Який вибрати ШРУС на Форд Фокус 2? Огляд ШРУСов який з них краще

Тріск, шум, а іноді і биття при повороті, як правило, повідомляють водієві про те, що прийшов час міняти ШРУС. Причини можуть різними, або ж не вгледів і порваний пильовик Шруса привів до швидку кончину шарніра кутових швидкостей, або ж природний знос деталі. Якісний ШРУС при правильному догляді може ходити досить довго, більше 100 тис. Км . Тому якщо захрумтіла «граната» то варто зайнятися питанням про гідну його заміні.

Вибір найкращого шруса

Шарнір рівних кутових швидкостей (ШРУС).

В даному випадку розберемося зі Шрусамі на автомобілі Форд Фокус 2, крім того що це досить популярна машина і багато власників питає якийсь ШРУС краще вибрати або якої фірми поставити ШРУС на Focus 2, так ще й існують деякі відмінності в залежності від коробок передач і років випуску автомобіля. Тому щоб не потрапити в халепу і купити правильну деталь робимо цей невеликий огляд ШРУСов Форд Фокус 2.

Роль ціни при виборі ШРУСа

Природно найоптимальнішим варіантом - буде покупка і установка оригінальної деталі , але крім того що він і так коштує не дешево, близько 220-300 зелених грошей(На стан 2015 року), а б / у оригінал близько 30 баксів, так ще й продається лише в зборі з приводним валом (зовнішній ШРУС). Що за часту, буває зайвим, адже як правило, вистачило б поміняти тільки «гранату». Саме з цього в більшості випадків намагаються ставити або не оригінальну запчастину (ціна на порядок нижче, близько 30-50 доларів), або ж на розбиранні б / у оригінал (багато хто радить). Тому і виходить, що якщо полетів внутрішній шрус, то автовласник ще може замовити і купити оригінальний за 130 $, в інших випадках шукається альтернатива серед аналогів це може бути фірма: PILENGA, FEBEST, LOEBRO, SKF або Metelli.

Огляд кращих фірм виробників

Підходити до вибору фірми виробника ШРУСа в першу чергу потрібно виходячи з якості та сумісності з авто, а ціну краще відсунути на другий план. Адже деталь досить відповідальна і вимагає серйозного підходу. Можна спробувати зорієнтуватися на рейтинг ШРУСов для Ford Focus на PartReview, але там зараз замало даних, щоб керуватися тільки їм.

Слід зауважити що Pilenga хоч і не поганий варіант для заміни, але перш ніж замовляти потрібно уважно прочитати всі характеристики ШРУСа і порівняти їх з тими що є в даний момент, досить багато випадків, коли різниця всього в один зуб не дозволить встановити на вал (може бути 23 або 24 шліца). Febest - теж часто не виправдовує покладених надій. І хоча цей шарнір кутової швидкості відносно не дорогий, багато власників розчаровуються в його покупці, так як вже через пару місяців ШРУС знову починає хрустіти (до речі при установці на С-МАХ з автоматичною коробкою теж можуть виникнути проблеми).

Досить непогано себе показали ШРУСи Metelli , Loebro і SKF, тому якщо і зупинятися на виборі між аналогами, то варто звернути увагу саме на граніти цих трьох виробників. Хоча до Metelli і Loebro може виникнути кілька питань з якості хомутів і пильовика. У першого виробника часто трапляються проблеми саме з фіксацією захисного пильовика (хомут часто провертається), а другий виробник від концерну GKN іноді може підвести якістю пильовика.

Виробник SKF зарекомендував себе на ринку підшипників високою якістю. ШРУСи даного виробника теж не є винятком і орієнтовний термін служби складає близько 100 тис. Км . яке в будь-який момент може порушити зіпсований пильовик або екстремальний стиль водіння автомобіля. Ціна на ШРУСи цієї фірми до речі анітрохи не більше ніж розглянутих вище аналогів і в 2015 році коливається від 35 доларів за комплект зовнішнього ШРУСа на Фокус 2 до 80 зелених за зовнішній який підходить до Ford Focus C-MAX і FOCUS 2.

фактори, які впливають на термін служби шруса

З усього вище викладеного можна зробити висновок, що вибираючи новий кращий ШРУС не варто спиратися тільки на цінову складову деталі, її характеристики є обов'язковими для порівняння, також варто врахувати що і деталі-аналоги досить часто підробляють і від цього ніхто не застрахований. Сильно тонкі пильовики , недостатнє кількість мастила або погано фіксується хомут є основними дефектами шарнір рівних кутових швидкостей.

Автор: Іван Матієшин


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found