Паливний фільтр на Almera Classic - який вибрати, де знаходиться?

Паливний фільтр на Ніссан Альмера Класік (випускалася з 2006 по 2012 рр.) Не має відмінностей в залежності від комплектації автомобіля, або року його випуску. Постачанням оригінальної запчастини на складальний конвеєр займається сама компанія Nissan. А ось конкретної інформації про виробника немає, так як на корпусі фільтра немає жодних позначок, крім фірмових.

Альмера Класік, як і на більшості сучасних автомобілях з бензиновими моторами крім основного фільтра палива тонкого очищення також бути ще й сітка бензонасоса (грубої очистки).

Де знаходиться паливний фільтр на Ніссан Альмера Класік

Паливний модуль 1704095F0B

1704095F0B

Зрозуміти, де стоїть паливний фільтр на Ніссан Альмера Класік, не складно. На всіх Nissan Almera Classic, незалежно від комплектації, основний паливний фільтр вбудований в спеціальний вузол (модуль) який розташований в бензобаку.

Для доступу до нього потрібно всього лише підняти заднє сидіння, і відкрутити невеликий технічний люк, під яким і знаходитися вище паливна станція. У багатьох власників даного автомобіля навіть існує помилкова думки, що паливний елемент, що фільтрує тонкого очищення палива на Альмера Класік відсутня, а є тільки сітка.

Оригінальний артикул даного модуля - 1704095F0B.

Паливний фільтр на Альмера Класік - який купити?

Виробником не передбачена окрема заміна основного фільтра палива (як, в принципі, і інших складових даного паливного вузла). Все повинно тільки змінюватися в зборі, всім модулем. Тому окремого артикулу, як для фільтра, так і для сітки не передбачено.

Можна також встановити один з аналогів модуля в зборі, так як вони, як правило, дешевше в 1,5 - 2 рази.

Виробник Артикул Ціна, руб.
Ruei 2457 3600
Kross KN17-03055 6000
ASParts ASP2457 3700

Так як заміна всього модуля в зборі відразу досить дорога, і не завжди виправдана (так як може засмітитися тільки фільтр, або вийти з ладу насос, а все інше може бути в справному стані), багато водіїв часто змінюють конструкцію вузла, роблячи врізку, і під'єднують будь внесений паливний фільтр тонкого очищення.

Другий варіант модернізації паливного модуля - це установка фільтра тонкої очистки від інших паливних вузлів, в яких його заміна передбачена. Але для цього зазвичай робиться виріз в корпусі модуля під регулятор тиску, так як на всіх аналогах він розташований не в тому місці, де в оригіналу.

У таблиці нижче можна побачити, який можна купити паливний фільтр для Ніссан Альмера Класік з зазначеним артикулом і ціною.

Виробник Артикул Ціна, руб.
SCT ST399 300
Japanparts FCH22S 370
Hyundai / Kia 319112D000; від Hyundai Elantra III (XD) 1400
Паливний фільтр SCT ST399

SCT ST399

Паливний фільтр Japanparts FCH22S

Japanparts FCH22S

Паливний фільтр Hyundai 319112D000Hyundai 319112D000

Що стосується фільтра сітки, то при необхідності її можна просто промити засобом для очищення карбюраторів - Carb Cleaner. Якщо ж потрібна заміна, то можна використовувати один з наступних аналогів.

Виробник Артикул Ціна, руб.
Krauf KR1111F 100
LADA 1118-1139200 (від ВАЗ 2110-12) 30
Hyundai / Kia 3109025000 340

Коли міняти паливний фільтр на Альмера Класік?

За регламентом ТО Альмера Класік виробником не передбачена заміна фільтра палива через строго певні періоди пробігу. Він змінюється цілим в зборі, всім модулем, який свою чергу розрахований на весь період служби насоса. В середньому, бензонасос приходить в непридатність в проміжку між 100 тис. Км і 200 тис. Км.

Якщо ж паливний вузол модернізований самостійно (виносної фільтр, або змінний для розбірних модулів), то робити його заміну можна через кожні 45 - 60 тис. Км. Фільтр сітку же можна через одне ТО просто промивати.

Як замінити паливний фільтр на Ніссан Альмера класик

Заміна паливного фільтра Nissan Almera Classic виконується в кілька етапів. Спочатку підготуйте всі інструменти: газовий ключ, гайковий ключ на "10", плоску і хрестоподібну викрутки, тару на 1 л і розчинник.

Покрокова інструкція, як поміняти паливний фільтр на Ніссані Альмера Класік, виглядає наступним чином:

  1. Скидаємо тиск у паливній магістралі (витягуємо запобіжник паливного насоса, заводимо двигун і чекаємо поки він затихне).
  2. Піднімаємо заднє сидіння і отримуємо доступ до технологічного отвору бака.
  3. Перед зняттям кришки паливного модуля поверхню бажано начисто протерти від пилу і іржі.
  4. Ключем на "10" і хрестоподібної викруткою відкручуємо кришку модуля.
  5. Під кришкою виявляємо паливопровід, який необхідно від'єднати від штуцера. Таким же чином від'єднується фішка харчування насоса.
  6. Щоб відкрутити сам модуль, потрібно скористатися ручками газового ключа. Відкручуйте акуратно, оскільки пластмасове притискне кільце можна пошкодити.
  7. Дістаємо паливний модуль, при цьому стежимо, щоб не пошкодився поплавок.
  8. Модуль розбираємо шляхом відгинання трьох кріпильних пелюсток.
  9. Знімаємо регулятор тиску отсоединяя від нього хомут, після чого можна очищати модуль.
  10. Встановлюємо новий фільтр і збираємо все в зворотній послідовності.

Детальніше подивитися процес заміни паливного фільтра на Ніссан Альмера Класік можна в цьому відео:

Заміна паливного фільтра на Ніссан Альмера Класік


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found