Очищаючі присадки для дизельних форсунок. Огляд найпопулярніших (ТОП 5)

Присадки для дизельних форсунок дозволяють очистити їх, що в свою чергу призводить до більш стабільній роботі двигуна у всіх режимах, підвищенню динамічних характеристик автомобіля, зниження витрати палива. Процес очищення форсунок необхідно виконувати на регулярній основі. Причому робити це можна як з їх демонтажем, а також без нього. У другому випадку використовуються спеціальні присадки для чищення дизельних форсунок, які замість палива або разом з ним пропускаються через їх сопла, одночасно з цим усуваючи нагар, який поступово утворюється на поверхні розпилювачів.

зміст:

  • Як використовувати присадки
  • Чи має сенс використовувати присадки
  • Список популярних очищувачів форсунок
  • Інші ефективні очисники

Присадка для дизельних форсунок

В асортименті автомобільних магазинів є досить великий вибір присадок для очищення дизельних форсунок. Причому вони діляться на професійні (використовувані в спеціалізованих автосервісах), а також звичайні, призначені для використання рядовими автолюбителями. Перший тип, як правило, має на увазі використання додаткового обладнання, тому він не так широко поширений (хоча в деяких випадках професійні присадки використовують і як звичайні). Другий же тип присадок для форсунок дизельного палива знайшов більш широке поширення, оскільки такими засобами можуть користуватися звичайні автовласники в гаражних умовах. Далі в матеріалі наведено некомерційний рейтинг популярних присадок, складений на основі відгуків і тестів, знайдених в мережі інтернет.

Назва чистить присадки Короткий опис і особливості Обсяг упаковки, мл / мг Ціна за станом на зиму 2018/2019 років, рублів
Очищувач форсунок Liqui Moly Diesel-Spulung Один з найпопулярніших очисників елементів паливної системи, зокрема, дизельних форсунок. Дуже добре чистить деталі, знижує токсичність вихлопу, знижує витрату палива, полегшує холодний запуск двигуна. Так, температура застигання присадки становить -35 ° C, що дозволяє використовувати її навіть в північних широтах. Іонізатор можна використовувати як безпосередньо промивний для чищення форсунок на стенді, а також як профілактичний засіб. Для цього потрібно від'єднати паливну систему від бака, і замість солярки використовувати присадку, яка промиє систему. 500 800
Промивання паливної системи Wynn's Diesel System Purge Дана присадка - це професійний засіб, яке необхідно використовувати зі спеціальним промивним стендом, тому для пересічних автовласників, що займаються ремонтом машини в гаражних умовах він навряд чи підійде. Однак засіб відрізняється дуже високим ефектом, і однозначно рекомендовано до покупки майстрам, які працюють в автосервісі, і займаються чисткою дизельних систем на постійній основі. Очищувач може використовуватися з будь-якими дизельними двигунами. 1000 640
Очищувач форсунок для дизеля Hi-Gear Diesel Plus with ER Відмінною особливістю даного засобу є наявність в його складі кондиціонера метал з позначенням ER. Завдання даного з'єднання полягає в підвищенні змащувальних властивостей палива, тобто, зниження тертя, що призводить до збільшення ресурсу деталей, що труться, зокрема, насоса високого тиску. Дана присадка є чисто профілактичної, і її додають в паливний бак перед черговою заправкою. Виробник вказує, що профілактичну чистку даними засобом потрібно виконувати через кожні 3000 кілометрів пробігу автомобіля. За допомогою присадки можна зменшити витрату палива на 5 ... 7%. 237 мл; 474 мл. 840 рублів; 1200 рублів.
Очисник дизельних інжекторів Abro Diesel Injector Cleaner Це висококонцентрованих присадка, яка призначена для чищення елементів дизельної паливної системи, зокрема, форсунок. Захищає металеві деталі від впливу корозії, видаляє смолисті відкладення і нагар, сприяє рівній роботі дизельного двигуна, допомагає легко запустити його в холодну погоду. Може використовуватися з будь-якими дизельними моторами. Є профілактичним засобом, тобто, присадку додають в бак перед заправкою паливом. Відзначається, що даним засобом користуються не тільки власники легкових автомашин, а й водії вантажівок, автобусів, спецтранспорту. Дуже економічне і досить ефективний засіб. 946 500
Трирівневий очищувач паливної системи Lavr ML100 DIESEL Ще одна профілактична очищає присадка. Упаковка складається з трьох баночок, кожну з яких необхідно заливати послідовно, після того, як було витрачено попередній склад разом з паливом. Нижче приведена інструкція. Очищувач може використовуватися з будь-якими дизельними двигунами. Виробник вказує, що засіб не потрібно використовувати постійно, а лише регулярно, приблизно через кожні 20 ... 30 тисяч кілометрів пробігу автомобіля. Дуже добре чистить елементи паливної системи, зокрема, форсунки. Однак його можна буде застосувати, коли паливна система ще не дуже сильно забруднена, тобто, в профілактичних цілях. З застарілими і засохлими забрудненнями даний засіб навряд чи впорається. 3 × 120 350

