Яка поліроль пластика салону автомобіля краще (ТОП 10 засобів)

Поліроль пластика салону автомобіля виконує дві функції. Перша - відновлює первісний зовнішній вигляд пластикових поверхонь, робить їх зовні привабливими. Друга - захищає ці поверхні від впливу шкідливих зовнішніх факторів, механічних пошкоджень, ультрафіолету, запобігає потраплянню на них пилу. Поліроль для пластика авто необхідно використовувати на регулярній основі, оскільки такий підхід забезпечить надійний захист поверхні і її гарний зовнішній вигляд. Більшість сучасних складів можна також використовувати і з гумовими поверхнями.

зміст

 • Опис полироля для пластику
 • Кращі поліролі
 • Як зробити поліроль своїми руками

Поліроль для пластика салону авто

Зверніть увагу, що поліролі призначені саме для полірування заздалегідь очищених (чистих) поверхонь. Якщо ж на ній має бруд, то для її видалення необхідно скористатися спеціальними очисниками пластикових деталей салону автомобіля. Очисники зазвичай використовують разово, для видалення забруднення на поверхнях деталей. Саме полиролями пластика салону користуються перекупки при продажу авто, щоб створити більш презентабельний вигляд. Якщо у вас вже був позитивний або негативний досвід використання тих чи інших полиролей, поділіться ним в коментарях.

Рейтинг кращих полиролей для пластику був складений на основі найпопулярніших і найбільш затребуваних засобів. Неодноразові тести та огляди наочно показали реальні можливості рідини здатної відновити вигляд деталі інтер'єру до стану "як нова".

Назва засоби Опис і особливості Ціна влітку 2018 року, руб
Turtle Wax Відмінно маскує подряпини і додає блиск. Може використовуватися з гумою і шкірою. 450
HI-GEAR Dashboard Cleaner Professional Line Забезпечує очищення, блиск і захист обробленої поверхні. Може використовуватися з гумою і вінілом. 450
Runway Відмінно маскує дрібні подряпини і надає насичений колір пластику. 250
Nanox Має середню ефективність. Може використовуватися з гумовими і вініловими поверхнями. 600
Sonax Має середню ефективність. Добре відштовхує пил. 300
Lavr Непоганий поліроль з ароматизатором. 200
Grass Можна використовувати в якості мастила. Ефективність середня. 300
DoctorWax Може використовуватися з зовнішніми деталями. Непогано полірує, однак іноді виникають випаровування на склі. 700
Astrohim Непогано полірує, проте відсутня антистатичний ефект. 100
Plak Mat Atas Чи не маскує дрібні подряпини, ефективність низька. 300

Опис полироля для пластику

Стандартний поліроль - це хімічний склад, заснований на силіконовій основі, в який входять фтор полімери, зволожуючі засоби, штучний віск, ароматизатори і деякі сполучні компоненти. Поліролі реалізуються в різних агрегатних станах - пастах, кремах і аерозолях. Однак найширшу популярність отримали саме аерозолі, про них далі і буде йти мова.

Як правило поліролі виконують функцію реставратора пластикових поверхонь. Також до їх складу входять речовини, що забезпечують антистатичні властивості оброблюваних поверхонь. Завдяки цьому на них не налипає пил. Більшість коштів мають ароматизовані складові, тому вони також освіжають атмосферу салону машини.

Метод використання полиролей для чорного або світлого пластика, в основному, традиційний. За допомогою аерозольного балончика засіб наноситься на поверхню, після чого йому треба дати трохи вбратися протягом двох-трьох хвилин. Після цього за допомогою м'якої тканини (НЕ ворсистої) розтерти поліроль до появи на поверхні бажаного результату - блиску і почорніння. Однак в деяких випадках метод застосування може незначно відрізнятися, тому завжди перед використанням читайте інструкцію по застосуванню полироля.

