10 засобів швидкий старт для двигуна. Яку рідину купити для запуску авто взимку

Швидкий старт для двигуна дозволяє запустити силовий агрегат в сильні морози, при слабкому заряді акумуляторної батареї, або при забруднених свічках запалювання. До складу цього засобу входять не тільки традиційні пропан і бутан, а й додаткові присадки, мета яких полягає в захисті двигуна від негативного впливу більш потужного спалаху паливо-повітряної суміші. Зокрема, до складу швидкого старту автомобіля входять присадки і масла, які полегшують перебіг поршня в циліндрах, що само по собі спрощує роботу двигуна машини.

зміст:

  • Що являє собою швидкий старт
  • Як користуватися швидким стартом
  • Рейтинг популярних засобів
  • Чим можна замінити швидкий старт

Однак існує кілька простих правил, яких потрібно обов'язково дотримуватися, використовуючи швидкий старт для авто. Справа в тому, що не можна заливати дуже велику кількість засобу у впускний колектор, в іншому випадку це може викликати негативні наслідки. Крім цього, не всі швидкі старти для запуску двигуна однаково ефективні, тому вибір того чи іншого засобу необхідно засновувати в тому числі і на відгуках автовласників, які рано чи пізно користувалися ними. Далі в матеріалі наведено список найбільш популярних з них.

Назва засоби Короткий опис і особливості Обсяг упаковки, мл / мг Ціна за станом на осінь 2018 року, рублів
Liqui Moly Start Fix Підходить для всіх типів двигунів. Є одним з найбільш ефективних засобів, які використовуються в самих різних машинах, в тому числі, в газонокосарках, бензокоси, мотоциклах, квадроциклах, мопедах і так далі. 200 500
Mannol Motor Starter 9669 Досить ефективний швидкий старт, який також є універсальним. Може використовуватися з бензиновими і дизельними двигунами різної потужності і обсягу, в тому числі, двотактними. 450 250
HI-GEAR Ефективний засіб для бензинових і дизельних двигунів різних типів і потужностей. У його склад входить мастило, яка запобігає виникнення сухого тертя під час запуску двигуна. 286 400
Runway Відрізняється високим вмістом ефірних складових, тому дає хорошу спалах навіть при дуже низьких температурах. Можна застосовувати в бензинових і дизельних двигунах, проте в останньому випадку потрібно відключати свічки розжарювання. 400 240
ABRO SF-650 Стартова рідина відмінно працює навіть в умовах крайньої півночі, оскільки його мінімальна робоча температура становить -54 ° С. Особливість його полягає в тому, що його не можна використовувати з дизельними двигунами, у яких передбачено використання електрофакельним підігрів повітря. 312 300
Astrohim Робоча температура цього швидкого старту становить від -40 ° С до + 40 ° С (при температурі + 40 ° С і вище він стає вибухонебезпечний). Добре оберігає двигуни від зносу. Як і перед використанням інших аналогічних кошти в дизельних двигунах необхідно відключити свічки розжарювання і нагріваються фланці. 210 мл; 335 мл; 520 мл 120 руб; 165 руб; 215 руб.
Lavr Engine Start Аналогічно є універсальним засобом і при використанні його з дизельними двигунами потрібно відключати свічки розжарювання і нагріваються фланці. В іншому ж повністю аналогічний конкурентам. 335 180
Fenom Також універсальний засіб, може бути використано з будь-якими бензиновими і дизельними двигунами. Що стосується дизелів, то єдиним винятком є ​​мотори з електрофакельним підігрівом. Ще перед використанням рекомендується нагріти його до кімнатної температури, так підвищується його ефективність. 335 180
Kerry Середнє по ефективності засіб для бензинових і дизельних двигунів. Як і в минулих випадках на дизелях свічки розжарювання потрібно відключати. 335 мл; 520 мл. 140 руб; 165 руб.
Silverline Вітчизняна низькоякісна розробка, яку в даний час рідко можна зустріти в продажу. До покупки однозначно не рекомендована, проте в рейтингу вказана саме з цією метою. 520 240

Що таке засіб швидкий запуск

Як зазначалося вище, кошти, звані швидкий старт двигуна, - це суміш горючих газів, а також присадок, що захищають деталі двигуна від шкідливого короткострокового впливу високих температур. Як правило, їх використовують в умовах різкого зниження температури (значні морози), коли паливо в двигуні запалюється насилу. Також подібні аерозолі допомагають у випадках, коли взимку (або в теплу пору року) акумуляторна батарея швидко втрачає свою ємність. Ще може використовуватися при слабкій компресії, коли в складі є масло, так як воно підвищує компресію.

