Інструкція по заміні салонного фільтра на Шевроле Авео T300 нью.

Своєчасна заміна фільтра повітря надходить в салон дозволяє вберегти водія Chevrolet Aveo і його пасажирів від шкідливих речовин, негативно відбиваються на здоров'ї людини. Змінний паперовий фільтруючий елемент моделі Т300 присутній в системі опалення, вентиляції та кондиціонування.

Заміна салонного фільтра Шевроле Авео T300

Власникам Chevrolet Aveo T300 рекомендується встановлювати новий фільтр кожні 15 тисяч км. Якщо це значення пробігу не досягається за рік, то термін придатності деталі обмежується періодом часу.

Що стосується важких умов експлуатації, то тут існують інші межі. Стає обов'язковою перевірка фільтра. Через 3 місяці варто заглядати всередину автомобіля, щоб дізнатися чи варто продовжувати використовувати його або встановити новий. Це ж правило зберігається для 5 тисяч км пробігу. Замінити очищувач повітря потрібно після закінчення півроку або як тільки машина подолає 8 тисяч км.

Вартість фільтра становить всього 10 у.о. Установка не вимагає допомоги фахівця, як і особливих інструментів механіка. Єдине за чим варто стежити, так це за направляючої стрілочкою, зазначеної на деталі. Переконатися в цьому, ви можете в наступній інструкції:

інструкція як замінити салонний фільтр Авео Т300 new


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found