ТОП 7 кращих очисників пластика в салоні авто

Очисники пластику застосовуються в тому випадку, якщо потрібно прибрати бруд на пластикових елементах салону автомобіля. Таких як торпедо, панель управління, карта двері, пороги, елементів багажника або інших пластикових частин інтер'єру авто. На відміну від полиролей для пластику вони не тільки наводять лиск, але і реально очищають поверхню від бруду надаючи матовість або природний вигляд поверхні.

Кращі очисники пластику

Тому у автовласників виникає природне запитання, пов'язаний з вибором тих чи інших засобів для чищення та полірування пластику, оскільки на полицях магазинів таких очищувачів пластика салону авто величезна кількість. Є засоби для чищення, полірування, універсальні, здатні очищати не тільки пластмасові, але і шкіряні, гумові, вінілові та інші поверхні. Крім того, очисники пластику автомобіля випускаються у вигляді спреїв (як ручних, так і балонних) і пінних складів. Який з них краще розібратися важко.

В інтернеті можна знайти велику кількість суперечливих відгуків про різні очисники пластику салону автомобіля. Також багато автовласників проводять власні тести таких коштів. У матеріалі зібрана інформація про найбільш популярних очисники і наведено їх рейтинг відповідно до їх характеристиками і ефектом роботи. Якщо у вас був особистий досвід використання того чи іншого очищувача пластика, то просимо вас висловлювати особисті міркування в коментарях.

Як використовується засіб для чищення пластику авто

Перед тим як перейти безпосередньо до опису кращих очисників пластика салону автомобіля, має сенс ознайомитися з тим, як це засіб працює і як ним користуватися. Незважаючи на різноманітність марок і типів, їх склад приблизно однаковий, і в нього входять силіконові масла, що містять фтор полімери, зволожуючі засоби, штучний віск, ароматизатори і додаткові сполучні компоненти.

Зверніть увагу! Очисники пластику використовуються для нечастого використання (наприклад, для чищення салону один-два рази на рік або в разі випадкового разового забруднення. Якщо ви регулярно доглядаєте за пластиковими деталями салону, то вам потрібні поліролі для чорного пластику, а це трохи інші засоби.

Більшість очищувачів не тільки безпосередньо відмивають засохлі забруднення на поверхнях пластикових деталей, але і надають їм блиск, антистатичні властивості (завдяки чому на них не осідає пил), а також захищають поверхні від впливу ультрафіолету (особливо актуально для спекотної пори року з яскравим сонцем). Як правило, очисники реалізуються у вигляді аерозолів або спреїв.

Метод застосування цих засобів у переважної більшості однаковий. Для цього на забруднену поверхню наноситься кілька очищувача, після цього Вичікують час, протягом якого складу проникає в бруд, роз'їдаючи її. Далі за допомогою дрантя або губки піну зі сміттям видаляють з поверхні. Якщо очищувач є ще і поліролью, то в цьому випадку потрібно за допомогою дрантя довести поверхню до блиску (тобто розтерти). Перед використанням купленого кошти (а краще до покупки) уважно ознайомтеся з інструкцією щодо його використання. Зазвичай вона нанесена прямо на флакон або додається окремим листком в упаковці.

Рейтинг кращих очисників пластика

Даний рейтинг очищувачів пластика не має комерційної основи, а складений на підставі відгуків і тестів автолюбителів, які виконували їх в різний час власноруч. Такий підхід дає більш-менш об'єктивну інформацію про те, який очищувач пластика салону автомобіля краще. Однак в різних магазинах асортимент засобів може відрізнятися, тим більше що хімічна промисловість не стоїть на місці, і на ринку регулярно з'являються нові склади.

LIQUI MOLY KUNSTSTOFF-TIEFEN-PFLEGER

LIQUI MOLY KUNSTSTOFF-TIEFEN-PFLEGER

Численні позитивні відгуки автовласників дозволяють дати цьому засіб лідируючу позицію в нашому рейтингу. Цей засіб є класичним очищувачем пластика з відновлюючий ефект. Цікаво, що його можна використовувати не тільки для деталей салону автомобіля, але і елементів кузова, а також в побуті. Застосуємо очищувач Ликви Моли і для використання з гумовими поверхнями. Має антистатичний і брудовідштовхуючий ефект.

Алгоритм використання коштів стандартний. Перед застосуванням флакон з очищувачем необхідно струсити, після чого за допомогою розпилювача нанести на забруднену поверхню і почекати трохи. Далі за допомогою мікрофібри, дрантя або губки видалити бруд з поверхні. При сильному забрудненні процедуру можна повторити два-три рази.

Реалізується у флаконі об'ємом 500 мл з ручним розпилювачем. Артикул товару - 7600. Ціна очищувача пластика станом на літо 2018 року становить близько 1000 рублів.

1

SONAX

SONAX

Є класичним очищувачем пластика. Має кілька типів ароматів, тому може використовуватися і в якості ароматизатора. Має також поліруючі властивості, надає пластику матовий вид, зазвичай чорний. Після використання засобу пластик красиво виглядає, до нього не пристає пил. Очищувач пластика Сонакс також може використовуватися в побуті. До складу засобу не входить силікон.

Спосіб застосування традиційний. Необхідно нанести склад на забруднену поверхню, після чого почекати пару хвилин, і видалити піну за допомогою дрантя. У разі сильного забруднення можна використовувати засіб два рази. Це цілком достатньо для того, щоб видалити найсильніші забруднення.