Багато автолюбителів бояться використовувати подібні склади, аргументуючи це тим, що короткочасна спалах в камері згоряння, спровокована таким засобом, може бути згубна для елементів двигуна. Насправді це не так! Якщо автовласник буде користуватися професійним засобом і при цьому дотримуватися алгоритм його використання, зазначений в інструкції - то двигуну нічого не загрожує.

Що стосується складу швидких стартів, то вони відрізняються у різних виробників. Наприклад, в них входять діетил ефір, петроліум ефір, бутан-пропан, гептан, змащувальні нафтові фракції і так далі. Як показує практика, велика кількість складових не є запорукою ефективної роботи кошти, тому не варто звертати увагу на довгий список компонентів на упаковці.

Як користуватися швидким стартом для двигуна

Багатьох автолюбителів цікавить питання - куди бризкати швидкий старт? Як правило, засіб швидкий старт є аерозоль, який потрібно бризкати у впускний колектор двигуна внутрішнього згоряння. Однак робити це потрібно обов'язково відповідно до інструкції! В описі деяких подібних засобів вказується, що його можна бризкати прямо в повітряний фільтр. Деякі автолюбителі навіть знімають згаданий фільтр і бризкають складом прямо в повітрозабірник. Але робити це акуратно, такий підхід допускається здійснювати на не дуже потужних двигунах.

Так, в більшості випадків допускається не більше двох спроб . Тобто, перший раз засіб бризкають в колектор протягом однієї-двох секунд (зрідка допускає до 5 секунд), після чого намагаються запустити двигун. Якщо він справний і нормально заводився до цього, то існує близько 90% ймовірності, що і після першого використання швидкого старту машина заведеться без проблем. Якщо цього не відбулося, то можна повторити спробу.

Не перестарайтеся з кількістю використаного кошти. Його потрібно не так багато, як може здатися на перший погляд! Уважно читайте інструкцію з використання засобу на його упаковці та дотримуйтесь рекомендацій!

У багатьох автолюбителів виникає спокуса частого використання швидкого старту, оскільки це дійсно обумовлено тим, що навіть при дрібних поломки двигун без проблем запускається в будь-яку погоду. Однак не варто спокушатися! Швидкий старт може служити лише разовим виходом із ситуації, коли потрібно терміново завести машину і на тривалі ремонти немає часу і / або можливостей. Але на постійній основі використовувати його ні в якому разі не можна! Якщо машина погано заводиться, то потрібно якомога швидше відшукати істинну причину такої ситуації. Це може бути підсів акумулятор, проблеми зі стартером, засмітилися свічки і так далі. А швидкий старт можна просто возити в бардачку або багажнику автомобіля як засіб екстреної допомоги.

Що стосується дизелів , то тут також потрібно уважно ознайомитися з інструкцією, оскільки не всі стартові рідини можна використовувати в дизельних моторах! Справа в тому, що існує ризик загоряння при контакті кошти з розігрітими свічками розжарювання. Так при запуску дизельного двигуна за допомогою розпилення ефіру в повітряний тракт, обов'язково потрібно відключати свічки розжарювання, оскільки при прожаренні свічок, ефір вибухне в момент відкритого клапана і може навіть розірвати корпус повітряного фільтра! Відповідно, для дизелів можна застосовувати тільки відповідні склади і при холодних свічках розжарювання. Крім цього, результатом використання коштів є збільшення калорійності паливної суміші. Це має позитивний ефект в сенсі простоти запуску, проте при використанні дуже великої кількості швидкого старту підвищується ризик отримання так званого «куркуля» дружби. Особливо це небезпечно і актуально для дизельних моторів.

