Рейтинг кращих ароматизаторів для авто (ТОП 10). Який вибрати освіжувач повітря в машину

Ароматизатор в машину може бути підвісним, чіплятися на дефлектор або встановлюватися на панель або ставиться під сидіння. Кожен з них буває в різному агрегатному стані: сухим, рідким, гелевим і спрей. Завдання ароматизаторів - маскування неприємних запахів, а також освіження повітря і додання йому приємного зовнішнього аромату.

зміст:

 • типи ароматизаторів
 • За якими критеріями вибирати
 • Огляд популярних складів
 • Ароматизатор своїми руками

Ароматизатор в машину

При виборі автовласник часто звертає увагу на торгову марку, під якою був випущений той або освіжувач повітря в машину. В даному сегменті ринку у виробників існує жорстка конкуренція. Однак вітчизняні та зарубіжні автолюбителі користуються рядом перевірених, якісних і відносно недорогих засобів, список яких можна знайти в рейтингу кращих. Такий огляд топових ароматизаторів для авто допоможе кожному водієві підібрати "пахучку" під свої переваги.

Назва ароматизатора Короткий опис і особливості Обсяг упаковки, мл / мг Ціна однієї упаковки станом на літо 2020 року, російських рублів
Contex Реалізуються в різних упаковках де наповнювач рідина, гель або спрей. Популярністю користуються баночки з дерев'яними кришками, спреї і підвісні картонки. Має багато позитивних відгуків. Гелева банку - 100 мл 160
AREON Найпопулярніші підвісні "ялинки". Має малий термін дії, але зате і низьку ціну. Кращий вибір якщо головний критерій вартість. жорсткий корпус 50
Aroma Має багато виконань, але частіше встановлюється на повітропровід. Можна використовувати різні аромати навіть для однієї упаковки (тобто, багаторазовість). Термін дії - один місяць. змінна губка 950
Eikosha Пропонується з великою кількістю ароматів. Один з найпопулярніших встановлюється на дефлектор. Має крейдяний наповнювач. Дуже тривалий термін дії - до 6 ... 8 місяців. змінна губка 600
DR. MARCUS Pump spray Призначається для розпилення на елементи салону. 50 200
DIAX VICCOLOR CLEAR MARINE Гелевий японський ароматизатор в машину з запахом моря. Термін дії - 3 місяці. Більшою мірою має тільки позитивні відгуки. 85 450
Jelly Belly Великий асортимент різних ароматів. Найпопулярніші гелеві ароматизатори в машину. Термін дії - від одного до двох місяців. 70 1300
Meilleur Дуже хороша, але дорога продукція, можна знайти більш дешевий аналог. Має 20 різних ароматів. 10 400
корона Недорогий гелевий ароматизатор в упаковці у вигляді царської корони. Має багато ароматів і колірних реалізацій упаковки. 200 140

Види ароматизаторів в машину

Залежно від принципу дії виділяють сім основних типів ароматизаторів для авто. Кожен з них має свої особливості, переваги і недоліки, а також метод використання. Так, освіжувачі повітря діляться на:

 • Картонні . Це найпростіші і найменш ефективні засоби . Подібні ароматизатори зроблені на основі картону, цупкого паперу або пресованого волокна. Матеріал просочується ароматизованими засобами з великим асортиментом різних ароматів (можна підібрати залежно від сезону року). Форма таких освіжувачів буває різною, проте найпоширеніша - так звана «ялинка». Її підвішують на дзеркало заднього виду (підвісний ароматизатор). Єдиною перевагою засобу є його низька ціна. Виробниками вказується, що освіжувач працює близько двох-трьох тижнів, однак на практиці вони видають приємний запах не більше одного тижня.
 • Рідинні . Бувають двох типів. Ароматизатори першого типу кріпляться на вихідний отвір воздуховода (дефлектор), тим самим збагачуючи виходить в салон повітря приємним запахом. Освіжувачі другого типу можуть ставиться на панель авто або підвішуватися в пляшечці. Основу таких ароматизаторів становить концентрована рідина з певним запахом. На упаковці часто передбачений клапан, у якого можна регулювати кут відкриття. Це забезпечує значення інтенсивності випаровування рідини з балончика в салон. Відповідно до інтенсивністю використання змінюється і термін експлуатації упаковки. При середній інтенсивності зазвичай працює близько двох місяців. Зверніть увагу, що переважна більшість рідких ароматизаторів є хімічно агресивними, І при попаданні їх на пластикову поверхню (наприклад, при пошкодженні упаковки або розпліскуванню) вони можуть пошкодити її .