Рейтинг популярних полиролей для пластику

Найпоширеніший і логічне запитання, що виникає у автолюбителів, які шукають Полировочная засіб, - це якийсь кращий поліроль для пластику? Однозначної відповіді на нього не існує, оскільки в інтернеті можна знайти безліч суперечливих відгуків щодо застосування навіть однакових засобів. Ще один фактор полягає в тому, що ринок мінливий, в магазинах з'являються нові, досконаліші, поліролі, а старі засоби знімаються з виробництва.

Далі представлений рейтинг популярних полиролей для пластику. Він не носить комерційний характер, і не має на меті рекламувати який-небудь засіб. Список складений на основі тестів і відгуків автовласників, в різний час використовували такі склади. Сподіваємося, наведена інформація допоможе вам визначитися з вибором, і купити поліроль для пластику, який відповідає вашим очікуванням.

Turtle Wax

Швидкодіючий поліроль для пластику Turtle Wax

Поліроль TURTLE WAX GL DRY TOUCH показує найвищу ефективність у полировании пластикових поверхонь в салоні авто. Після обробки цим засобом пластик отримує насичений колір, а дрібні подряпини стають не видно. Поліроль можна використовувати також з гумовими і шкіряними поверхнями. Склад швидко сохне завдяки використанню формули «сухий блиск». Також поліроль для пластику turtle wax можна використовувати для зовнішніх деталей автомобіля з такого матеріалу і гумових ущільнювачів.

Перед застосуванням флакон необхідно гарненько струснути, після нанести засіб на оброблювану поверхню. Дати поліролі вбратися протягом однієї-двох хвилин. Далі за допомогою сухої дрантя гарненько відполірувати поверхню. Якщо пластик сильно забруднений, то необхідно його попередньо очистити відповідними складами. Виробник не рекомендує використовувати "черепашку" на рульовому колесі, оскільки засіб створює слизький шар.

Реалізується у флаконі об'ємом 300 мл з кнопковим розприскувачем. Його артикул - FG7622. Ціна за станом на літо 2018 року становить близько 450 рублів.

1
 • плюси:
 • маскує дрібні подряпини;
 • моментальне висихання;
 • відсутність жирних блисків;
 • широкий спектр застосування;
 • мінуси:
 • відносно висока ціна;
 • утворює ковзний шар;
HI-GEAR Dashboard Cleaner Professional Line

Ефективна пінна поліроль для пластикових елементів HI-GEAR

За численними відгуками автомобілістів є дуже ефективним полиролем приладової панелі і інших пластикових елементів салону автомобіля. Виробником позиціонується як засіб «3 в 1», що забезпечує очистку, блиск і захист обробленої поверхні. Являє собою пінний поліроль. Може також використовуватися з гумовими і вініловими поверхнями. Після полірування засобом від фірми Хайгір на панелі утворюється щільний силіконовий захисний шар, який запобігає можливому виникнення подряпин і захищає торпедо від впливу ультрафіолету. Має приємний аромат.

Метод застосування дуже простий. Для цього потрібно на попередньо очищену поверхню нанести кілька поліролі. Почекати кілька хвилин, після чого за допомогою м'якої ганчірки або серветки з мікрофібри відполірувати поверхню до появи характерного блиску. Краще обробляти пластикові елементи невеликими площами, щоб засіб в процесі не висохло повністю.

Фасується в балончику об'ємом 280 мл. Артикул товару - HG5615. Ціна такого флакона на вказаний період часу становить близько 450 рублів.

2
 • плюси:
 • захищає від подряпин;
 • захист від вигорання на сонці;
 • приємний запах;
 • мінуси:
 • немає;
Runway

Поліроль для додання глибокого кольору інтер'єру салону Runway

Хороший ефективний поліроль, який після себе залишає глибокий насичений колір. Варто зазначити, що засіб Ранвей відмінно маскує дрібні подряпини на пошкодженій поверхні. Може використовуватися не тільки для внутрішніх, але і зовнішніх елементів корпусу автомобіля, наприклад, бампера, молдингів, стекол поворотников і так далі. Поліроль створює надійний захисний шар, який зберігає пластик від вигорання і розтріскування.