Зверніть увагу, що всі швидкі старти є вибухонебезпечними і мають неприємний запах. Тому працювати з ними потрібно в добре провітрюваному приміщенні і подалі від джерел відкритого вогню!

Рейтинг популярних засобів швидкий старт

На ринках автомагазинів представлений досить широкий асортимент швидких запусків двигуна. Однак, як показує практика, не всі вони однаково ефективні. Наша команда зібрана інформація про використання і реальних тестах різних подібних засобів, що проводяться автолюбителями-ентузіастами. На її підставі був складений рейтинг найбільш ефективних складів, які добре працюють і мають невисоку ціну. Наведений нижче список не носить комерційного характеру і не рекламує жодна з наведених засобів. Його мета - допомогти купити хороший швидкий старт для рядового автолюбителя. Якщо у вас був досвід використання подібного складу, якого немає в списку - напишіть про це в коментарях нижче.

Liqui Moly Start Fix

Засіб швидкий старт Liqui Moly Start Fix є одним з найбільш популярних засобів. Це обумовлено його багатим складом, до якого входять легкозаймисті речовини, а також антикорозійні і змащувальні присадки. Швидкий старт можна використовувати з двох-і четирехтактнимі бензиновими двигунами (в тому числі роторно-поршневими), а також дизельними моторами в умовах холодної (вологою) погоди, проблем зі свічками, вирядженим акумулятором і так далі. У його склад входить суміш пропану, бутану і азоту в якості запалює суміші. Також засіб може використовуватися в газонокосарках, насосах, бензопилах та інших допоміжних агрегатах.

За інструкцією стартове засіб «Ликви Моли» потрібно бризкати на повітряний фільтр або ж у впускний колектор. Після його подачі потрібно якомога швидше запустити двигун. Краще коли це роблять дві людини - один бризкає засіб, а другий - запускає мотор. Причому якщо двигун бензиновий, то педаль акселератора потрібно натискати плавно, а якщо дизельний - то різко і до упору. Реальні тести показали, що швидкий старт Liqui Moly дійсно показує себе з кращого боку, ефективно запускає мотори в мороз і не робить на них негативного впливу, тому він однозначно рекомендований до покупки.

Реалізується в балончику об'ємом 200 мл. Артикул даної упаковки - 3902. Станом на осінь 2018 роки її ціна складає близько 500 рублів.

1

Mannol Motor Starter 9669

Маноло, ще один ефективний і популярний у автовласників засіб по швидкому запуску двигуна в умовах сильних морозів, високої вологості, слабкого заряду акумулятора, вологих свічках запалювання або інших технічні несправності силового агрегату. Продукт відрізняється своєю економічністю і невисокою ціною. У комплекті з упаковкою є довга тонка трубка, що полегшує безпосередній процес уприскування кошти в повітряний фільтр або повітрозабірник двигуна (відповідно до вказівок виробника). Після впорскування потрібно якомога швидше запустити двигун.

Якщо двигун бензиновий - натискати педаль акселератора потрібно несильно, а якщо мотор дизельний - то майже до максимуму. Зверніть увагу, оскільки швидкий старт «Маннол» є пальним, то його ні в якому разі не можна розпорошувати на свічки запалювання і на будь-які опалювальні елементи, будь то в машині або за її межами! Тести показують досить високу ефективність швидкого старту «Mannol». Отже, його можна сміливо купувати навіть в професійних цілях.

Виробник даного засобу рекомендує його використання для наступних автомобільних агрегатів: бензинові та дизельні двигуни легкових і вантажних автомобілів, автобусів, будівельної і сільськогосподарської техніки, мотоциклів, бензопил і так далі. У літній же час область застосування обмежується, і засіб можна використовувати для вприскування в двигуни будівельної і тракторної техніки, човнові двигуни, мотори скутерів, мопедів, мотоциклів, садової техніки.