Як використовувати присадки для чищення дизельних форсунок

Присадки очисники дизельних форсунок, як правило, використовуються без демонтажу останніх. Такий підхід обумовлений полегшенням процесу мийки, а слідчо, і зменшенням витрачених зусиль і коштів. Однак в силу зазначених причин таке очищення можна назвати профілактичної, оскільки від дуже сильних забруднень вона не врятує. Тому присадку для промивання дизельних форсунок рекомендується використовувати на постійній основі, але в профілактичних цілях.

Виняток бака з системи і підключення її до присадці

Існує три способи використання присадок для чищення форсунок дизельного двигуна. Перший полягає в так званому виключення паливного бака. Він вважається найбільш ефективним, однак і найбільш складним у виконанні. Суть методу полягає в тому, щоб від'єднати від бака приходять і відходять до нього паливні магістралі, а замість цього підключити їх до ємності, в якій знаходиться зазначена присадка. Однак робити це потрібно за спеціальною технологією, зокрема, з використанням прозорих шлангів і додаткового паливного фільтра з тим, щоб в систему не потрапила бруд.

Другий метод використання - заливання присадки в паливний фільтр. Тут теж мається на увазі частковий розбір паливної системи. Так, присадку потрібно залити в паливний фільтр і дати попрацювати двигуну на холостих обертах деякий час (точне його кількість вказується в інструкції до конкретного засобу). Однак в даному випадку дуже рекомендується після такої процедури міняти моторне масло, а також паливний і масляний фільтри. Тому даний спосіб не є дуже популярним у автолюбителів. Його можна використовувати, наприклад, в разі, якщо автовласник планує найближчим часом змінити моторне масло. За ефективністю даний метод можна поставити також на друге місце.

Третій метод - найпростіший, однак і найменш ефективний. Він має на увазі додавання певної кількості ефективної присадки для чищення дизельних форсунок безпосередньо в паливний бак, змішуючи її з дизельним паливом. Далі отримана суміш природним чином потрапляє в паливну систему (магістралі, насос високого тиску, форсунки), і виконується відповідна чистка. Тому присадки, що відносяться до даної категорії, можна віднести не просто до засобів, що очищає форсунки, а до загальних чистячих засобів паливної системи.

Відповідно, при виборі тієї чи іншої присадки необхідно звертати увагу не тільки на її ефективність, але і на метод її використання. Як показує практика, найефективнішим методом є від'єднання подачі від паливного бака. При цьому виконується чистка не тільки безпосередньо форсунок, але і інших елементів паливної системи. Також багато автолюбителів заливають (зациклюватися рух) присадки в паливний фільтр. Цей метод використовують власники як легкових автомобілів, так і комерційного транспорту (легких вантажівок, мікроавтобусів і так далі).

Чи варто використовувати чистячі присадки

Як зазначалося вище, чистячі присадки для дизельних форсунок є, швидше за профілактичними засобами. Хоча в більшості випадків, коли нагару на форсунках не дуже багато, то їх цілком можна використовувати саме як засоби для чищення. Однак тонкість використання полягає в тому, щоб застосовувати їх на регулярній основі. Конкретне значення пробігу або часу вказується додатково в інструкції того чи іншого засобу. Якщо ж форсунка значно забруднена, то їй навряд чи допоможе чищення присадка. В особливо запущених випадках (наприклад, коли через паливо практично не подається) необхідно виконати демонтаж зазначеного вузла, і за допомогою додаткового обладнання та засобів провести діагностику дизельної форсунки та при можливості її чистку.

