Які гальмівні диски вибрати для Кіа Ріо 3. Номери гальмівних дисків Ріо 3

Термін служби для оригінальних дисків на Кіа Ріо 3 має дуже суперечливі відгуки. У кого-то вони ходять по сто і більше тисяч кілометрів, і змінюються в результаті зносу, а у кого-то починають бити вже на десяти тисячах кілометрів. Тому в регламенті ТО значиться перевірка гальмівних механізмів кожні 15,000 км пробігу, куди входить і огляд дисків.

Багато що залежить від умов використання та манери керування, але мабуть корейське якість кульгає і головна причина зносу гальмівних дисків - це перегрів.

Із заводу на Kia Rio 3 встановлені оригінальні диски під наступними номерами :

  • Передній гальмівний диск - 517120U000 (один диск), середня ціна - 4110 рублів.
  • Задній гальмівний диск - 584110U300 (один диск), середня ціна - 4020 рублів.

Гальмівний диск OZ 320380920

Незважаючи на проблеми з можливим перегрівом (як результат - деформація диска), оригінальні диски залишаються дуже популярними . Ціна на оригінальні диски невелика, все таки про себе дає знати країна походження. На оригінальні диски орієнтуються дилери і ті, хто не хоче ламати голову, вибираючи серед аналогів.

На ряду з оригінальними дисками, дуже популярні і аналоги. Так, наприклад, компанія TRW пропонує непогані гальмівні диски. Диски хорошої якості, відсутні сторонні шуми (зокрема при відпуску гальма при положенні селектора «D»), гальмування комфортне і впевнене.

  • Передній гальмівний диск TRW DF6198 , середня вартість - 1800 рублів .
  • Задній гальмівний диск TRW DF7928 , середня вартість - 1470 рублів.

Ще одна фірма - це Textar. Непогані диски, але хороший результат досягається тільки з колодками Textar, оскільки при установці колодок іншої фірми з великою ймовірністю почнуть пищати . Та й ціна, в порівнянні з оригіналами та якіснішими аналогами, зависока.

  • Textar 92164700 Диск гальмівний вентильований передній, середня ціна - 2000 рублів.
  • Textar 92242203 Задній гальмівний диск, середня ціна - 3500 рублів.

Багато власників Kia Rio 3 рекомендують до заміни диски Brembo. Хороші якісні диски, виконання з передових матеріалів і забезпечують плавне передбачуване гальмування. У мережі, нарівні з позитивними відгуками, можна зустріти і негативні : про перегрів. невідповідність розмірам і заявленій якості. Швидше за все, негативні відгуки викликані переважно великою кількістю підробок, а у підробок якість мається на увазі не те. Ті ж, кому дісталися оригінальні диски Brembo, залишаються задоволені як якістю, так і терміном служби.

  • Brembo 09.C171.10 Диск гальмівний, вентильований передній, середня вартість - 1730 рублів.
  • Brembo 08.C172.10 Диск гальмівний задній, середня вартість - 1460 рублів.

Самі рекомендовані гальмівні диски після оригінальних - це Otto Zimmermann. При цьому багато хто стверджує, що Otto Zimmermann куди якісніше, ніж оригінальні диски. Вони забезпечують надійне гальмування, довгий термін служби , комфортну їзду без сторонніх звуків, а головна відмінність від оригіналів - в них немає схильності до перегріву. Ще один плюс, який потішить автолюбителів, що при всіх своїх позитивних якостях Otto Zimmermann виявилися ще й дешевше оригінальних дисків.

  • Otto Zimmermann 320.3810.20 Диск гальмівний, «Coat Z» задній, середня ціна - 2000 рублів.
  • Otto Zimmermann 320.3809.20 Диск гальмівний вентильований, «Coat Z» передній, середня ціна - 2630 рублів.

Таким чином Kia Rio III одна з небагатьох машин, для яких краще купити гальмівні диски аналоги, а не оригінал - вони виявляються не тільки дешевше, але і якісніше. Зрозуміло, якщо мова йде про Otto Zimmermann. Але потрібно пам'ятати, що хороший результат досягається в парі з якісними колодками.

Ціни вказані для Москви і області станом на осінь 2017.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found