Швидкий запуск двигуна Mannol Motor Starter 9669 реалізується в аерозольному балончику об'ємом 450 мл. Артикул такої упаковки - 2136. Ціна на вказаний вище період становить близько 250 рублів.

2

Швидкий запуск HI-GEAR

Швидкий запуск «Хайгір» є універсальним засобом для запуску мотора в складних метеоумовах і при пошкодженні елементів його харчування. Підходить для будь-яких типів бензинових (карбюраторні, інжекторні) і дизельних двигунів внутрішнього згоряння. Крім цього, позиціонується виробником як тестер системи харчування, тобто, може бути використаний для швидкої перевірки її окремих елементів. До складу швидкого запуску HiGear крім газових елементів також входить мастило, що виключає сухе тертя в момент запуску двигуна, тому він пускається дуже м'яко.

Реальні тести показали, що швидкий старт Хайгір дійсно добре сприяє плавному запуску мотора в умовах низьких температур, підвищеної вологості, «мокрих» свічок запалювання. Відповідно, його цілком можна використовувати для будь-яких двигунів легкових і навіть вантажних машин. Алгоритм його застосування аналогічний описаних вище. Однак обов'язково ознайомтеся з ним перед безпосереднім використанням засобу і строго виконуйте наведені рекомендації!

Реалізується в балончику об'ємом 286 мл. Артикул товару - HG3319. Середня ціна на вказаний період становить близько 400 рублів.

3

Швидкий запуск Runway

Швидкий старт Runway є універсальним і підходить для будь-яких типів бензинових і дизельних двигунів, в тому числі може використовуватися на спеціалізованій техніці (квадроциклах, човнових моторах, бензопилах і так далі). Даний засіб відрізняється високим вмістом в його складі ефірних складових. Це дає можливість створити потужний спалах, яка дозволяє запустити двигун навіть в найлютіші морози. Крім цього, в його склад входять мастильні матеріали, що захищають елементи двигуна від роботи на суху і появи на їх поверхні задір.

Використання швидкого запуску Ранвей на бензиновому двигуні стандартне. Для цього потрібно невелику кількість засобу розпорошити в район повітрозабірника або карбюратора, після чого запускати двигун на невисоких оборотах. З дизельним же мотором ситуація дещо інша. Після використання засобу його потрібно запускати з відключеними свічками напруження! Крім цього, пам'ятайте, що всі швидкі запуски є пожежо- та вибухонебезпечними, тому дотримуйтесь пожежну безпеку і працюйте в добре провітрюваному приміщенні. Реальні тести складу показали його досить високу ефективність, а з огляду на його низьку ціну, даний швидкий запуск однозначно рекомендований до покупки.

Швидкий старт Ранвей реалізується в аерозольному балончику об'ємом 400 мл. Цей обсяг має артикул - RW6087. Ціна на осінь 2018 року становить близько 240 рублів.

4

Швидкий запуск ABRO SF-650

Швидкий запуск ABRO SF-650 позиціонується виробником як стартова рідина. Вона є універсальним засобом і може бути використана для бензинових і дизельних ДВС (в тому числі двотактних). Прекрасно працює навіть в умовах крайньої півночі (при температурі навколишнього повітря до -54 ° С), зменшує витрату ємності акумулятора, тим самим підвищуючи ресурс генератора і інших елементів системи живлення автомобіля. Рекомендований до використання багатьма автовиробниками. Даний засіб можна також використовувати як тестер системи харчування машини.

Зверніть увагу, що швидкий запуск АБРО категорично забороняється застосовувати для дизелів з електрофакельним підігрівом повітря . Застосовується засіб стандартно, його потрібно додати в повітрозабірник повітряного фільтра. Після цього спробувати запустити двигун, не натискаючи педаль акселератора. Якщо цього зробити не вдалося - потрібно роз'єднати магістраль воздухопровода і близько однієї-двох секунд розпорошувати його безпосередньо в карбюратор. Перед використанням обов'язково ознайомтеся з інструкцією, наявної на корпусі упаковки!

Реалізується в аерозольному балончику об'ємом 312 мл. Його артикул - SF650R. Ціна на вказаний період становить 300 рублів.