  Типовий гелевий ароматизатор

 • Гелеві . Основу гелевого ароматизатора в машину становить ароматна густа желеподібна субстанція, вміщена в пластмасову ємність. Перед використанням засобу пластмасову упаковку необхідно проколоти в зазначеному місці з тим, щоб гель почав витікати з резервуара. У міру витікання він випаровується і з часом його стає все менше. Середній термін роботи гелевих ароматизаторів салону авто - близько двох місяців.
 • Крейдяні . Основою подібних ароматизаторів є сухе ароматизоване речовина. Перевагою крейдяних ароматизаторів є те, що сам крейда не випаровується, а ароматичні речовини випаровуються досить довго. Відповідно, термін використання крейдових освіжувачів довше, ніж у його аналогів і може становити до трьох-чотирьох місяців. Також, при наявності ефірних ароматизаторів або навіть дугових, такий освіжувач можна періодично відновлювати.
 • Кісетние . Це ароматизатор в машину в мішечку. Вони являють собою невеликий ганчір'яний мішечок, усередині якого знаходиться склад, просочений ароматичними речовинами. В якості основного складу може бути використані різні матеріали - трави, зерна, гранули, спеції. Ароматизатори в мішечку відрізняються інтенсивністю поширення запаху і тривалістю роботи. Так, середній термін експлуатації подібного освіжувача становить близько трьох-чотирьох місяців. Причому коли запах пропадає, то його можна відновити підсипали нову порцію кави або спецій.
 • Під сидіння . Їх виконання може бути різним. Найчастіше це пластикові баночки, але також можна зустріти м'які упаковки у вигляді мішечків. Інший варіант - плоска пінна основа, яку зручно класти під сидіння. Кріпиться ароматизатор, як правило, на нижню частину автомобільного сидіння або під нього за допомогою липучки або клейкої стрічки. Перевагою подібного ароматизатора є його скритність і той факт, що він не заважає в салоні. Термін експлуатації ароматизатора в машину під сидіння досить тривалий і становить близько трьох-чотирьох місяців.
 • Спреї . Являють собою класичні освіжувачі повітря, схожі на побутові, але з іншими, автомобільними, ароматами. Використання їх стандартне - потрібно просто розпорошити склад в салоні автомобіля. Ефективність подібних ароматизаторів найнижча. Склад швидко випаровується з салону в результаті роботи природної або примусової вентиляції. Щоб продовжити дію ароматизатора можна включити кондиціонер в режим роботи в замкнутому циклі (без забору повітря зовні). Перевага у спреїв одне - низька ціна.

Підвісні ароматизатори для машини зазвичай вішають на дзеркало заднього виду. Інший варіант - гачок для одягу, який є на ручці над дверима в салоні автомобіля. Що стосується гелевих та крейдяних ароматизаторів, то їх можна встановлювати в самих різних місцях. Наприклад, біля дефлектора з тим, щоб повітря, що виходить з самого початку наповнювався відповідним ароматом. Також їх можна встановлювати просто на торпеду, під сидіння, в ящик на дверцятах машини (при його наявності).

Не можна встановлювати ароматизатор на ту частину приладової панелі, звідки в разі аварійної ситуації вистрілює подушка безпеки.

Поради щодо вибору ароматизаторів

Вибираючи ароматизатор для машини завжди потрібно звертати увагу на важливі фактори, наведені нижче.