Зверніть увагу, що більшість чистячих присадок для дизельних форсунок є дуже токсичними. Тому всі роботи з ними необхідно проводити на свіжому повітрі або в приміщенні з хорошою примусовою вентиляцією. Також бажано працювати в гумових рукавичках, не допускаючи попадання засобу на шкіру. Однак у випадку з шкірою його можна швидко змити водою, і шкоди воно не принесе. Але точно не можна допускати попадання присадки в ротову порожнину! Це дуже шкідливо для людського організму і загрожує важким отруєнням!

Як показує практика і численні відгуки автовласників, використання чистячих присадок для дизельних форсунок в більшості випадків має позитивний результат. У всякому разі від їх використання негативних наслідків точно не буде. Головне, про що необхідно пам'ятати - строго слідувати рекомендаціям, наведеним в інструкції по застосуванню конкретного засобу. Тому для чищення присадка буде незайвим доповненням в колекції автохімії будь-якого «дизеліста».

Рейтинг популярних чистячих присадок

В даний час існує невеликий вибір очищувальних присадок для дизельних форсунок, і пов'язано це з тим, що, як правило, автолюбителі воліють чистити паливну систему цілком, а не тільки безпосередньо форсунки. Однак існує кілька популярних засобів, що використовуються саме для цього. Далі представлений рейтинг найпопулярніших присадок для очищення і промивання форсунок дизельного двигуна, заснований лише на відгуках автолюбителів, а також їх тестах.

Очищувач форсунок Liqui Moly Diesel-Spulung

Засіб Liqui Moly Diesel-Spulung позиціонується виробником як промивка дизельних систем, а також як очищувач дизельних форсунок. Даний склад є одним з найбільш ефективних і поширених серед автолюбителів, чиї машини оснащені дизельними двигунами. Присадка відмінно очищає елементи паливної системи, в тому числі форсунки, а також покращує якість дизельного палива (незначно піднімає його цетанове число). Завдяки очищенню робота мотора стає більш стійкою, полегшується його запуск (особливо актуально для роботи при значних морозах), захищає металеві деталі двигуна від корозії, покращує процес горіння палива, знижує токсичність вихлопу. Завдяки всьому цьому значно піднімаються динамічні характеристики машини в цілому. Зверніть увагу,що дизельна присадка Liqui Moly Diesel-Spulung офіційно схвалена автовиробником BMW для застосування на випущених ним дизельних моторах в якості оригінального продукту. Також рекомендована для дизельних двигунів японського автовиробника Mitsubishi. Температура застигання присадки - -35 ° C.

Очисник дизельних форсунок «Ликви Моли» рекомендується використовувати як профілактичний засіб через кожні 3 тисячі кілометрів пробігу. Однієї упаковки об'ємом 500 мл вистачає для паливного бака об'ємом від 35 до 75 літрів. Присадку можна використовувати двома методами - з від'єднанням паливної системи від бака з пальним, а також в парі зі спеціальним апаратом JetClean. Однак другий спосіб має на увазі наявність додаткового обладнання і перехідників, тому підійде, скоріше, для працівників спеціалізованих автосервісів.

Рядовим же автовласникам, щоб промити паливну систему в гаражних умовах, необхідно від'єднати паливопровід від бака, а також паливний шланг зворотної подачі. Далі помістити їх в банку з присадкою. Після цього запустити двигун і дати йому попрацювати на холостих обертах з періодичним подгазовиваніем до тих пір, поки вся присадка не витратиться. Однак стежте за тим, щоб не завоздушена систему, тому зупинити двигун потрібно завчасно, коли в банку буде ще мала кількість присадки.

Очисник дизельних форсунок Liqui Moly Diesel-Spulung реалізується в балоні об'ємом 500 мл. Артикул такої упаковки - 1912. Її середня ціна за станом на зиму 2018/2019 років становить близько 800 рублів.

Також багато автолюбителів в якості профілактичного очищає присадки використовують інший засіб тієї ж торгової марки - довготривалу дизельну присадку Liqui Moly Langzeit Diesel Additiv. Її потрібно додавати при кожній заправці безпосередньо в паливо з розрахунку 10 мл присадки на 10 літрів солярки. Реалізується у флаконі об'ємом 250 мл. Артикул упаковки - 2355. Її ціна на той же період складає 670 рублів.