5

Швидкий старт Astrohim

Швидкий старт Астрохім працює в діапазоні температур від -40 ° С до + 40 ° С ( не можна нагрівати його до температури + 50 ° С і вище, він вибухонебезпечний! ) І є універсальним засобом, призначеним для використання в будь-яких бензинових і дизельних двигунах, в тому числі на великої та дрібної техніки. Має в своєму складі велику кількість ефіровмісна компонентів, які забезпечують надійний пуск двигуна навіть в найскладніших метеорологічних умовах. Крім цього, засіб дозволяє знизити навантаження на стартер і акумуляторну батарею під час запуску двигуна. Має в своєму складі мастило, що забезпечує надійний захист поверхні окремих елементів мотора від стирання під час сухого пуску.

Зверніть увагу, що використання швидкого старту Astrohim відрізняється у бензинових і дизельних двигунів. Так, при роботі з бензиновими агрегатами необхідно розпорошити засіб в повітрозабірник повітряного фільтра протягом 5 секунд (не перестарайтеся, це небезпечно!). Після цього потрібно відразу ж запустити мотор. Що стосується дизелів, то у них обов'язково потрібно відключити свічки розжарювання і нагріваються фланці. Після цього потрібно повністю відкрити дросельну заслінку і розпорошити швидкий старт в повітрозабірник повітряного фільтра.

Реалізується швидкий старт Астрохім в трьох різних упаковках - 210 мл, 335 мл і 520 мл. Їх артикули відповідно - AC112, AC111, AC117. І, відповідно, ціни - 120 рублів, 165 рублів, 215 рублів.

6

Lavr Engine Start

Швидкий старт двигуна Lavr Engine Start є універсальним, тому може бути використаний як для бензинових, так і для дизельних двигунів. Його можна використовувати не тільки в умовах низьких температур, а й в умовах підвищеної вологості, при використанні палива низької якості, яка сіла акумуляторної батареї і так далі. Він може бути використаний в будь-яких легкових і вантажних автомобілях, а також автобусах, тракторах і будівельній техніці. Однак його не можна використовувати в дизелях без відключення свічок розжарювання і нагрівальних фланців!

Для досягнення кращого ефекту рекомендується попередньо нагріти балон мінімум до + 14 ° С (але його не можна перегрівати вище + 40 ° С ... + 50 ° С, так як він стає вибухонебезпечний!). Перед застосуванням балон необхідно гарненько струснути. Далі протягом двох-трьох секунд розпорошити його вміст у внутрішню порожнину повітряного фільтра, повітряний патрубок або впускний колектор (через дросельну заслінку) або в штуцер системи вентиляції картерних газів. Зверніть увагу, що в разі, якщо двигун не запустився відразу після застосування даного засобу, то необхідно почекати дві-три хвилини перед черговим його запуском. Реальні тести показали цілком непогану ефективність, однак склад, як для ціни, біднуватий.

Реалізується в аерозольному балоні об'ємом 335 мл. Його артикул - Ln1546. Ціна становить 180 рублів.

7

Швидкий старт Fenom

Швидкий старт феном - непоганий вибір для холодного запуску бензинових і дизельних двигунів усіх типів. Є середнім по ефективності засобом, проте цілком підходить в якості «робочої конячки» для допомоги автовласникові в скрутну хвилину. Використання засобу традиційне. Попередньо бажано розігріти балон до кімнатної температури (не перегрівати його!), Після чого струсити і протягом восьми-десяти секунд розпорошувати в повітрозабірник двигуна. Якщо після цього не вийшло запустити двигун, то має сенс зняти повітряний фільтр і розпорошити швидкий старт безпосередньо у впускний тракт (не більше 5 секунд).

До складу даного засобу входять ароматичні і аліфатичні вуглеводні, діетиловий ефір, пропеллент. Зверніть увагу, швидкий старт феном забороняється використовувати на дизельних двигунах з електрофакельним підігрівом повітря!