Метод нанесення також відрізняється і аналогічний попередньому засобу. Тобто, засіб потрібно нанести на чисту ганчірку, а за допомогою іншої ганчірки (НЕ ворсистої) гарненько відполірувати. Зверніть увагу, що не можна допускати попадання полироля на шкіру і в очі , тому працювати краще в гумових рукавичках!

Фасується в пляшки об'ємом 250 мл. Артикул товару - RW2539. Ціна такого флакона становить 250 рублів.

3
 • плюси:
 • добре маскує подряпини;
 • робить кольору оброблюваних поверхонь більш насиченими;
 • створює захисний шар від подряпин і сонячних променів;
 • мінуси:
 • агресивний по відношенню до людської шкірі складу;
 • висока витрата;
Nanox

Високотехнологічна поліроль Nanox

Виробник позиціонує Nanox як диво-розробку, засновану на «нанотехнології». Однак численні тести цього полироля показали його посередність у виконанні покладених на нього завдань. Тобто, ефективність середня. Поліроль Нанокс можна також використовувати з гумовими і вініловими поверхнями. Має антистатичний ефект, який тримається досить довго. Також ефективно захищає пластик від впливу ультрафіолету.

Метод нанесення аналогічний. За допомогою ручного розпилювача необхідно нанести засіб на оброблювану поверхню, після чого відразу ж відполірувати її. Процедуру проводити до появи характерного почорніння.

Реалізується в упаковці об'ємом 450 мл з ручним розприскувачем. Код товару - NX8344. Відрізняється досить високою ціною - до 600 рублів.

4
 • плюси:
 • антистатичний ефект;
 • створює захисний шар від ультрафіолету;
 • ефект від використання досить тривалий;
 • мінуси:
 • не надто висока ефективність препарату;
Sonax

Матирующая поліроль з широким спектром ароматів Sonax

Непоганий популярний поліроль Sonax з ароматом яблука. Не тільки добре полірує поверхні, але і створює на них захисний шар. Після обробки на поверхні залишається матовий ефект. Має антистатическое і вологовідштовхувальне властивості. У складі кошти відсутня силікон. Що стосується результативності, то за відгуками можна судити про її середнього ступеня.

Метод нанесення може бути будь-яким - або за допомогою ганчірочки або безпосередньо розпорошити на оброблювану поверхню. Після цього за допомогою сухої дрантя або серветки з мікрофібри засіб необхідно гарненько втерти в деталь до освіти матового ефекту.

Реалізується в упаковці з ручним розприскувачем об'ємом 500 мл. Артикул товару - 359241. Його ціна становить близько 300 рублів.

5
 • плюси:
 • антистатики в складі;
 • створює захисний вологовідштовхувальний шар;
 • після застосування утворює матирующий ефект;
 • мінуси:
 • посередня ефективність;
Lavr

Поліроль з ефективним захисним шаром Lavr

Поліроль пластика Lavr позиціонується як професійний засіб для очищення пластикових, гумових і вінілових поверхонь, в тому числі приладової панелі. Після нанесення створює непоганий захисний шар, який перешкоджає згубному впливу ультрафіолету і дрібних механічних пошкоджень. Має кілька типів ароматизаторів, в тому числі, лайм і вишня. Однак багато автовласників відзначають середню ефективність використання даного засобу, Але є і відеосюжети де блогери-перекупки використовують цей засіб в тих авто, що самі продають. Реклама це чи дійсно професійна поліроль пластика судіть самі.

Метод нанесення традиційний. Головне, розтирати поліроль необхідно за допомогою чистого дрантя з тим, щоб не пошкодити поверхню і не наслідити на ній.

Фасується в балончики об'ємом 400 мл. Його артикул - Ln1625. Ціна даного товару становить 200 рублів, що непогано при досить великому обсязі флакона.