1

Промивання паливної системи Wynn's Diesel System Purge

Промивання паливної системи Wynn's Diesel System Purge є професійним засобом, і призначене для видалення бруду і відкладень в паливних системах уприскування дизельного топліва.В інструкції зазначено, що його можна використовувати лише з професійним спеціалізованим обладнанням Wynn's RCP, FuelSystemServe або FuelServe. Однак відзначаються випадку, коли рядові автовласники застосовували його в гаражних умовах, заливаючи в паливний фільтр, попередньо від'єднавши паливну систему і використовують як паливо (підключивши подання не з бака, а з пляшки з очестітеелм). Безпосередньо додавати присадку до дизельного палива, тобто, заливати його в бак, категорично не можна!Засіб може бути використано для будь-яких дизельних двигунів, в тому числі для вантажівок, автобусів, морських двигунів, що мають турбокомпресор або не мають його. У тому числі може застосовуватися для чищення двигунів типу HDI, JTD, CDTi, CDI з системою Common Rail.

Очисник дизельних форсунок «Вінс» дозволяє почистити форсунки, а також інші елементи паливної системи без їх демонтажу. Це призводить до поліпшення процесу горіння палива, зниження токсичності вихлопних газів, зменшення звуку при роботі двигуна. Препарат повністю готовий до використання без попередньої підготовки. Він абсолютно безпечний для каталітичних нейтралізаторів і саж фільтрів.

Зверніть увагу, що необхідно строго дотримуватися інструкції по експлуатації установок, на яких буде використовуватися даний засіб. Зокрема, це стосується часу його застосування. Так, одного літра очищувача Wynn's Diesel System Purge досить для промивання двигуна з робочим об'ємом до 3 літрів. При цьому час обробки складає близько 30 ... 60 хвилин. Якщо ж обсяг двигуна перевищує значення 3,5 літра, то для його обробки необхідно використовувати два літри кошти. Рекомендується застосовувати очищувач як профілактичний засіб через кожні 400 ... 600 мотогодин роботи двигуна.

Відгуки автовласників, які використовували даний очищувач, дозволяють стверджувати про його високу ефективність. У разі, якщо система дуже забруднена, то можливе виникнення ситуації, коли очищувач в процесі промивки може змінювати свій колір на більш темний. Однак, якщо колір і не змінюється, то це не означає, що засіб не працює. Така ситуація може спостерігатися в разі, коли виконується профілактична мийка форсунок. Однак результат при цьому буде однозначно позитивним, тобто, машина відновить свої динамічні характеристики і знизить споживання палива.

Реалізується в банці місткістю 1 літр. Артикул такої упаковки - W89195. Її ціна на вказаний вище період становить 640 рублів.

2

Очищувач форсунок для дизеля Hi-Gear Diesel Plus with ER

Очисник дизельних форсунок Hi-Gear Diesel Plus with ER - це концентрована присадка, яка може використовуватися в дизельних двигунах будь-яких видів і потужностей. Призначена для підтримки чистоти в елементах паливної системи, зокрема, форсунок. Відмінною особливістю її складу є входження в нього кондиціонера металу ER, який знижує тертя між металевими поверхнями, тим самим зберігаючи їх ресурс і підвищуючи ефективність очищення паливної системи. Додаткова зручність представляє упаковка з дозировочной шкалою. Очищаюча присадка «Хай Гір» є швидше профілактичної, і її рекомендується застосовувати через кожні 3000 кілометрів пробігу автомобіля. Додається вона безпосередньо в паливний бак перед кожною заправкою.

Використання кондиціонера металу ER дозволяє зменшити знос паливних форсунок, плунжерних пар паливного насоса, а також поршневих кілець. Крім цього, засіб дозволяє збільшити коефіцієнт корисної дії двигуна за рахунок збільшення ефективності згоряння палива. Присадка Hi-Gear Diesel Plus with ER може бути використана з будь-якими дизельними двигунами, в тому числі оснащених каталітичними нейтралізаторами і турбокомпресорами. Сумісна з будь-якими типами дизельного палива, в тому числі низькоякісним вітчизняним.

