Паливний Фільтр на Шевроле Лачетті (1.4, 1.6, 1.8) | Артикули і Ціна

Оригінальний паливний фільтр GM6335719 і фільтр сітка Filter MasterCT10

GM 96335719 та Filter Master CT10

Паливний фільтр Chevrolet Lacetti не відрізняється в залежності від об'єму двигуна, модифікації або року випуску. Із заводу на автомобіль, як в кузові седан, так і хетчбек, встановлюють GM 96335719 . Виробник - General Motors, США. Ціна - 450 руб. Розташований в задній частині кузова, під паливним баком, біля заднього правого колеса. Даний фільтр також стоїть на автомобілях Chevrolet Epica і Daewoo Matiz.

Відзначимо що на Лачетті варто два фільтри. Один знаходиться безпосередньо на бензонасосі в баку (груба фільтрація), а основний (фільтр тонкого очищення) яких всіх цікавить - під днищем.

Паливний фільтр для Лачетті 1.4, 1.6 і 1.8

Розміри паливного фільтра Лачетті
Висота Діаметр впускний діаметр випускний діаметр
162 мм 60 мм 8 мм 8 мм

Оригінальний паливний фільтр GM 96335719 для Шевроле Лачетті 1.4, 1.6 і 1.8 знаходиться окремо від паливного модуля насоса і фільтра-сітки. Виготовлений у вигляді суцільнометалевого циліндра з двома трубками по краях. Відгуки про деталі в основній масі позитивні. Оснащений якісним елементом, що фільтрує, який виключає розриви і добре справляється з очищенням палива.

Крім оригінального з заводу до всіх Лачетті підходить паливний фільтр від: Опеля - 25313359, Daewoo Lanos - 25121074, Шевроле Авео - 96537170 та від ВАЗ Віда - 96444649. Постачатися дані запчастини, як правило, можуть від 2-х виробників Daewoo Motors або General Motors . Різниці між ними практично немає, вони взаємозамінні. При обмеженому бюджеті, знаючи з чого підходить аналогічний хороший оригінал, можна купити такий самий fuel filter, тільки трохи дешевше.

Не менш цікаве зауваження, що для Chevrolet Lacetti є маловідомий фільтр палива - 19347466, ціна - 290 руб. Відмінність від інших genuine GM - виробник AC DELCO (Британія), який є виробничим відділенням General Motors. У каталогах виробника має такий же номер, як і в каталозі GM - AC DELCO 19347466, ціна - 270 руб.

Слід також зазначити, що найбільш популярний серед водіїв Лачетті аналог паливного фільтра - ST 342, виробництва SCT (Німеччина) має трохи менший діаметр впускний / випускний трубки (діаметр самого отвору такий же, як і у оригіналу). У місці з'єднання з топливопроводами трохи бовтається, хоча протікань автовласниками виявлено не було.

Фільтр грубої очистки палива

При заміні основного фільтра палива, зазвичай також попутно змінюють і фільтр-сітку (грубої очистки палива). Окремо оригінальна оригінальна запчастина не продається, а поставляється тільки в комплекті з паливним насосом. Тому можна використовувати найбільш популярний аналог - Filter Master CT10. Ціна - 90 руб. За якістю виконання і очищення палива вона не поступається оригіналу. Також можна встановити сітку від автомобіля ВАЗ 2110 - Fortech FPT-05. Середня ціна - 130 руб. Для установки в модуль потрібно зробити невеликий підгин. Незважаючи на це корпус щільно закривається.

Де знаходиться паливний фільтр Лачетті

Для заміни фільтра потрібно детально зрозуміти точне розташування. Тому детально опишемо місце де знаходяться фільтра в Lacetti. Основний фільтр тонкого очищення палива знаходиться біля правого заднього колеса, в днище автомобіля. Фільтр-сітка розташована безпосередньо в самому паливному модулі, зануреному в бак. Кріпиться на паливний насос. Як показує практика, засмічується вона набагато швидше, ніж основний фільтр. Тому на проміжному ТО бажано її промити за допомогою ацетону або ж Carb Cleanerа.

Як поміняти паливний фільтр на Лачетті

Для доступу до фільтру очищення палива найкраще використовувати оглядову яму. При її відсутності можна скористатися домкратом.

Безпосередньо перед заміною необхідно скинути тиску в паливній системі. Для цього потрібно витягнути запобіжник EF18 (знаходиться в блоці запобіжників під капотом). Далі просто запустити двигун, і почекати, поки він не затихне, виробивши залишки палива в системі.

Щоб здійснити безпосередньо заміну доведеться відкрутити захист паливного фільтра (торцевих ключем на 8). Клема і кліпси паливопроводу знімаються, підтискаючи їх плоскою викруткою. Як показує практика, вони часто ламаються. Тому перед заміною краще запастися і цією деталлю. Артикул кліпси - 96434270 (в білому кольорі) і 96434273 (чорна). Середня ціна деталі - 70 руб.

Далі просто знімається старий фільтр, і в зворотному порядку встановлюється новий.

Більш наочно про заміну паливного фільтра на Лачетті дивіться в інструкції:

Заміна паливного фільтра Шевроле Лачетті

Періодичність заміни паливного фільтра Chevrolet Lacetti становить 45,000 км. пробігу або раз на два роки. З огляду на важкі умови, фільтр варто міняти раніше, на 20-25 тис. Км. пробігу.

Детальніше

Коли міняти паливний фільтр на Chevrolet Lacetti

Згідно з регламентом ТО Шевроле Лачетті паливний фільтр потрібно міняти через кожні 45 тис. Км пробігу. Як показує досвід багатьох власників автомобіля, міняти паливний фільтр потрібно частіше, в середньому через 25 - 30 тис. Км пробігу. Багато в чому цей показник залежить від якості використовуваного палива. Ознаки забитого паливного фільтра типові, і виражаються у втраті динамічності силового агрегату і підвищеному витраті палива.

Вартість паливного фільтра Лачетті в 2018 році

Найбільш популярні аналоги паливного фільтра в 2018 році для Chevrolet Lacetti:

Паливні фільтру для Лачетті
Виробник Каталоговий номер Ціна, руб.) Особливості Габарити (Висота / діаметр / впускний / випускний діаметри в мм)
SCT * ST 342 130 Гарне співвідношення ціна / якість 163/60/8/8
AMD AMD FF28 120 Якісна пайка корпусу; міцний фільтруючий елемент (ФЕ) 163/60/8/8
MANN-FILTER WK 55/3 490 Якісний ФЕ з синтетичного волокна 162/60/8/8

* У таблиці вказані три найпопулярніших аналога паливних фільтрів, лідер продажів виділено жирним.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found