Фасується в балончиках об'ємом по 300 мл. Артикул - 283200. Ціна такого засобу на аналогічний період становить близько 400 рублів.

2

ASTROhim

ASTROhim

Є очищувачем не тільки пластика, але і вінілу і гуми. Володіє не тільки очищує, а й відновлюючий ефект. Дуже добре підходить для відновлення пожовклого пластика. Також володіє пилевідштовхуючим і брудовідштовхуючими ефектом. Видаляє неприємні запахи в салоні, в тому числі запах сигаретного диму. Суміш не містить розчинники.

Метод використання очищувача традиційний. Його необхідно за допомогою спрею нанести на оброблювану поверхню, після чого дати піні в'їсться протягом 2-3 хвилин. Після цього видалити бруд за допомогою дрантя. Зверніть увагу, що не можна допускати попадання засобу в очі!

Пакується в балончик об'ємом 500 мл з ручним розпилювачем. Артикул - AC365. Ціна за станом на літо 2018 року становить близько 300 рублів.

3

Turtle Wax

Turtle Wax

Також є універсальним очищувачем як для пластикових, так і гумових та вінілових поверхонь. Засіб можна використовувати в тому числі і в побутових умовах. Виробник допускає використання очищувача і для зовнішніх пластикових і гумових поверхонь автомобілів. Дуже добре видаляє силікон, жир, різні технічні рідини і так далі. Володіє грязе- і пилевідштовхуючим ефектом.

Використання традиційне. За допомогою ручного розпилювача необхідно нанести засіб на брудну поверхню. Після цього почекати кілька хвилин. Зверніть увагу, що видаляти бруд рекомендується саме за допомогою серветки з мікрофібри. Це дає максимальний ефект, що очищає.

Реалізується у флаконах об'ємом 500 мл з ручним розпилювачем. Артикул товару - FG6530. Ціна - близько 400 рублів.

4

Lavr

Lavr

Є не просто очищувачем, а очищувачем-кондиціонером для пластику. Тобто, він не тільки ефективно очищає пластикові поверхні, але і усуває неприємні запахи, в тому числі запах тютюнового диму, натомість наповнює салон свіжим ароматом. Очищувач може використовуватися також з гумовими поверхнями. Володіє захисним ефектом, захищає поверхні від шкідливого впливу ультрафіолету.

Використовується традиційно. Необхідно нанести кілька речовини на забруднену поверхню, почекати пару хвилин, і за допомогою дрантя видалити бруд. Деякі автолюбителі відзначають низьку ефективність очищувача. Однак це скоріше залежить від ступеня забруднення і ретельності витирання бруду. Але доречно враховувати чужий досвід.

Фасується в двох типах флаконів. Перший - 120 мл. Його артикул - Ln1454. Ціна - 150 рублів. Другий - 310 мл. Артикул - LN1455. Ціна - 250 рублів.

5

PINGO COCKPIT-SPRAY

PINGO COCKPIT-SPRAY

Класичний очищувач пластикових деталей салону автомобіля. Може використовуватися на елементах обшивки, приладовій дошці і інших деталях. Відзначається високий ефект від його використання. Разом з чищенням виконує захисні функції, зокрема, запобігає розтріскування пластмаси під впливом ультрафіолету, має антистатичний і брудовідштовхуючий ефект.

Являє собою пінний аерозоль. Після нанесення на поверхні утворюється досить щільний пінний шар. Спосіб застосування стандартний. Засіб потрібно розпорошити на пластикову деталь, трохи почекати і за допомогою дрантя протерти бруд. Зверніть увагу, що засіб є ароматизованим, і в магазинах ви знайдете цей очищувач з різними ароматами (яблуко, м'ята, ваніль, апельсин, персик).

Реалізується в балончику об'ємом 400 мл. Артикул - 5571. Ціна на вказаний період становить 80 рублів.

6

KERRY KR-905

KERRY KR-905

Інша назва засобу - поліроль пластика «Пінний». Є очищувачем внутрішніх і зовнішніх пластикових елементів автомобіля, а також гуми. Відрізняється хорошою густий піною, яка утворюється на оброблюваної поверхні. Має антистатичний ефект, захищає пластик від висихання і впливу ультрафіолету. У лінійці є вісім ароматів, якими може володіти даний очищувач.

Метод використання традиційний. Після нанесення засобу на поверхню необхідно почекати кілька хвилин з тим, щоб склад гарненько в'ївся в бруд, після чого видалити всю цю суміш за допомогою дрантя або губки. При необхідності поверхню можна відполірувати.

Реалізується в балончику об'ємом 335 мл. Артикул товару - KR905. Його ціна - близько 100 рублів.

7

висновок

На ринку автохімії в даний час представлена величезна кількість очищувачів пластика. Це також залежить від регіону країни. Однак при виборі того або кошти звертайте увагу не тільки на співвідношення ціни і якості, а й функції, яке воно виконує. Так, для видалення бруду з пластикових поверхонь необхідний саме очищувач , тому як поліроль використовується для додання первозданного вигляду поверхні, і використовується на регулярній основі на відміну від очищувача. В крайньому випадку можна купити універсальний очищувач з полірування ефектом, яких на ринку чимало.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found