 1. В авто з невеликим салоном (наприклад, міської малолітражки) не варто купувати ароматизатор з дуже насиченим ароматом. Це може привести до перенасичення повітря неприємним запахом, через що в довгостроковій перспективі може розболітися голова, знизитися реакція і навіть порушитися координація рухів.
 2. Заспокійливу дію мають ароматизатори із запахом наступних рослин: лаванда, м'ята, ромашка, жасмин, бергамот. Однак якщо ці запахи будуть занадто насиченими, то це може привести до зниження мозкової активності і притуплення реакції. Що стосується запаху троянди, то він має снодійний дією, тому до його вибору потрібно підходити обережно.
 3. Бадьорить дією володіють такі запахи: евкаліпт, хвоя, цитрусові (різні), ялівець.
 4. Корисними для здоров'я будуть наступні аромати: ялиця, сосна, евкаліпт, чебрець. Вони володіють імуностимулюючі властивості.
 5. Існують аромати, які сприяють збільшенню апетиту. Так, до них належать такі запахи: аніс, груша, ванілін, кава. Зверніть увагу, що їх не рекомендується використовувати людям, що сидять на дієті і / або стежать за нормою споживання їжі.
Перед покупкою того або іншого ароматизатора обов'язково потрібно протестувати його, бажано в довгостроковій перспективі, з тим, щоб переконатися, що обраний запах не дратує водія і пасажирів, не викликає головного болю, сонливості і інших неприємних реакцій.

Після установки ароматизатора в машину потрібно обов'язково помити руки або хоча б протерти їх вологою гігієнічною серветкою з тим, щоб видалити з поверхні шкіри рук хімічні складові кошти.

Для водіїв, які курять за кермом і користуються попільничкою, хорошим варіантом будуть спеціальні гранульовані ароматизатори, призначені для нейтралізації запаху попелу. Вони поміщаються безпосередньо в попільничку і здатні нейтралізувати запах 10 недопалків (кількість залежить від конкретного зразка). Після цього зазначений наповнювач необхідно буде замінити на новий.

При покупці бажано переконатися, що в складі освіжувача немає розчинників і різних речовин, які потенційно можуть викликати алергію. Не рекомендується використовувати одночасно два і більш ароматизатора, тим більше з різними запахами!

Рейтинг ароматизаторів в машину

На полицях магазинів представлений широкий асортимент продукції виробників авто ароматизаторів. Тому зробити вибір не завжди просто. Представлений список кращих ароматизаторів в машину, складений на оглядах та відгуках, знайдених в мережі інтернет. В тому числі, на ютубі і автомобільних форумах. Всі наявні в рейтингу освіжувачі рекомендовані до покупки і повсюдно використовуються вітчизняними автовласниками. Якщо у вас був досвід використання представленими або іншими ароматизаторами - напишіть про це в коментарях.

Contex

Ароматизатори салону авто від Contex передбачає асортимент різних типів - «банку з гранулами», спреї, флакони з дерев'яною кришкою, підвісні картонні ароматизатори. Більшість з них мають такі аромати: The Sexmafia (деревно-квітковий свіжість), Warning Sexoholic (ваніль східні солодощі), Sex Наша Робота (ейфорія квітів і фруктів), SexBoard (грейпфрут з пелюстками троянди), Sex First (прохолода нічного саду), Orgasm Tester (аромат морського бризу з нотами лаванди).

Обсяг реалізованих гелевих банок складає 100 мл, а ціна однієї упаковки складає близько 160 рублів.

Що стосується ароматизаторів-спреїв від торгової марки Контекс, то обсяг однієї баночки становить 60 мл, а ціна - близько 140 рублів. Багато автолюбителів відзначають дуже приємні запахи, які, правда швидко вивітрюються.

Ароматизатори в машину Contex у флаконі з дерев'яною кришкою мають точно такі ж приємні запахи. Дерев'яні флакони зазвичай вішають на дзеркало заднього виду, хоча їх можна розташувати і в іншому зручному місці салону. Перед використанням потрібно видалити пластикову захисну кришку, після чого перевернути флакон з тим, щоб дерев'яна кришка гарненько просочилася ароматизатором. У міру віддалення запаху відповідну інформацію можна повторити. Обсяг однієї банки - 8 мл, а її ціна - 150 рублів.