Використання очищувача дизельних форсунок Hi-Gear Diesel Plus with ER дозволяє зменшити витрату палива на 5 ... 7%, підвищити цетанове число дизельного палива, збільшити потужність двигуна, підвищити динамічні характеристики машини, полегшити запуск двигуна в холодну погоду. Реальні тести і відгуки, знайдені в мережі інтернет, дозволяють стверджувати, що присадка дійсно має непогані експлуатаційними характеристиками, тобто, підвищує потужність мотора, і машина після обробки стає більш приемистой. Відповідно, даний очищувач форсунок рекомендований до покупки всім власникам автомобілів з дизельними двигунами будь-яких типів і значення потужності.

Реалізується чищення присадка «Хай Гір» в упаковках двох обсягів. Перша - 237 мл, друга - 474 мл. Їх артикули відповідно - HG3418 і HG3417. І ціни станом на вказаний вище період - 840 рублів і 1200 рублів відповідно. Мала упаковка призначена для 16 заливання в паливний бак об'ємом 40 літрів, а велика - для 32 заливання в бак аналогічного обсягу.

3

Очисник дизельних інжекторів Abro Diesel Injector Cleaner

Очисник дизельних інжекторів Abro Diesel Injector Cleaner є висококонцентрованою присадкою, яка може бути використана практично в будь-якому дизельному двигуні. Вона чистить не тільки інжектори (тобто, форсунки), але і інші елементи паливної системи, в тому числі насос високого тиску.

Очисник дизельних інжекторів «АБРО» сприяє усуненню детонації, підвищення загальної економічності двигуна (зменшення витрат палива), зниження кількості і токсичності вихлопних газів, виконує захист металевих деталей паливної системи від корозійних процесів. Крім цього, очищувач видаляє смолисті, лакофарбові та губчасті відкладення на впускних клапанах і нагар в камері згоряння. Відновлює пропускну здатність інжекторів, нормальний тепловий режим двигуна і рівномірність оборотів холостого ходу. Також очищувач забезпечує легкий запуск двигуна в холодну пору року (при негативних температурах). Може використовуватися з будь-якими дизельними двигунами, в тому числі оснащених каталітичними нейтралізаторами і турбокомпресорами. Відмінно працює з низькоякісним вітчизняним паливом.

Очищувач є профілактичним. Відповідно до інструкції очищувач необхідно заливати безпосередньо в паливний бак перед черговою заправкою солярки (при цьому бажано, щоб бак майже порожній). Очищувач форсунок Abro Diesel Injector Cleaner може використовуватися не тільки для легкових автомобілів, але і для комерційного транспорту, тобто, для вантажівок, автобусів, спецтехніки, що працюють на дизпаливі. Що стосується витрати, то однієї пляшки (обсяг 946 мл) вистачає для розчинення в 500 літрах пального. Відповідно, при заливанні в бак менших обсягів кількість присадки необхідно розраховувати пропорційно.

Інформація про відгуки, знайдених в мережі інтернет, дозволяє стверджувати, що очищувач дизельних форсунок «АБРО» цілком можна рекомендувати автовласникам легкового і комерційного транспорту. Присадка показала себе досить добре. Однак слід враховувати, що вона позиціонується, скоріше, як профілактична, тому не потрібно чекати від неї дива. Якщо форсунки дуже сильно забруднені і давно не чистилися, то даний засіб навряд чи впорається з такою ситуацією. Однак для запобігання легкого забруднення вона цілком підійде, тим більше, з огляду на її порівняно невисоку ціну і обсяг палива, на який вона розрахована.

Реалізується в упаковці об'ємом 946 мл. Артикул упаковки - DI532. Її середня ціна складає приблизно 500 рублів.

4

Трирівневий очищувач паливної системи Lavr ML100 DIESEL

Трирівневий очищувач паливної системи Lavr ML100 DIESEL позиціонується виробником як надзвичайно ефективний засіб, дія якого можна порівняти з професійною промиванням форсунок в автосервісі. Може використовуватися для будь-яких дизельних двигунів, в тому числі з каталітичними нейтралізаторами, з турбокомпресорами, і просто різних типів. При цьому очищає не тільки форсунки, а й інші елементи паливної системи. Вказується, що препарат видаляє 100% забруднень, таким чином повністю оновлюючи паливні форсунки. Це призводить до збільшення потужності двигуна, збільшення динамічних характеристик машини, більш повне згоряння палива, зниження її витрати при різних режимах роботи двигуна. Дуже добре справляється з забрудненнями, які були утворені в результаті спалювання неякісного вітчизняного дизеля,що містить в своєму складі велику кількість сірки та інших шкідливих елементів. Зверніть увагу, що препарат не можна використовувати при температурі нижче -5 ° C. В іншому випадку засіб випадає в осад на дно паливного бака.

