, уточніть цю інформацію завчасно. Якщо ви купили машину з рук, то запитайте у колишнього власника розташування кнопки щоб, при потребі, знати, як відключити сигналізацію на машині, щоб завівся її двигун, і можна було далі її експлуатувати. Також обов'язково дізнайтеся, яка сигналізація встановлена на вашій машині, і відповідно, вивчіть послідовність дій для її відключення.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found