Є у цієї фірми, багатьом відомої з виробництва контрацепції, і недорогі картонні ароматизатори, що також вішаються на дзеркало, проте ефект дії менш тривалий. Середня ціна одного такого підвісної ароматизатора становить близько 90 рублів.

Відгуки про ароматизаторах «Контекс», в основному позитивні. Єдиний їхній недолік - мала поширеність в продажу, зазвичай все замовляють через інтернет.

1

AREON

Під брендом AREON випускаються, в тому числі, картонні ароматизатори в машину з різними запахами. Одним з найпопулярніших в лінійці є модель Areon MKS16 REFRESHMENT, що має аромат хвойного лісу. Тому найчастіше ароматизатор у формі ялинки, яка підвішується за нитку на дзеркало заднього виду. За твердженням виробника, картон просочений натуральним хвойним маслом.

Переваги ароматизатора «Ареон» полягає в його повсюдної доступності і низькою ціною. Недоліки - в слабкій ефективності і малому терміну дії, зокрема, не більше одного місяця, а частіше близько двох-трьох тижнів. Ціна ароматизатора для машини Areon REFRESHMENT MKS16 становить близько 50 російських рублів.

2

AROMA

Ароматизатор в машину Aroma багатьом відомий за своїми пахучим ялинка, що вішаються на дзеркало заднього виду, але одним з найефективніших засобів освіжаюче салон є Universal Air Vent Car Aroma. Такий ароматизатор в салон авто для установки в повітропровід.

Проводиться китайською компанією Rock. Унікальність пристрою полягає в його багаторазовому використанні. Металевий корпус ароматизатора встановлюється на дефлектор вентиляції салону. Торець корпусу автовласник може викрутити, отримуючи таким чином доступ до губці, на яку наноситься ароматизоване масло. Таким чином, при зниженні інтенсивності запаху кількість масла на губці завжди можна поповнити. У тому числі можна використовувати масла з різними ароматами. Однієї заправки маслом (пара крапель) вистачає для роботи ароматизатора протягом 30 днів. На корпусі упаковки є рухома накладна частина, яка дозволяє припинити дію ароматизатора в разі виникнення такої необхідності.

Реальні відгуки показують, що ароматизатор дійсно зарекомендував себе з позитивного боку. Висока ціна компенсується багаторазового використання. З недоліків можна відзначити малу кількість масла при покупці ароматизатора. Інша неприємна особливість - можливі проблеми з перебуванням і покупкою нового ароматизованого масла. Однак замість нього можна використовувати інші парфумерні засоби, наприклад, парфуми, туалетну воду або ефірну олію для масажу.

Ціна ароматизатора в машину Universal Air Vent Car Aroma становить близько 950 рублів за станом на вказаний вище період.

3

EIKOSHA

Японський виробник Eikosha випускає багато різних ароматизаторів, проте одним з найбільш популярних є Eikosha Giga Bijou After Shower G-82. Він має крейдяний наповнювач, і встановлюється на дефлектор воздуховода в салоні автомобіля.

Аромат - суміш декількох запахів, в тому числі, зеленого чаю, грейпфрутового масла, лайма і апельсина. Авто ароматизатор Eikosha запозичив запах парфумів у всесвітньо відомої торгової марки Calvin Klein. Зручно що упаковка забезпечена спеціальною кліпсою для фіксації ароматизатора в машині на дефлектори, правда надійність кріплення слабенько.

Виробник зазначає, що однієї упаковки вистачає на 12 місяців експлуатації в салоні автомобіля. Однак, практичне використання показало - аромат зберігається приблизно 6 ... 8 місяців, після поступово випаровується.

Ціна досить висока, близько 600 рублів, однак це компенсується тривалістю експлуатації.

4

DR. MARCUS Pump spray

Серед аерозольних спреїв досить популярним є DR. MARCUS Pump spray. Одним з кращих можна назвати аерозоль із запахом нової машини DR. MARCUS Pump spray New Car. Випускається на території Польщі і фасується в невеликі флакони об'ємом 50 мл.