6
 • плюси:
 • утворює захисний шар від сонячних променів і дрібних подряпин;
 • багато різних ароматизаторів;
 • універсальність (підходить для різних поверхонь);
 • мінуси:
 • невисока ефективність полірування;
Grass

Поліроль з ефектом мастила Grass

Повна назва засобу - Grass Dashboard Cleaner. Позиціонується як поліроль і очищувач приладової панелі. Крім пластика також може використовуватися з гумою, шкірою і деревом. Відмінною особливістю цього полироля є той факт, що його можна використовувати в якості мастила в невеликих рухомих механізмах. Усуває неприємні запахи, і наповнює салон власним ароматом (існує кілька їх різновидів). Однак незважаючи на заявлену виробником високу ефективність багато автолюбителів відзначають, що засіб погано приховує дрібні подряпини. Тому рішення про його покупку цілком лежить на вас, піддасться обіцянкам виробника або повірити реальних тестів використання такої поліролі.

Метод нанесення традиційний. Однак вичікувати час після нанесення засобу на поверхню не потрібно. Можна відразу ж після цього втирати поліроль з допомогою чистого дрантя в поверхню пластикової або іншої деталі.

Реалізується у флаконі з досить великим обсягом - 750 мл. Його артикул - 1201071. Ціна такої великої упаковки складає всього 300 рублів.

7
 • плюси:
 • можна використовувати в якості мастила для дрібних деталей;
 • добре бореться зі сторонніми запахами, має різні аромати;
 • мінуси:
 • погано маскує подряпини;
DoctorWax

Відновлювальний поліроль DoctorWax

Непоганий поліроль для пластику від Доктора Вакс, який також можна використовувати з гумовими, шкіряними і вініловими поверхнями. Добре відновлює первісний вигляд пластика і маскує подряпини. Цей реставратор пластика може використовуватися з зовнішніми деталями автомобіля, наприклад, бамперами і молдингами. Також володіє очищує ефектом. Створюваний на пластиці захисний шар запобігає його від руйнування і розтріскування завдяки тому, що до складу засобу входить захищає вініл. Видаляє сторонні запахи. Має антистатичний ефект.

Засіб має цікавий недоліком. Після обробки торпедо засобом DoctorWax через деякий час на внутрішній поверхні лобового скла можлива поява білого нальоту, який досить складно змити. Метод нанесення поліролі традиційний. Для цього на флаконі передбачений невеликий кнопковий розпилювач. Полірування необхідно виконувати за допомогою чистої, неворсистою дрантя або серветки з мікрофіброю.

Фасується у флакони об'ємом 650 мл. Його артикул - DW5230. Ціна такої упаковки складає близько 700 рублів.

8
 • плюси:
 • ефективний захисний шар;
 • ефект очищення;
 • хороше маскування дрібних подряпин;
 • мінуси:
 • поява легкого нальоту на склі з внутрішньої сторони;
Astrohim

Бюджетна поліроль з полімерами Astrohim

Непоганий, а головне дешевий, поліроль для пластику від Астрохім. Заснований на полімерному складі, тому може також використовуватися з гумовими, вініловими і шкіряними поверхнями. Полімерний шар, отриманий в результаті обробки поверхні даними засобом, ефективно захищає пластик від ультрафіолету. Проте наголошується, що у поліролі немає антистатичного ефекту, тому пил продовжує осідати, а на відполірованою поверхні її видно ще краще. У тестах від журналу за кермом також брав участь як зразок здатний очищати і оббивку салону, а не тільки пластикові декоративні елементи.

Ще одна особливість полягає в тому, що після обробки на поверхні отриманий полімерний шар є дуже слизьким. Тому не рекомендується наносити даний засіб на рульове колесо і важіль стоянкового гальма! . Виробник випускає даний поліроль з різними ароматизаторами.

Фасується в балончики об'ємом 335 мл. Артикул товару - AC23311. Ціна однієї упаковки складає 100 рублів.