Швидкий старт для двигуна Fenom реалізується в балончику об'ємом 335 мл. Його артикул - FN400. А ціна - приблизно 180 рублів.

8

Швидкий старт Kerry

Швидкий старт Kerry - це універсальний засіб, призначене для використання в бензинових і дизельних двигунах всіх типів і потужностей, в тому числі двотактних, на бензокоси, мотоциклах, квадроциклах, скутерах і так далі. Однак, як і в минулих засобах, його не можна застосовувати на дизелях з включеними свічками розжарювання. Дуже допомагає в разі, якщо було залито неякісне паливо. Крім цього, знижує навантаження на акумуляторну батарею і стартер.

Застосування засобу стандартне. Необхідно розпорошити деяке його кількість у впускний тракт. Якщо не вийшло запустити двигун з першого разу, потрібно почекати два-три хвилини і повторити спробу. Строго дотримуйтеся дозування і не лийте його занадто багато в двигун! І обов'язково дотримуйтесь протипожежну безпеку! Що стосується ефективності, то зазначалося, що швидкий старт Керрі має середню ефективністю, тому якщо він є в продажу на полицях автомагазинів, то, з огляду на його ціну, він цілком рекомендований до використання.

Швидкий старт Kerry реалізується в упаковках двох обсягів - 335 мл і 520 мл. Їх артикули, відповідно, KR995 і KR996. А ціни - 140 рублів і 165 рублів.

9

Швидкий старт Silverline

Вітчизняний швидкий старт двигуна, що випускається компанією Agat. Є досить посереднім складом, тому з часом його витіснили більш просунуті конкуренти. В даний час зрідка його ще можна знайти на прилавках магазинів або на торгових інтернет-майданчиках, проте до покупки він навряд чи рекомендований, оскільки були випадки пошкодження їм двигунів. Тому рішення про те, купувати його чи ні - цілком лежить на автовласників.

Реалізується в аерозольному балончику об'ємом 520 мл. Його артикул - 3095748. Ціна становить приблизно 240 рублів.

10

Чим замінити швидкий старт

Більшість фабричних швидких стартів показують досить високу ефективність, і якщо двигун не має критичних помилок, то він цілком легко запускається навіть в умовах дуже низьких температур. Однак існує ряд «народних» методів, які також дозволяють запустити машину на холодну. Так можна заощадити гроші або просто вийти з ситуації, коли під рукою немає фабричного кошти.

Так, для авто працює на бензині, в морозну погоду, можна елементарно замінити «швидкий пуск» одним кубиком (кубічним сантиметром) 92-го або 95-го бензину. Для цього потрібно з шприца ввести його під повітряний фільтр, і машина заводиться на перших секундах. Але перед введенням такої ін'єкції бажано прокрутити двигун разок і в звичайному режимі. Ще для одного способу можна спробувати зробити засіб швидкий старт своїми руками. Для цього потрібно трохи попрацювати і змішати наявну стартову суміш з гасу, бензину і масла, або гасу, ефіру і масла.

Для дизельних моторів замість ефірних швидких стартів двигуна можна використовувати і інші наявні кошти, наприклад, силіконову змазку. Це досить ефективний засіб, який можна використовувати для обробки пластикових і гумових зовнішніх або внутрішніх деталей салону автомобіля. Однак користуватися такою мастилом потрібно не часто, оскільки існує ризик того, що результатом згоряння компонентів цього складу утворюється абразив, шкідливо впливає на поверхні, що труться.

висновок

З настанням холодів будь-якому автолюбителю має сенс заїхати в автомагазин і купити засіб швидкий старт. Воно може стати в нагоді в найнесподіваніших ситуаціях, коли потрібно буде здійснювати поїздку в умовах низьких температур. Однак при цьому обов'язково пам'ятайте, що необхідно уважно дотримуватися інструкції по його експлуатації і не заливати дуже багато засоби у впускний колектор, оскільки це може лише нашкодити силовому агрегату. Якщо у вас є доповнення або досвід використання коштів швидкий старт - поділіться цією інформацією в коментарях і не забувайте ділитися статтею в соціальних мережах.


$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found