Освіжувач рекомендується розпорошувати на салонні килимки і / або бічну оббивку дверей. Засіб має приємний запах гуми і пластика, що нагадує запах салону знову купленої машини. Завдяки цьому його можна використовувати, наприклад, при виконанні передпродажної підготовки автомобіля.

Відгуки про спрей ароматизатор для авто, в основному, позитивні. З недоліків можна відзначити хіба що порівняно високу ціну при малому обсягом, а також те, що флакон скляний, тобто, може розбитися при падінні. Дія ароматизатора при розпилюванні його на елементи салону зберігається протягом декількох днів.

Ціна балона з разбризгвітеелм об'ємом 50 мл становить близько 200 рублів.

5

DIAX VICCOLOR CLEAR MARINE

DIAX VICCOLOR CLEAR MARINE - це гелевий японський ароматизатор в машину з запахом моря. Реалізовано в пластиковому стаканчику з фольгою-ущільнювачем всередині. Рекомендується встановлювати ароматизатор в упаковці на торпеду і / або в підсклянник. Для активації упаковки необхідно зняти кришку і видалити фольгу, після чого повернути кришку на місце.

Виробник зазначає, що в закритому стані упаковка може зберігатися до 5 років, а у відкритому стані - до 3 місяців, після чого запах практично зникає.

Відгуки про ароматизаторі «Діакс вікколор» підтверджують, що засіб досить довго зберігає свої ароматні властивості. Має приємний і ненав'язливий запах. Упаковка невелика і не заважає огляду через лобове скло при установці її на торпеді. Корпус пластиковий і легкий, а значить не пошкодиться в разі падіння.

З недоліків можна відзначити лише відносно високу ціну і той факт, що упаковку потрібно кріпити на двосторонній скотч, щоб в процесі їзди баночка не літала по салону.

Обсяг баночки японської пахучкі для машини становить 85 грам. Її ціна за станом на осінь 2019 року - близько 450 рублів. Артикул, за яким ароматизатор можна купити - 400400485.

6

Jelly Belly

У Jelly Belly найпопулярніший гелевий ароматизатор. Також в асортименті є і у вигляді також просоченої картонки яка підвішується. Існує багато ароматів, але більше всіх рекомендована гель-банку з запахом чорниці (blueberry). Вона вигідно відрізняється від конкурентів збалансованістю аромату і кольору.

Виробник вказує, що гарантійний термін використання ароматизатора становить 30 днів, проте в дійсності можна розраховувати на набагато більш тривалі терміни використання даного засобу.

Реалізується в баночці об'ємом 70 мл. З недоліків можна відзначити лише високу ціну і труднощі при пошуку в магазинах. Ціна однієї баночки станом на вказаний вище період становить близько 1300 рублів.

7

Meilleur

Ароматизатор Meilleur проводиться на території Російської Федерації з використанням французьких компонент і технологій. Найчастіше випускаються автомобільні аромати повторюють або нагадують аналогічні суміші всесвітньо відомих брендів, які використовуються в парфумерії.

Ароматизатори з духів пакуються в скляні пляшечки з дерев'яною кришкою (з бука) і підвішуються на дзеркало заднього виду.

Вся продукція ароматизаторів «Міє» ділиться на великі лінійки - Black і White. Темна лінія позиціонується як «свіжіше», а світла - «послаще». У кожній з лінійок представлено по десять окремих ароматизаторів з запахами різних фруктів, квітів, морського бризу і так далі. Кожен з них має окремий номер і оригінальна назва.

Автоароматізатори Meilleur добре можуть підійти в якості подарунка, адже крім окремих упаковок компанія виробляє подарункові набори, в складі яких представлені по п'ять і десять зібраних разом зразків.

Обсяг однієї упаковки складає 10 мл. Ціна такої маленької пляшечки складає 400 рублів, середнього подарункового набору з п'яти пляшок - 2500 рублів, а великого набору з десяти пляшок - 4500 рублів. Відгуки про ароматизаторі дуже позитивні, єдиний недолік - висока ціна.