9
 • плюси:
 • хороший захисний шар після застосування;
 • підходить для безлічі поверхонь;
 • мінуси:
 • ковзаюча поверхня після застосування;
 • швидко осідає пил на оброблені їм ділянки, так як немає антістатіка;
Plak Mat Atas

Очищаюча поліроль Plak Mat Atas

Також іноді в продажу можна зустріти його аналог Atas Plak Super Mat. Досить популярні засоби в силу хорошого співвідношення ціни і кількості кошти в балоні. Однак як показують численні тести і відгуки автовласників, поліроль Плака не відрізняється якісним виконанням своєї функції. Він непогано очищає поверхню, проте полірує не дуже добре. Після себе залишає матовий фон. За допомогою полироля Plak навряд чи вдасться приховати дрібні подряпини на пластику, хоча виробником робиться акцент на те що це поліроль матова для пластику автомобіля і по ідеї повинна навпаки добре приховувати подряпини і потертості.

Має антистатичні і пиловідштовхуючі властивості. Проте наголошується, що вони швидко випаровуються, буквально за 5 ... 7 днів. Виробник випускає лінійку подібних полиролей з різними ароматами - апельсин, вишня, папайя і іншими. Метод використання традиційний. Необхідно нанести засіб на поверхню, почекати трохи і відполірувати оброблене місце.

Обсяг балона становить 600 мл. Його артикул - 5163. Ціна такого балона складає близько 300 рублів.

10
 • плюси:
 • найкраще поєднання ціна / якість;
 • хороші властивості очищення поверхні;
 • антистатики в складі;
 • мінуси:
 • погані полірувальні властивості;
 • погано маскує подряпини;
 • недовго тримається;

Як зробити очищувач-поліроль своїми руками

Якщо ви з яких-небудь причин не можете або не хочете купити очищувач пластика, випущений в заводських умовах, існують кілька так званих народних рецептів, за допомогою яких в домашніх умовах можна виготовити склад, функціонально схожий на фабричний. Ось один з них. Вам знадобляться наступні компоненти:

 1. Розчинник «Уайт-Спірит».
 2. Гліцерин.
 3. Вода.
 4. Ганчір'я, мікрофібра або губка.
 5. Пензлик (опціонально).

Алгоритм застосування очищувача пластика будинку буде наступним:

Очищення пластика салону за допомогою гліцерину

 1. За допомогою пензлика, губки або дрантя і «Уайт-Спірита» видалити забруднення з поверхні пластикових виробів (цей розчинник безпечний для пластмаси).
 2. Поки розчинник буде випаровуватися, необхідно розвести гліцерин з водою в рівних об'ємних частках (1: 1). Досить близько 100 мл суміші або навіть менше.
 3. За допомогою іншого дрантя (не тієї, яка використовувалася для розчинника) нанести розчин гліцерину і води на оброблювану поверхню. Цей склад виконує роль полироля.

Затирати поверхню згодом не потрібно, можливо лише в разі, якщо залишився явний жирний слід. Бажано перед використанням «Уайт-Спірита» перевірити його дію на який-небудь малопомітною області деталі (головне, щоб пластмаса була та сама). Це робиться для контролю того, що розчинник не буде для неї шкідливим, оскільки можливий варіант використання в автомобілі особливої ​​пластмаси.

висновок

При виборі того чи іншого полироля необхідно керуватися міркуваннями по співвідношенню ціни і якості, а також наявності товару в магазинах. Не варто купувати дуже дешеві кошти, однак і переплачувати не має сенсу. Перераховані вище засоби гідно справляються з поліролью пластикових поверхонь, а також їх захистом від зовнішніх факторів, і зберігають захисні властивості протягом тривалого часу. Однак бажано користуватися полиролями на постійній основі. Так ви зможете не тільки підтримувати гарний зовнішній вигляд пластикових деталей салону вашого автомобіля, але і захищати їх від впливу шкідливих факторів.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found