Заміна ременя генератора Опель Астра Н. Інструкція як поміняти приводний ремінь Астра Н

Заміна ременя генератора, тобто приводу допоміжних агрегатів (помпи, кондиціонера і генератора), багато в чому схожа на різних двигунах. Відмінності знаходяться лише у випадках компонування натяжних роликів і витікаючими з цього особливостями. Також на різних двигунах кількість приводних агрегатів може бути різним, а значить довжина ременя теж буде відрізнятися .

Перед зняттям старого ременя рекомендується замалювати схему натягу, щоб було легше орієнтуватися при зворотній установці. Якщо старий ремінь буде знову розміщується після зняття, варто намалювати установчі позначки, зокрема позначити в який бік крутиться ремінь. Неправильно встановлений старий ремінь вийде з ладу набагато швидше.

Ремінь обертається за годинниковою стрілкою , якщо дивитися на двигун зі сторони ремінного приводу.

Періодичність заміни ременя генератора і несправності при обриві

На питання, коли міняти приводний ремінь, дає відповідь керівництво по ремонту Опель Астра Н - для двигунів Z13DTH, Z17DTH, Z17D7L інтервал заміни становить кожні 90,000 км пробігу або раз в 6 років. Для Z19DT (L / H) - кожні 120,000 км (або раз в 10 років), а на моторах Z19DTH / Z17DT (L / H) - кожні 150,000 км (або раз в 10 років).

Обрив приводного ременя може злучити причиною таких несправностей:

  • зниження ємності або недозаряд АКБ;

  • перегрів системи охолодження;

  • порушення циркуляції ОЖ.

Перевірка приводного ременя Опель Астра Н

Ремінний привід розташований на двигуні справа, якщо дивитися по ходу руху авто. Щоб перевірити ремінь, його слід оглянути і помацати по всій довжині, визначаючи наявність тріщин і розшарувань . Також неприпустимі такі дефекти як потертості або відполіровані до блиску ділянки.

Потім, на бензинових двигунах, слід оглянути важіль натяжителя ременя. Він повинен бути між упорами на пластині підстави. Якщо ж він прилягає до упору, тоді слід замінити ремінь разом з натяжителем.

Заміна ременя генератора, помпи і компресора кондиціонера Астра Н


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found