Що стосується використання очищувача дизельних форсунок «Лавр», то даний засіб заливають безпосередньо в паливний бак. Однак тут є нюанс. Очищувач розділений на три різних баночки. Вміст першої готує паливну систему до процедури очищення, і безпечно видаляє пухкі забруднення, таким чином пом'якшуючи відкладення на клапанах і паливних форсунках. Вміст другої банки видаляє лакові і смолисті відкладення на поверхні елементів паливної системи. Вміст третьої банки завершує процедуру якісного очищення паливної системи, зокрема, форсунок і клапанів.

Алгоритм використання очищувача наступний ... Вміст банки №1 необхідно залити в паливний бак перед черговою заправкою в обсязі близько 30 ... 40 літрів палива. При цьому допускається незначне збільшення концентрації складу присадки в паливі. Далі потрібно заправити паливний бак автомобіля для забезпечення якісного розчинення очищувача в солярці. Після цього експлуатувати машину в звичайному режимі (переважно міському) до майже повного витрачання палива в баку. Після цього описані вище процедури потрібно повторити спочатку з вмістом банки №2, а потім і банки №3. Тобто, даний очищувач не потрібно використовувати на постійній основі. Навпаки, його рекомендується застосовувати одноразово для чищення паливної системи (зокрема, форсунок) через кожні 20 ... 30 тисяч кілометрів пробігу.

Реалізується в упаковці, що складається з трьох баночок, обсяг кожної з яких становить 120 мл. Її артикул - LN2138. Середня ціна такої упаковки становить 350 рублів.

5

Інші популярні засоби

Однак крім представлених кращих очисників дизельних форсунок в даний час на прилавках автомагазинів можна знайти чимало їх аналогів. Деякі з них не так популярні, інші ж поступаються по якимось характеристикам перелічених вище засобів. Але всі вони однозначно варті уваги. Тим більше, при виборі того чи іншого очищувача у автовласників, які живуть у віддалених регіонах, можуть виникнути проблеми, викликані логістичної складової, тобто, попросту в магазинах буде обмежений вибір засобів.

Тому наводимо короткий перелік аналогів, за допомогою яких також можна досить ефективно промити як форсунки дизельних паливних систем, так і інші їх елементи.

Очищувач форсунок дизельного двигуна Fill Inn. Даний засіб є профілактичним засобом, і заливається в паливний бак перед черговою заправкою солярки. Воно досить добре підтримує чистоту в паливній системі, однак навряд чи впорається зі значними забрудненнями. Виробник рекомендує використовувати даний очищувач як профілактичний очищувача через кожні 5 тисяч кілометрів пробігу автомобіля. При цьому очищувач може використовуватися в будь-яких дизельних двигунах, в тому числі будь-яких обсягів. Також він однаково добре працює як з якісним, так і не дуже хорошим вітчизняним дизельним паливом. Фасується у флакон об'ємом 335 мл. Це обсяг розрахований на змішування з 70 ... 80 літрами дизельного палива. Бажано заливати його в майже порожній бак, і лише після цього додавати в резервуар солярку. Відгуки про засіб вельми позитивні,тому до покупки він однозначно рекомендований. Артикул упаковки зазначеного обсягу - FL059. Її ціна на той період становить 135 рублів, що робить його дуже привабливим варіантом з фінансової точки зору.