8

ароматизатор корона

Під поняттям корона мається на увазі тип корпусу ароматизатора у вигляді царської корони. Виробнику як завжди кілька, зокрема в Москві і регіонах популярний фірми SKYWAY.

Він встановлюється на торпеду і крім своєї безпосередньої функції також прикрашає салон. Існує багато типів ароматизаторів-корон. Ввипускают ароматизатори з самими різними запахами - альпійська свіжість, лісова свіжість, океанська свіжість, ваніль, тропічні фрукти, свіжість нової машини.

Що стосується зовнішнього вигляду корпусу, то його розмір однаковий, проте змінюється його колір. Він може бути зеленим, синім, червоним, бірюзовим. Тип ароматизатора - рідка гелева структура.

Відгуки про ароматизаторі середні. Відзначається, що в залежності від виробника запахи вивітрюються з різною інтенсивністю, може бути як місяць так і 3 міс. Але відповідно і ціна від цього варіюється. Ставлять на панель виключно заради краси і ностальгії по 90-х коли такий ароматизатор стояв у кожній Ладі. Обсяг однієї упаковки ароматизатор корона SKYWAY - 230 мл, а її ціна - 350 рублів.

9

Ароматизатор в машину своїми руками

Деякі автовласники не купують фабричні освіжувачі повітря в салон автомобіля, а замість цього шукають інформацію як зробити ароматизатор в машину своїми руками. Існує безліч рецептів приготування подібних засобів і рецептуру можна підібрати під свої потреби і можливості.

Лавровий лист

Найпростіше, але, тим не менш, ефективний засіб що може замінити "пахучку" - лавровий лист. Той самий, який використовується при приготуванні їжі. Так, його просто підпалюють в салоні. При горінні сухий лист виділяє приємний аромат, який подобається багатьом автолюбителям. Однак в процесі підпалювання і горіння потрібно обов'язково дотримуватися правил пожежної безпеки!

До речі часто такий ритуал проробляють коли вранці залишився запах перегару в автомобілі від пасажирів з вечора!

Ароматизатор в машину своїми руками з гліцерину

Для любителів запаху ефірного масла можна порекомендувати зробити самостійно ароматизатор в салон автомобіля з гліцерину, желатину і, власне, ефірного масла. Зверніть увагу, що до вибору масла потрібно підходити з обережністю, оскільки багато хто з них мають заспокійливий ефект, що може притупити реакцію водія і надмірно розслабити його. Оптимально користуватися маслами з цитрусовими ароматами.

Своїми руками роблять ароматизатори для авто за таким алгоритмом:

 • в стакан з водою потрібно додати чайну ложку желатину, перемішати вміст;
 • туди ж додати чайну ложку гліцерину і знову збовтати;
 • туди ж додати 10 крапель ефірного масла;
 • перелити отриманий склад в банку або іншу посудину;
 • поставити вийшло засіб в холодильник приблизно на дві-три години.

В результаті вийде желеобразная маса, яку можна поміщати в різні посудини, наприклад, баночку з кришкою, в якій потрібно зробити дірки з тим, щоб через них аромат проникав в салон автомобіля.

Ємність з саморобним ароматизатором можна зберігати в різних відкритих місцях салону автомобіля. Зверніть увагу, що в такому ароматизаторі міститься дуже багато скипидару . Зокрема, його багато в ефірних маслах. Це може привести до запаморочення і / або головного болю. Тому перед поїздкою салон автомобіля бажано провітрити приблизно протягом 3 ... 5 хвилин, і тільки потім сідає в неї.

Кавовий ароматизатор в машину

Найпростіше зробити в машину ароматизатор з кави, а точніше з обсмажених зерен. Для цього достатньо купити в спеціалізованому магазині зерна натуральної кави, причому вони можуть бути ароматизованими. Далі потрібно знайти або зшити невеликий мішечок з нещільної тканини. У нього помістити жменю ароматних зерен кави. Їх кількість залежить від бажаної інтенсивності запаху.

