Як поставити 2DIN магнітолу замість звичайної штатної. Установка великий магнітоли

Найчастіше штатна магнітола в багатьох авто має розміри 1 DIN. Вона не відповідає багатьом сучасним вимогам, а також має маленький незручний монітор. В такому випадку правильним рішенням буде установка автомагнітоли 2DIN . Встановити власними руками її не важко, та й до того ж Ви можете заощадити приблизно 1000 рублів роблячи це самостійно.

Процес установки магнітоли 2 DIN

При виборі і установці, в першу чергу потрібно розкрити центральну консоль щоб побачити штекер, і переконається чи підходить магнітола.

У моєму випадку, штекера були трохи іншими, я пововтузився майже годину і нічого не вийшло. Довелося їхати до приятеля, він розбирається в таких речах. Товариш сказав, що необхідно придбати перехідники до євро роз'єму.

Купив, після, за парочку хвилин, витягли штатну автомагнітолу. Оперативно зачепив нову. А потім почалася справжня метушня, проблема виявилася в тому, що глибини не вистачало , заважав пластик повітропроводів. Звичайно ж, різати не хотілося. Ситуація була безвихідною, вирішив з'їздити до професіоналів, почекав 4 дня, професіонали подивилися, але братися не стали, так як можна зачепити пластик.

Довелося пиляти будинку самому, зробив пропили, спробував встановити магнітолу, а зверху натягнути пластик, розтягуючи на всі чотири сторони. На жаль, з першого разу нічого не вийшло, через те, що глибина розрізів виявилася маленькою. Я трохи «підкоригував». У підсумку, розрізав майже до самого кінця. У мене вийшло так: зверху залишилося приблизно 5 міліметрів і близько 15 міліметрів під самим козирком. У місцях розпилу на всякий випадок зробив насічки, а для більшого задоволення вирішив за армувати все цю систему «поксіпол», все зчепилося намертво.

У підсумку, пластиком охопило всю магнітолу, а чотири сторони пластикового матеріалу прекрасно, встали між магнітолою і кріпленнями. На погляд, все було нормально, виглядало непогано, трималася теж пристойно.

Останньою фазою роботи установки акустики залишалося, ретушувати місця розпилів, на мій погляд, це так би мовити, нікуди поспішати. Досвід, який я отримав, після цього експерименту, відкрив очі на деякі речі, які раніше здавалися дурницями.

Я зрозумів, що без знань братися за таку роботу не варто, і ще, то чому в дизельної комплектації все було обтягнуте карпетом по кутах, по-іншому не зробиш. Я сподіваюся, що стаття допоможе Вам, вдалих Вам експериментів, і ще, думаю Ви потрапите в групу водіїв, які «роблять корисні речі».

Далі список відео інструкцій по установці магнітоли:

  • Установка 2 din магнітоли в Ford Focus mk1
  • Установка магнітоли на Ford Focus 1
  • Установка магнітоли на Kia Rio
  • Установка DVD замість штатної магнітоли на Ford Focus II
  • Установка 2 din магнітоли на Renault Logan
  • Установка магнітоли на Hyundai Solaris

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found