Очищувач форсунок для дизеля Fenom. Призначений для очищення розпилювачів форсунок і камер згоряння від нагару і вуглецевих відкладень. Забезпечує відновлення факела розпилу палива, поліпшення динаміки автомобіля, зниження димності вихлопних газів. Містить каталізатор згоряння. На деяких торгових майданчиках можна зустріти його визначення як «наноочістітель». Насправді це не більше, ніж рекламний хід, мета якого є підвищення продажів кошти серед автолюбителів. Результати використання даного очищувача аналогічні наведеним вище засобів - знижується витрата палива, полегшується запуск двигуна «на холодну», знижується токсичність вихлопних газів. Іонізатор також є профілактичним засобом. Тобто, флакон, обсяг якого становить 300 мл необхідно залити в майже порожній бак,куди згодом потрібно додати 40 ... 60 літрів дизельного палива. Рекомендується використовувати даний засіб в профілактичних цілях приблизно через кожні 5 тисяч кілометрів пробігу автомобіля. Артикул зазначеного флакона - FN1243. Його середня ціна складає 140 рублів.

Присадка в дизель Bardahl DIESEL INJECTOR CLEANER. Іонізатор позиціонується як комплексне засіб для очищення паливної системи дизельного двигуна, в тому числі і форсунок. Засіб також є профілактичним, його додають в паливний бак, змішуючи з соляркою. Присадка «Бардаль» реалізується у флаконі об'ємом 500 мл. Його вміст необхідно додати перед черговою заправкою в майже порожній бак. Далі залити близько 20 літрів палива, і проїхати на автомобілі близько 10 кілометрів на високих оборотах двигуна. Цього буде достатньо для ефективної профілактичної обробки елементів паливної системи. Результат використання присадки аналогічний описаним вище засобів. Після цього зменшується нагар на форсунках, скорочується токсичність вихлопних газів, полегшується запуск двигуна при низькій температурі навколишнього повітря, збільшується потужність двигуна,і підвищуються динамічні характеристики машини. Артикул зазначеної упаковки об'ємом 500 мл - 3205. Її середня ціна складає близько 530 рублів.

Очисник форсунок та паливної системи для дизельного двигуна XENUM X-flush D-injection cleaner. Даний засіб можна використовувати для чищення форсунок і інших елементів паливної системи. Причому робити це можна двома способами. Перший - від'єднати топлівопроводи (прямий і зворотний) від паливного бака, а замість нього підключити банку з очищувачем. При цьому дати попрацювати двигуну деякий час на холостих обертах, іноді підвищуючи і скидаючи його робочі обороти. Важливо при цьому заздалегідь заглушити двигун з тим, щоб не завоздушена систему, тобто, зробити це, коли в банку буде ще невелика кількість розчин для чищення. Другий спосіб використання - на спеціальному промивальному стенді. Однак даний метод ускладнюється тим, що для нього необхідна наявність спеціального обладнання, яке дуже рідко зустрічається в приватних гаражах, але є в більшості сучасних автосервісів.Очищувач можна використовувати практично з будь-яким дизельним двигуном, в тому числі з CRD, TDI, JTD, HDI та іншими. Що стосується дозування, обсягу промивної рідини 500 мл вистачає, щоб промити двигун, який має чотири циліндри, 750 мл - для промивання шестициліндрових двигунів, і одного літра очищувача вистачає, щоб промити паливну систему восьмицилиндрового дизельного двигуна внутрішнього згоряння. Артикул упаковки об'ємом 500 мл - XE-IFD500. Її ціна становить близько 440 рублів.Артикул упаковки об'ємом 500 мл - XE-IFD500. Її ціна становить близько 440 рублів.Артикул упаковки об'ємом 500 мл - XE-IFD500. Її ціна становить близько 440 рублів.

Якщо у вас був свій досвід використання чистячих присадок для дизельних форсунок - розкажіть про це коментарях. Тим самим ви допоможете іншим автовласникам визначитися з вибором.

висновок

Використання миючих присадок для дизельних форсунок - відмінна профілактична міра, що дозволяє продовжити термін експлуатації не тільки безпосередньо форсунок, але і інших елементів паливної системи. Тому рекомендується їх застосовувати на постійній регулярній основі. Це дозволить, в тому числі, заощадити гроші на дорогих ремонтах. Їх використання не становить великих труднощів, і з цим може впоратися навіть початківець автолюбитель.

Що стосується вибору тієї чи іншої присадки, то в даному випадку необхідно виходити з особливостей їх використання, ефективності і співвідношення якості і ціни. Крім цього, потрібно враховувати ступінь забруднення паливної системи. У будь-якому випадку, всі наведені в рейтингу кошти однозначно рекомендовані до використання в будь-яких дизельних двигунах.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found