Мішечок можна зберігати в різних відкритих місцях салону, наприклад, в підстаканнику, панелі біля важеля включення передач, під сидінням або залишити бовтатися на дзеркалі. Залежно від якості і кількості кавових зерен запах буде триматися до одного місяця.

Ароматизатор з духів

Автовласник також може виготовити своїми руками ароматизатор для автомобіля з духів, одеколону або туалетної води. Тільки попередньо потрібно підібрати відповідний аромат, щоб він був не тільки приємним, але і не викликав головного болю і нудоти в довгостроковій перспективі.

Найчастіше автовласники користуються не одними якими-небудь духами, а змішують кілька їх сортів. В даному випадку неможливо дати конкретних порад, оскільки це залежить від індивідуальних уподобань кожної людини.

Щоб зробити такий освіжувач повітря в машину своїми руками з духів знадобляться наступні компоненти:

 • флакон із запашною водою;
 • харчове рослинне масло (замість нього можна використовувати гліцерин);
 • невеликий посуд, наприклад, чарка або маленький стакан;
 • медичний шприц;
 • флакон з-під старого використаного ароматизатора (або можна використовувати маленьку баночку з герметичною кришкою, в якій потрібно зробити одну або кілька невеликих дірочок).

Одним з варіантів виготовлення ароматизатора в машину з туалетної води буде наступний:

 1. У підготовлену чарку потрібно налити невелику кількість духів (або їх суміші), приблизно 3 ... 5 грам.
 2. Залити отриману суміш рослинним маслом (приблизно 15 ... 20 грам).
 3. За допомогою медичного шприца перелити отриманий склад з чарки в шийку корпусу ароматизатора.

Далі закрити ємність і якщо в кришці немає отворів, то зробити їх щоб запах міг потроху поширюватися по салону. Рослинна олія використовується в даному випадку для того, щоб склад повільніше випаровувався. Як показує практика, термін дії саморобного ароматизатора з духів становить близько 20 ... 30 днів.

Сода і масло

Для реалізації ще одного рецепта виготовлення автомобільної «вонючки» вам знадобиться звичайна харчова сода, ефірну олію і посудину (об'ємом 50 ... 100 мл) з кришкою (можна використовувати фольгу, яка по краях має бути герметично закріплена на посудині). Алгоритм виготовлення ароматизатора наступний:

 • насипати в баночку харчову соду приблизно одну третину обсягу;
 • туди ж додати 10 ... 20 крапель ефірного масла;
 • закрити посудину кришкою або фольгою герметично;
 • в кришці або фользі зробити дірочки з тим, щоб ароматизатор зміг вивітрюватися.

Баночку можна встановлювати в будь-якому відкритому місці в салоні автомобіля, але краще за все під сидіння.

висновок

Як показує практика, краще всього вибирати гелеві ароматизатори в машину або ароматизатори на дефлектор. Вони ефективніше справляються з покладеними на них завданнями, а також довго виконують свої функції. Що стосується виробників, то вибір їх досить великий, і для орієнтування ви можете користуватися наведеними вище рейтингом, в який входить ТОП найпопулярніших ароматизаторів. Головне, вибирати аромат, який буде не тільки приємний водієві та пасажирам, а й не викликати негативних реакцій організму, в тому числі, в довгостроковій перспективі.

Станом на літо 2020 року, в порівнянні з осінню 2019 року, подорожчали тільки ароматизатори Universal Air Vent Car Aroma - на 250 руб, і Jelly Belly - на 800 руб. Цінова політика інших салонних освіжувачів не змінилася. Найбільш кращим з рейтингу, згідно з відгуками покупців, є Contex.

У 2020 році все більшої популярності також набирає освіжувач від Xiaomi - GUILDFORD CAR AIR . Його середня вартість - 1000 руб. Має високий відсоток позитивних відгуків від покупців. Поставляється у вигляді спеціального корпус, що кріпиться на дефлектор воздуховода, і трьох стіків з різними ароматами. Основні плюси, які відзначають покупці - гарний дизайн, легка заміна картриджів (стіків) і безліч різних ароматів. З недоліків - змінний картридж швидко вивітрюється.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found