Як відремонтувати дизельні форсунки Делфі Common Rail. Розбирання, чистка, заміна клапана

Форсунки Delphi володіють достатньою потужністю і економністю, але в той же час має великий недолік у вигляді остраху бруду або сміття що може перебувати в паливній системі. На автомобілі це може проявлятися по різному, в зимовий період це погана заведенням автомобіля, а при плюсовій температурі - помилка на високих оборотах, а також троение двигуна. Всі подібні симптоми супроводжуватися зниженням тиску в паливній рампі, збільшеним витратою палива, появою чорного диму у авто, а це в свою чергу призводить до забруднення фільтр сажі або клапана ЄДР.

Що ж робити? Справа в тому що в цих форсунках за обратку відповідає мультиплікатор, який виступає свого роду регулятором, коли поверхня цього клапана отримує пошкодження, форсунка починає зливати в обратку. Сама ж часта проблема всіх дизельний форсунок Delphi - пропадає тиск. А все тому що клапана в форсунках або забиваються від неякісного палива, або іржавіють від води в солярці.

Перевірка дизельних форсунок

Щоб розібратися як перевірити форсунки на дизелі своїми руками можна обійтися гайковим ключем, медичним шприцом і елементарними знаннями про паливній системі

Детальніше

Ресурс цього мультиплікатора до 150 тисяч кілометром , а це значить що необхідно обов'язково робити регламентне ТО при таких пробігах з заміною клапана, що б одного ранку Ви просто не змогли завести свій автомобіль.

Як відремонтувати дизельну форсунку Делфі

Суть відновлення працездатності форсунки Delphi полягає в тому, що потрібно поміняти зворотний клапан і почистити карбклінером не тільки розпилювач, а й всі деталі форсунки в розібраному вигляді.

Для початку необхідно зачистити форсунку зовні, щоб при ремонті сміття не потрапив всередину форсунки, при цьому особливу увагу необхідно приділити розпилювача, зачищаючи його не можна зчісувати носик розпилювача інакше форсунка почне неправильно лити паливо.

Коли форсунка зачищена, затискаємо її в лещатах, беремо головку на 15 (як в правило в форсунках Delphi тільки така головка) і розкручуємо проти годинникової стрілки. Акуратно знімаємо гайку.

Дуже важливо запам'ятати порядок , в якому ви розбирали форсунку, якщо не хочете потім їхати до дизелісти з проблемою того що форсунка не працює.

За структурою всі просто, гайка, розпилювач, голка, плунжер, проставка, мультиплікатор, пружина і корпус. Всі елементи форсунки потрібно продути і акуратно промити, крім самого корпуса, для промивання та очищення найкраще використовувати синтетичний очищувач карбюратора.

Після нанесення очищувача, форсунку теж потрібно продути, тому під рукою бажано мати компресор.

Міняємо старий клапан на новий і збираємо форсунку в тій же послідовності що і розбирали. Гайку від нагару кращого всього чистити свердлом для дрилі. Збираємо форсунку і наносимо ущільнювач для різьблення або герметик, головне нанести тільки на різьблення не зачіпаючи нутрощі форсунки, інакше можна пошкодити мультиплікатор.

Одягаємо гайку і затискаємо її динамометричним ключем на 25 ньютон на метр. Якщо все зробити правильно форсунку можна сміливо ставити на автомобіль.

Не забуваємо що для автомобілів з дизельним системою Євро 5 , після ремонту форсунки потрібно обов'язково привласнити код і прописати в блок управління, що можна зробити тільки на спеціальному обладнання.

Нюанси ремонту та адаптації форсунок Делфі системи Common Rail

Відео по ремонту дизельний форсунок Делфі


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found