Погано гріє пічка ВАЗ 2106. Рекомендації як шукати причину чому грубка на ВАЗі гріє мало

На автомобілі ВАЗ 2106 перестала працювати грубка . Для того, щоб виправити цю проблему, потрібно розібратися з-за чого вона виникла.

погано гріє пічка

Як шукати причину поганої роботи грубки

Насамперед потрібно перевірити патрубки, якщо патрубок який йде від крана до радіатора гарячий, а той, який йде від радіатора в двигун - трохи теплий, то відповідно і дме теж трохи теплий.

Ще можна перевірити нижчеописаних способом: вимикаємо моторчик пічки, ганяємо двигун, чекаємо, коли радіатор грубки прогріється, і включаємо грубку, в тому випадку, якщо грубка відразу видасть набагато більше тепла, ніж зазвичай, значить проблем з циркуляцією охолоджувальної рідини. Якщо стрибка температури не відбулося, отже грубкою видається все надходить тепло. Якщо тепла недостатньо, значить необхідно утеплити моторний відсік.

Погано гріє пічка ВАЗ 2106

Також проблема може бути в радіаторі опалення.

Погано гріє пічка ВАЗ 2106

Цілком можливо, що утворився засмічення, або повітряна пробка. Якщо утворилася пробка, її можна усунути дуже легко, для цього ставимо автомобіль на поребрик правим переднім колесом, і залишити працювати так хвилин 10, якщо в усьому винна пробка, то повітря вийде. У тому випадку, якщо в радіаторі засмічення, так просто від нього позбутися не повчиться. Потрібно чистити. Купуємо спеціальну рідину, і заливаємо в охолоджуючу систему. Кращим варіантом буде або промивка при знятому радіаторі нагрівника або ж зовсім заміна на новий.

Погано гріє пічка ВАЗ 2106

Проблема коли грубка погано гріє добре розкрита в відео - слабо гріє пічка , в ньому наочно показані основні моменти описані вище, а також ще кілька проблем з поганим обігрівом.

Додаткові матеріали по темі:

  • Погано гріє пічка
  • Піч дме теплим повітрям, а раніше гарячим, ВАЗ 2106
  • Чи не гріє пічка на ВАЗ 2106
  • Промив радіатор грубки, але все одно дме ледве тепле повітря
  • Основні причини чому погано гріє пічка

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found